Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To się nie doczekasz. Mamy rok 2014, Internet jest już w domach standardem.

Edytowane przez Pan J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Jedno drugiego nie wyklucza. Fajnie jest jakiemuś Szwabowi skopać tyłek w Fifę ale nieźle też usiąść z kumplem przy browarku i rozegrać turniej. W driveclub mogłoby być podobnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak X one jest lepsze od PS4 na te chwile pod wzgledem gier prawda? :/

W kwestii wyscigow - tak. W kwestii uslugi sieciowej xbox live - lata swietlne przed psn.

Jak pobrac darmowa wersje ps+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak X one jest lepsze od PS4 na te chwile pod wzgledem gier prawda? :/

Ta , zwlaszcza ze na ktora nie spojrzyj , to na Ps4 chodzi plynniej i w wyzszej rozdzielczosci . Z ostatniego porownania bodajze mordoru wynika , ze Ps4 niewiele odstaje od Pc , a na xboxie jest zenada . Jak dolozysz do tego rewelacyjne exclusive'y , ktorych xbox nigdy nie bedzie mial , typu Killzone , Infamous + dodatek , dla niektorych The Last Of Us , chociaz ja gralem na Ps3 , oraz nadchodzace Little Big Planet czy Uncharted , a dla mnie mimo wszystko takze Driveclub , to jasno wynika , ktora konsola jest lepsza pod wzgledem gier . Mimo wszystko nie wyobrazam sobie posiadania xboxa zamiast Playstation , aczkolwiek musze sie zgodzic , ze w temacie Driveclub'u jest żenada , hańba , skandal , absurd , nieporozumienie i zamach smoleński .

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia :

Driveclub coś pomiędzy zrecznosciową grą a symulacja w mojej opini nie jest źle silnik bądź graficznie, jest podstawa aby zbudować po przez patche super grę. Jeżeli twórcy zechcą i naprawią trochę wkurzające błędy które sa czasami uciążliwe. Co do fizyki jazdy w sumie w sam raz do pada, ale można w tejże grze uczyć się grania na kierownicy co jest w sumie dobrym pomysłem na nadchodzące prawdziwe symulację pcars i gt.Trzeba sobie jasno powiedzieć ludzie grają w GT na padzie i tracą 50 procent imersji jaka dostarcza kierownica, dlatego driveclub jest dobrym początkiem aby zacząć no chyba ze ktoś zabiera się z Motyka na słońce i zaczyna grać w symulację dotykając pierwszy raz kierownicę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wyscigow - tak. W kwestii uslugi sieciowej xbox live - lata swietlne przed psn.

Jak pobrac darmowa wersje ps+?

 

 

Nie ma jeszcze w Plusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie już pograłem prawie cztery godziny, pierwszą nawet obszerną relację zdałem kilka stron wcześniej, teraz chciałem jedynie dodać, że denerwuje mnie strasznie słaba wiązka światła z soczewek. Przecież takie RS5 ma tak wielką soczewkę, że xenon oświetla pół drogi, a tutaj nie dość, że świeci na góra 10 metrów, to po bokach praktycznie w ogóle  :mellow: Poniżej screen żeby nie było, że wydziwiam. No i te nieszczęsne ząbki w czasie nocy.

 

10524749_851037388263078_851342973426291

 

Zobaczcie jak ślicznie wygładzanie działa w dzień. Niebo, a ziemia  :)

 

10575400_851024848264332_158279037906530

 

10547783_851038951596255_462524177238030

Edytowane przez Geble
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jo jo jo... Takie teksty już z 200 razy czytałem w tym roku, i jakoś dalej wszyscy grają

Człowieku małej wiary... Szukaj na allegro konsoli za 1500zł z 4 grami z hasłem DRIVECLUB w opisie...

Albo w dziale BlackMarket...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wyscigow - tak. W kwestii uslugi sieciowej xbox live - lata swietlne przed psn.

Jak pobrac darmowa wersje ps+?

trzeba za nią zapłacić ;)
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4 to najlepszy sprzęt w tym momencie na rynku :) kwestia tylko blokowania $$ przez MikroSzoft :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4 to najlepszy sprzęt w tym momencie na rynku :) kwestia tylko blokowania $$ przez MikroSzoft :)

Pozwole sie nie zgodzic.

PS4 jest tak na prawde mocniejsze sprzetowo,i co jest szczegolem - ladniejsze. W niczym innym na chwile obecna nie bije XO,a juz na pewno nie pod wzgledem sieciowym czy softu.Wiec tak naprawde nawet przegrywa na kilku frontach.

Cena sie juz wyrownala i zaluje,ze MS nie wsadzil lepszych bebechow do swej konsoli.

Podawanie za plus ps4 exow ktore jeszcze nie wyszly i nie wiadomo czy nie okaza sie klapa jest bez sensu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie temat X1>PS4. Wracajcie na tor :D Btw, jak sytuacja z serwerami?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie temat X1>PS4. Wracajcie na tor :D Btw, jak sytuacja z serwerami?

A jak myślisz? Leżą i kwiczą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta , zwlaszcza ze na ktora nie spojrzyj , to na Ps4 chodzi plynniej i w wyzszej rozdzielczosci . Z ostatniego porownania bodajze mordoru wynika , ze Ps4 niewiele odstaje od Pc , a na xboxie jest zenada . Jak dolozysz do tego rewelacyjne exclusive'y , ktorych xbox nigdy nie bedzie mial , typu Killzone , Infamous + dodatek , dla niektorych The Last Of Us , chociaz ja gralem na Ps3 , oraz nadchodzace Little Big Planet czy Uncharted , a dla mnie mimo wszystko takze Driveclub , to jasno wynika , ktora konsola jest lepsza pod wzgledem gier . Mimo wszystko nie wyobrazam sobie posiadania xboxa zamiast Playstation , aczkolwiek musze sie zgodzic , ze w temacie Driveclub'u jest żenada , hańba , skandal , absurd , nieporozumienie i zamach smoleński .

To ja przypomnę cytat, który powtarzał się w nieskończoność w czasach PS3 - "bo programiści nie potrafią wykorzystać potencjału konsoli". Oczywiście to gówno prawda, ale fanboj zawsze znajdzie sobie punkt oparcia choćby był całkowicie z dupy. To samo exy. Drive Club jest pierwszym, który mnie zainteresował, bo gra na 6 czyli Killzone, albo najsłabsza i najkrótsza część serii - inFamous: Second Son żadnymi hitami nie są. The Last of Us to gra z PS3 więc nie wiem po co wymieniasz kotlety. Nie wspomniałeś i "fantastycznym" Knacku, tonie indyków i innych gier z PCta. Ładniejsza grafika ? Na PCie mam jeszcze ładniejszą grafikę i gry za 1/3 ceny, gdyby to było wyznacznikiem to nie spojrzałbym w strone konsol. 

 

Wracając do tematu - czy warto zainteresować się PS4 dla tej gry ? Do jakiego tytułu najlepiej porównać Drive Club pod względem rozgrywki ? No i czy gra ma potencjał na misiące zabawy jak Gran Turismo czy to racze "weekendówka" jak NFSy ?

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wersja 'większe demo' dla PS+ została odłożona ... hmm do odwołania, czy to jakaś chwilowa obsuwa? Swoją droga to straszna żenada. Pamiętam jak w MM zaraz po premierze Ps4 były preordery na Driveclub. Heh, Wypuścili grę rok po premierze a i tak nie udało im się wypuścić skończonego produktu. Popularność sieciowych aspektów rozgrywki, którymi chwalono się na każdym kroku, na tyle zaskoczyła producentów, że serwery nie wytrzymały  :shok:  To jakiś żart? Już lepiej mogli napisać , że mieli jakąś awarię. Co do wersji dla plusowiczów to nie chce mi się tego komentować. Póki co to plus to jest porażka. To miała być gra, która uzasadniała by zakup tej usługi( oczywiście pomijając fakt, że jest ona konieczna do gry online) i co? Dalej zostajemy z całą masa indyków, które równie dobrze można ograć na telefonie. Swoją drogą ciekawy jestem kiedy sony przestanie zalewać nas tego typu produkcjami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu - czy warto zainteresować się PS4 dla tej gry ? Do jakiego tytułu najlepiej porównać Drive Club pod względem rozgrywki ? No i czy gra ma potencjał na misiące zabawy jak Gran Turismo czy to racze "weekendówka" jak NFSy ?

 

Zdecydowanie do Grida 2/Autosport. Nie jest to NFS, nie da się przy 120 wchodzić w ostre zakręty. Całe szczęście  :thumbsup: Auto waży, nie jest kartonem. Czuć, że się zapindala, szczególnie jak prawą gałką wychylimy w dół i mamy widok z przodu maski.

 

Czy gra ma potencjał ocenimy jak Evolution upora się z serwerami, bo póki co ja osobiście nie wiem co mnie czeka w klubach, bo jedyne do czego mamy obecnie dostęp to single, który sam w sobie jest raczej krótki, bo do zdobycia jest bodajże 225 gwiazdek, a ktoś tu wczoraj pisał, że w 2 godziny zdobył 90, więc praktycznie połowę gry.

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja przypomnę cytat, który powtarzał się w nieskończoność w czasach PS3 - "bo programiści nie potrafią wykorzystać potencjału konsoli". Oczywiście to gówno prawda, ale fanboj zawsze znajdzie sobie punkt oparcia choćby był całkowicie z dupy. To samo exy. Drive Club jest pierwszym, który mnie zainteresował, bo gra na 6 czyli Killzone, albo najsłabsza i najkrótsza część serii - inFamous: Second Son żadnymi hitami nie są. The Last of Us to gra z PS3 więc nie wiem po co wymieniasz kotlety. Nie wspomniałeś i "fantastycznym" Knacku, tonie indyków i innych gier z PCta. Ładniejsza grafika ? Na PCie mam jeszcze ładniejszą grafikę i gry za 1/3 ceny, gdyby to było wyznacznikiem to nie spojrzałbym w strone konsol. 

 

Wracając do tematu - czy warto zainteresować się PS4 dla tej gry ? Do jakiego tytułu najlepiej porównać Drive Club pod względem rozgrywki ? No i czy gra ma potencjał na misiące zabawy jak Gran Turismo czy to racze "weekendówka" jak NFSy ?

 

Taaa słynny Cell i jego mityczna moc. ponoć do dzisiaj nie została wykorzystana w 100%  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu - czy warto zainteresować się PS4 dla tej gry ? Do jakiego tytułu najlepiej porównać Drive Club pod względem rozgrywki ? No i czy gra ma potencjał na misiące zabawy jak Gran Turismo czy to racze "weekendówka" jak NFSy ?

PS4 dla tej gry raczej bym nie kupił.

 

Rozgrywka to typowy simcade, idealny na pada. Tak jak koledzy wyżej pisali, GRID może być tutaj dobrym odniesieniem (chociaż wg. mnie bliżej mu do arcade), warto jednak wypróbować wcześniej wersje z PS+ (jak już będzie), mi np w GRIDzie jeździło się zwyczajnie kiepsko, tu natomiast jest bardzo przyjemnie. 

 

Potencjał jako taki jest, nie wiadomo natomiast czy został on wykorzystany w rozgrywce online. Wszystko okaże się, jak już ogarną serwery. Miesiące zabawy zależą też od osobistego upodobania, takie GT np. znudziło mnie bardzo szybko, ponieważ jako sim brakowało tam elementów czystego funu, do tego fizyka też miała spore braki (a na PC przejeździłem tysiące godzin w rFactorach, GTR2, Race On, LFS i innych simach - polecam niedawne Assetto Corsa dla maniaków simracingu)

 

Najbliżej mi do tej opinii o DC: http://www.ppe.pl/publicystyka-1213-kilka_slow_o_driveclub___trzecia_opinia.html

 

Generalnie gra jako baza jest naprawdę solidna, cierpi niestety z powodu hype'u jaki na nią nakręcili i nie do końca dobrze ukierunkowanych reklam. Recenzje bardzo zróżnicowane według mnie właśnie dlatego, że gra trafia do wąskiego grona odbiorców (link powyżej), a miała być dla wszystkich. Tak czy owak spędzę z nią długie godziny, jak kluby okażą się wypałem to i Season Pass dokupię w nadziei, że spożytkują te pieniądze na jeszcze lepszy DC2. Może i free roam dostaniemy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dodam, że martwi mnie brak jakiegokolwiek modelu zniszczeń. Od gier nowej generacji powinniśmy raczej wymagać czegoś więcej aniżeli porysowanego lakieru po zderzeniu z bandą przy 150 km/h.

 

Nawet "głupie" GTA takowy posiada  ;)

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie już darujcie sobie te deklaracje o sprzedaży PS4 i kupnie Xboxa... Jeśli czujecie się skrzywdzeni i oszukani i faktycznie chcecie tak zrobić to to po prostu zróbcie a nie ogłaszajcie w kółko wszem i wobec i to w temacie nie do tego stworzonym. Wszyscy już o tym wiemy, wszyscy jesteśmy zawiedzeni mniej lub bardziej, Sony leci w hooya. Chcecie głosować portfelem, proszę bardzo. Każdy ma do tego prawo. Sprzedajcie, kupcie magnetowid, jak już Forze Horizon ogracie i wyrozkoszujecie się jakością usług sieciowych i będziecie się zastanawiać co tu robić, napiszcie w temacie o Xboxie za kilka miesięcy co słychać  :thumbsup:

 

Skupcie się na grze i niedziałających serwerach ;)

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z fejsbuka #DC:

 

"We're just as frustrated as you about the server performance issues right now. We want you to be racing with clubs and having fun playing challenges, not checking facebook updates from us to see if the servers are updated yet.

We'll have more info for you later today (Thursday) so please bear with us while we work through this. 

In case you don't already know, the servers are up and running but they are hitting their performance limits, so they won't accept new connections until one of the current online players frees up their space (allowing another to join in their place, which happens automatically and player selection is random).

If and when you get online, you should not have any connectivity issues during the remainder of your session. When you finish and disconnect, you'll free up a space for someone else. This is obviously not ideal, especially given that there are a lot of players waiting to connect, but that's how it's working right now."

The whole team here at Evolution Studios have got their shoulders to the wheel working hard to improve this situation: developing updates and upgrades to the servers - and testing these updates around the clock so that we can get them live. We hope you can enjoy the game offline while we work to improve the server performance and get you connected - and we're sorry that you're having to wait to play the game online as we intended for it to be played."

 

 

 

...

 

 

 

Czy ja dobrze zrozumiałem że ich serwery są ulokowane na Poczcie Polskiej które obsługuje Pani Boszenka z Celeronem 1000Mhz na pokładzie.

I żeby zagrać to ktoś musi wyjść i ja wtedy wchodzę na jego miejsce...?

Jeśli tak to trochę śmiechłem bardzo, jeśli źle zrozumiałem ten bełkot to mnie poprawcie...

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem to wklejać. Dla mnie to jest niepojęte żeby takie coś miało miejsce, a jednak  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie to raczej nie wynika z tego, że ktoś kasę chciał oszczędzić i sobie tak to zaplanował.

Pewnie jakiś błąd w kodzie na serwerach za bardzo je obciąża przy takiej ilości graczy i nagle ilość zasobów radykalnie się zmniejszyła.

Oczywiście niczego to nie usprawiedliwia, chociażby Destiny które na pewno było dużo większą premierą dało radę bez większych zgrzytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze zrozumiałem że ich serwery są ulokowane na Poczcie Polskiej które obsługuje Pani Boszenka z Celeronem 1000Mhz na pokładzie.

I żeby zagrać to ktoś musi wyjść i ja wtedy wchodzę na jego miejsce...?

Jeśli tak to trochę śmiechłem bardzo, jeśli źle zrozumiałem ten bełkot to mnie poprawcie...

 

no coś w ten deseń. źle obliczyli i 5 serwerów nie wystarczy dla setek tysięcy graczy na raz. musieli zamówić kolejne 5 i czekają na kuriera z amazonu....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

If and when you get online, you should not have any connectivity issues during the remainder of your session. When you finish and disconnect, you'll free up a space for someone else. This is obviously not ideal, especially given that there are a lot of players waiting to connect, but that's how it's working right now.

E, ale bzdura, mnie podłączyło, udało mi się dołączyć do klubu i nabić trochę punktów w dwóch wyścigach, po czym podczas trzeciego mnie rozłączyło i tyle z tej zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×