Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moje sruby sie juz od potu pozdzieraly.

Edytowane przez Nath_147
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Ja mam nietypowy problem. Otóż.. Mój prawy analog "sam" działa. Gdy gram w BF4 (np.) często wykonuje ruchy w dół co nie umożliwia normalną grę. Miał ktoś taki problem? Jest na to sposób?

 

Nie wiem czy jest na to sposó ale miałem ten sam problem. Oddałem do PRAM po 3 tygodniach odesłali nówkę sztukę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zmienić thumbsticki na te z xbox one, trochę pieprzenia się z tym jest bo oczywiśćie wypiąłem kabel z wnętrza panelu dotykowego. Na szczęscie był turtorial na tubie jak to naprawić. Trzeba podejść do sprawy naprawdę delikatnie i nie szarpać kabelkiem. Padzik wygląda i działa spoko. Mam nadzieję że nie będzie się sypać jak te chińskie gówna z orginalnego ds'a

 

463f48.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niech Sony to opatentuje, może końcu zobaczą ze zdupili z materiałami i ebną się w końcu w czaszki i coś zrobią z tym problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 może końcu zobaczą ze zdupili z materiałami i ebną się w końcu w czaszki i coś zrobią z tym problemem.

 

Po co? Ludzie kupują po dwa pady żeby mieć na czym grać w trakcie reklamacji, złoty interes. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że nowa wersja pada, która ma wyjść na jesień będzie z tym samym materiałem. To byłoby jak przestrzelenie sobie obu kolan i stóp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś wymieniał baterię do DS4 - brałem sztukę z tej aukcji . Po pełnym naładowaniu i z podpiętym do pada HS'em (TB M5), całość wytrzymała ponad 6:30h. Całkiem niezły wynik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że nowa wersja pada, która ma wyjść na jesień będzie z tym samym materiałem. To byłoby jak przestrzelenie sobie obu kolan i stóp.

Skąd info, że wyjdzie nowa wersja pada i że będzie to właśnie jesień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na jakimś forum, nie było ono Polskie więc nie powiem gdzie, ale czytałem że ma wyjść nowa wersja PS4 i także pada. Co do jesieni to może przesadziłem, bo pisało tam że raczej w końcówce roku, więc może jesień może zima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mój 3 miesięczny pad wytrzymuje 4-5h na jednym ładowaniu, bez żadnego headseta. Przecież to jakaś kpina. Na początku było ok ok7-8h. Jest jakaś szansa ze uznają reklamacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko znalazłem informację, że ma być inna bateria w padzie (niższe napięcie o 0,05V co tylko może potwierdzić zmianę dostawcy baterii i nic więcej)...

Z kolei "nowa wersja" PS4 to zapewne kolor biały. Nie doszukiwałbym się tu niczego innego. Poza tym zmiany w padzie (np. zmiana gumek na analogach) nie muszą się wiązać z żadną nową wersją pada. Zmiany można wprowadzić na etapie produkcji padów tak samo jak będzie to miało miejsce w przypadku baterii.

Edytowane przez radkor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem ze skrzypiącymi/piszczącymi L2 i R2? Da się to rozwiązać domowym sposobem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem ze skrzypiącymi/piszczącymi L2 i R2? Da się to rozwiązać domowym sposobem?

Przejrzyj ten temat parę stron wstecz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj ten temat parę stron wstecz...

Oczywiście trudno napisać 2 zdania, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio? Tobie się nie chce przejść po temacie i masz problem bo ktoś nie chce się powtarzać? Ogarnij się Facet!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście trudno napisać 2 zdania, nie?

ok proszę , będzie w dwóch zdaniach:

 

Przejrzyj ten temat parę stron wstecz. Była już o tym mowa kilkukrotnie i rozwiązanie problemu też padało tu kilkukrotnie. :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem ze skrzypiącymi/piszczącymi L2 i R2? Da się to rozwiązać domowym sposobem?

Ja mam problem ze skrzypiącym R2 po tygodniu łagodnego użytkowania...

Rozwiązanie znalazłem na poprzednich stronach. ;)

Edytowane przez radkor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wolałem zastosować neutralniejszy środek niż odrdzewiacz. ;) Pomógł olej maszynowy i strzykawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak z tym wd-40 jest on tlusty ale nie wysycha po czasie? nie lepiej dac troszeczke smaru gdzie on nie wyparuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×