Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście to jestem o krok od sprzedania tego szmelca i kupienia XO... Ku*** człowiek płaci abonament i co chwile im coś nie wychodzi!! W głowie sie nie mieści... Rok obsuwy i już problemy na starcie z FAILCLUB'em.... Widać Sony i developerzy mogą sobie robić co chcą... Jak do kur** nędzy można w XXI wieku pozwalac sobie na takie oficjalne wpadki, gdzie wiadomo, że premiera gry opóźnionej o rok będzie przykuwała uwagę większości graczy na PS4!!!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam...nie ma co żałować ludzi. Ja nie czuje się jakiś gorszy czekając na wersję z plusa.

 

Poza tym rozgraniczmy jedną rzecz...to nie wina Sony że DC nie działa, tylko twórców.

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera wymiata!!! Bicie rekordów innych graczy w czasie jazdy Bomba.

Edytowane przez westmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery sa Sony czy tworcow?

 

Mysle ze to bez znaczenia skoro wczoraj w nocy nie moglem sie nawet zalogowac do PSN a jak juz sie dzisiaj udalo, to okazuje sie ze i tak postanowili spuscic cieplego kloca na posiadaczy playstation cebula+ i opoznic im #DC.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Giera wymiata!!! Bicie rekordów innych graczy w czasie jazdy Bomba.

 

 

 

Łałłłł odkryłeś zmodyfikowanego autologa sprzed kilku lat :)

Edytowane przez DarkShadowPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nawet nie próbuje łączyć sie z serwerami. Jak tylko próbuję połączyć sie w multi dostaję meldunek "utracono połączenie z serwerami driveclub. Sprawdź połączenia sieciowe o spróbuj ponownie" ... jakby wina była po mojej stronie. Oczywiscie do psn loguję sie normalnie.

..rwa żart!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam...nie ma co żałować ludzi. Ja nie czuje się jakiś gorszy czekając na wersję z plusa.

 

Poza tym rozgraniczmy jedną rzecz...to nie wina Sony że DC nie działa, tylko twórców.

 

 Mylisz się... Nawet jeśli serwery byłyby developera, to SONY jako właściciel marki Playstation - jedynej platformy docelowej tej gry powinien upewnić się, zadbać o rzetelną obsługę techniczną!! A te skur****** biorą tylko pieniądze za PS+ i co chwilę albo robią konserwację sieci, albo wciskają ci gierki Indie wmawiając, że to tak modnie teraz zagrać w coś w stylu retro...

 

Dali dupy... Nosz k**** dali dupy i to już któryś raz z kolei w krótkim okresie czasu...

 

P.S. Zastanawia mnie teraz jak by wyglądał pozew zbiorowy użytkowników PS+, którzy zakwestionowali by abonament jako niezgodny z umową + pomniejszenie jego kosztu o proporcjonalny czas konserwacji w trakcie miesiąca... Ja pracuję i gdy zasiadam sobie w końcu wieczorem przed konsolą żeby zagrać chociaż 1h , a na ekranie pojawia się info o braku połączenia to c*** mnie strzela...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mylisz się... Nawet jeśli serwery byłyby developera, to SONY jako właściciel marki Playstation - jedynej platformy docelowej tej gry powinien upewnić się, zadbać o rzetelną obsługę techniczną!! A te skur****** biorą tylko pieniądze za PS+ i co chwilę albo robią konserwację sieci, albo wciskają ci gierki Indie wmawiając, że to tak modnie teraz zagrać w coś w stylu retro...

 

Dali dupy... Nosz k**** dali dupy i to już któryś raz z kolei w krótkim okresie czasu...

 

P.S. Zastanawia mnie teraz jak by wyglądał pozew zbiorowy użytkowników PS+, którzy zakwestionowali by abonament jako niezgodny z umową + pomniejszenie jego kosztu o proporcjonalny czas konserwacji w trakcie miesiąca... Ja pracuję i gdy zasiadam sobie w końcu wieczorem przed konsolą żeby zagrać chociaż 1h , a na ekranie pojawia się info o braku połączenia to c*** mnie strzela...

 

Hurra niech każdy wyciąga spod łóżka widły i pochodnie i na nich... ale zaraz, zaraz  pamiętacie jak kończyło się 99% polskich ruchawek??? Tak tak więc myślę że jak komuś nie pasuje to niech nie przedłuża abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale poza tą multi-biedą z serwerami, to jeździ się naprawdę bardzo przyjemnie i czuć tą prędkość. Grafa jest strasznie nierówna - raz jest świetna i można fapować, a innym razem tylko poprawna z wątpliwej jakości teksturami. Za to dźwięki silników są znakomite i brzmią świetnie + fajne kawałki przygrywające w menu i w grze. Póki co, to dla mnie takie 6-7/10 za samego singla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hurra niech każdy wyciąga spod łóżka widły i pochodnie i na nich... ale zaraz, zaraz  pamiętacie jak kończyło się 99% polskich ruchawek??? Tak tak więc myślę że jak komuś nie pasuje to niech nie przedłuża abonamentu.

 

Niestety ale tak nas wyruchali że musimy płacić za abonament bo większość ludzi gra online.Coraz bardziej żałuje że nie wybrałem x-one

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co? zamiełibyś tylko PS+ na ichniejszego Golda tak ?

 

Ja nie żałuję niczego, wybrałem świadomie nie jestem dzieckiem aby płakać jak się zdarzy brak dostęu do sieci raz na jakiś czas ale to ja i multi mógłby dla mnie nie istnieć bo wychowywałem się w czasach gdy na multi trzeba było dwóch kompów obok siebie i kabla RS232 jak ktoś nie miał sieciówki by pograćw SC lub Q1.

Edytowane przez DarkShadowPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale poza tą multi-biedą z serwerami, to jeździ się naprawdę bardzo przyjemnie i czuć tą prędkość. Grafa jest strasznie nierówna - raz jest świetna i można fapować, a innym razem tylko poprawna z wątpliwej jakości teksturami. Za to dźwięki silników są znakomite i brzmią świetnie + fajne kawałki przygrywające w menu i w grze. Póki co, to dla mnie takie 6-7/10 za samego singla...

 

I to jest dobre podejście.

Sami twórcy mówią że póki nie ma online możemy sobie zdobywać dalej doświadczenie :biggrin:

Także nie jest tak do końca źle, jeździć można. A że nie działo to i tamto... Pierwszy raz?

Ja tam za godzinę sobie zrobię prawdziwego Drivecluba.

Zrobię sobie rajd po Katowicach, może załapię się na jakieś wyzwanie z pod świateł, trochę w korku postoję... społecznościowo też będzie bo z innymi, i w realu.

Idę przygotować swojego Hothacza...

 

 

:laugh:

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W plusie nie musza ci dawac zadnych gier, dostalismy pare dobrych tytulow i sie wszyscy przyzwyczaili... a apropo serwerow sony to juz powoli zenada, takze mialem wczoraj problemy z zalogowaniem i ta zmiana regulaminu - nie zaakcepujesz to sie nie zalogujesz ( to powinno byc karane )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co? zamiełibyś tylko PS+ na ichniejszego Golda tak ?

 

Ja nie żałuję niczego, wybrałem świadomie nie jestem dzieckiem aby płakać jak się zdarzy brak dostęu do sieci raz na jakiś czas ale to ja i multi mógłby dla mnie nie istnieć bo wychowywałem się w czasach gdy na multi trzeba było dwóch kompów obok siebie i kabla RS232 jak ktoś nie miał sieciówki by pograćw SC lub Q1.

 

Też się wychowałem w takich czasach ale wszystko idzie i do przodu i jak już trzeba płacić za granie online to niech w końcu to ogarną wczoraj tez pisali że nie można było kilku gier ściągnąć a dziś znowu problemy z driveclub . Koniec tematu bo zaśmiecamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Oficjalnie Sony wstrzymuje Drivecluba dla PS+. Nie wiadomo kiedy będzie. Może dziś, może jutro może za tydzien. #FailClub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Oficjalnie Sony wstrzymuje Drivecluba dla PS+. Nie wiadomo kiedy będzie. Może dziś, może jutro może za tydzien. #FailClub

 

Ja tam moge poczekac, nie mam parcia, ale nie zdziwie sie jak ktos niecierpliwy zaraz poleci do sklepu i okaze sie ze taka wtopa jeszcze sie Sony oplaci :p...

 

Niewidzialne sciany na poboczach oraz betonowy snieg, ciekawie.

 

140ccc6b4b66263d8b1b4a4c64598966.gif?141

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się dzieje w państwie japońskim :P Osobiście nie za bardzo wierzę w powód obsuwy wersji z PS+..

 

A te niewidzialne ściany tuż przy krawędzi asfaltu, automatyczny powrót ze żwiru po 3 sekundach...Maniera z The Walking Dead i Call of Duty zaczyna być coraz popularniejsza -> my już w gry nie będziemy grać, będziemy je oglądać. Wszystko dzieje się samo.

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam moge poczekac, nie mam parcia, ale nie zdziwie sie jak ktos niecierpliwy zaraz poleci do sklepu i okaze sie ze taka wtopa jeszcze sie Sony oplaci :P...

 

Niewidzialne sciany na poboczach oraz betonowy snieg, ciekawie.

 

140ccc6b4b66263d8b1b4a4c64598966.gif?141

 

 

Taki zamarznięty śnieg jest jak lód, a taka bryła lodu jest jak kamień więc to taka ochrona grającego przed poważnym uszkodzeniem samochodu i brakiem możliwości dalszego kontynuowania wyścigu.

IMO wychodzą na przeciw graczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się ta gra podoba. Może ma błędy ale jeździ się przyjemnie nie sztywno tak jak w gt. Gram na kierownicy r300 od TM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć że Ci którzy wykupili upgrade z wersji na ps plus do pełnej grać również nie będą? Czy oni z automatu mogą go ściągać i grać ?

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć że Ci którzy wykupili upgrade z wersji na ps plus do pełnej grać również nie będą? Czy oni z automatu mogą go ściągać?

 

Ci śmiałkowie grają już w grę od północy. I Preload był możliwy nawet.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci śmiałkowie grają już w grę od północy. I Preload był możliwy nawet.

Plan miałem prosty obczaić grę dzisiaj i ewentualnie ulepszyć do pełnej. Więc mimo tego zamieszania mogę to zrobić teraz i nie będzie problemu. Dzięki za odpowiedź :) Toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×