Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie się nie da i nie będzie takiej opcji. Masz opcję przyciemnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

To już bym kupił coś takiego z czego ja korzystam bez ingerencji w pada :P

Strona nie jest moja - ja tylko jestem zadowolonym użytkownikiem :P

http://powerbank.edu.pl/dlaczego-forever-9600/

 

Nieee Power Bank Odpada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie się nie da i nie będzie takiej opcji. Masz opcję przyciemnienia.

 

Wiem mam przyciemnione juz myslalem ze planuja zupelne wylaczenie tez. No nic to bedzie trzeba kupic 2 kontroler i tak planowalem jak wyjdzie diablo 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a osoby, ktore maja problem z wycierajacymi sie analogami -> jaka macie date produkcji konsoli? pod konsola w rogu jest symbol date code :) pierwsza cyfra to rok, druga to kwartal lub w przypadku wersji us, pierwsza litera miesiaca, u mnie 4b czyli 2014, drugi kwartal, narazie brak oznak scierajacej sie gumy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pograj porzadnie w ufc badz fife,albo NBA,gwarantuje ze guma zacznie sie scierac,beda sie robic takie kuleczki malutkie z gumy. I nie wierze jak ktos mowi ze jemu nic sie nie sciera.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a osoby, ktore maja problem z wycierajacymi sie analogami -> jaka macie date produkcji konsoli? pod konsola w rogu jest symbol date code :) pierwsza cyfra to rok, druga to kwartal lub w przypadku wersji us, pierwsza litera miesiaca, u mnie 4b czyli 2014, drugi kwartal, narazie brak oznak scierajacej sie gumy

Czyli konsolę masz krócej niż oranżada gwarancji. To tak jakby dziewica opowiadała o doświadczeniach z penetracji ;p
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a osoby, ktore maja problem z wycierajacymi sie analogami -> jaka macie date produkcji konsoli? pod konsola w rogu jest symbol date code :) pierwsza cyfra to rok, druga to kwartal lub w przypadku wersji us, pierwsza litera miesiaca, u mnie 4b czyli 2014, drugi kwartal, narazie brak oznak scierajacej sie gumy

ja tez mam 4B i analogi się wycierają :)))) a gram bardzo malo

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4A i gałka lewa jest minimalnie mniej chropowata.

Oni te pady z tą wadą wymieniają czy naprawiają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3d to chyba pierwsze modele , mysle ze to nie ma nic do reczy bo pewnie tych galek naprodukowali miliony sztuk :)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wadliwego pada czy wibracje sa takie slabe w tym nowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem kilka tygodni temu, ze kolega kupowal nowego DS4 w Game w Irlandii. Zapewniali go, ze jest to nowa partia padow w ktorych zostaly poprawione gumki. Dzisiaj kolega reklamowal go, bo gumki popekaly oczywiscie, a on sam przyznal ze gral max 8-10 razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3d to chyba pierwsze modele , mysle ze to nie ma nic do reczy bo pewnie tych galek naprodukowali miliony sztuk :)))))

Jemu o funkcje tv chodziło:) każdemu się wycierają,ja miałem 2 pady ,zbyt dużo nie gram,only B4 i poszedłem śladami starego veterana Ćwira i wymieniłem gałki,pal licho gwarancję,jak się zepsuje to kupie drugi.pzdrw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie za malo go katuje heheheh a gram w watch dogs i battlefield hardline beta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kto posiada lub posiadal xbox360, to wie jak trzymac paluchy na galkach aby sobie ich nie rozwalic. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kto posiada lub posiadal xbox360, to wie jak trzymac paluchy na galkach aby sobie ich nie rozwalic. :D

nie wiem co kolega ma na myśli, akurat ten pad jest bardzo dobry, bił ds3 na głowę. Mi się nim bardzo dobrze przez 3 lata grało i zero problemów.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra,analogi od X1 trochę ograne.

Gra się na nich całkiem przyjemnie,choć na początku ciężko się przekonać ponieważ te od DS4 są pokryte gumą a od X tylko plastik.Są ciutkę mniejsze ale paluchy nie spadają ,trzymanie jest pewne.Na początku trochę obcierały o pada ale po 2 godz grania nic już nie czuć.Ranty gałek są chropowate co dodatkowo zapobiega ześlizgiwaniu się palca.

Generalnie polecam,jedyny minus to to,że u dołu mają troszkę mniejszą średnicę i jak wychylimy analog do konca to nie zakrywa całej dziury w padzie.No i potrzeba naprawdę dobry śrubokręt(może Ćwir napisze gdzie kupił) ja w moim mieście nie znalazłem takowego, a i jeszcze jak rozzbierałem pada to chyba połamałem zatrzaski koło trigerów:) ale pad po skręceniu nie skrzypi.

 

Już się mogę trochę ustosunkować bo pograłem co nieco :)

 

Najpierw parę nieścisłości:

- Chyba masz inne gałki do xbona niż ja :). Po pierwsze są z gumy, co prawda twardej, zupełnie innej niż DS4. Może to nawet jakiś silikon czy coś, ale na pewno nie plastik, da się paznokciem wgnieść i zostawić ślad.

- Po drugie nie za bardzo wiem o jakim obcieraniu pada na początku piszesz. Możesz opisać co obciera o co? U mnie ruszają się tak samo jak te od DS4, obciera jedynie trzon gałki o krawędź dziury (hehe :biggrin:).

- No i trzecia rzecz, u mnie średnica u dołu jest taka sama, przy max odchyleniu obydwu analogów w każdą stronę cała dziura jest zakryta. Może masz jakieś inne te gałki albo ich nie docisnąłeś czy coś (to trzeba solidnie do samego końca dopchać)? Żadnej z tych wad serio nie uświadczyłem :)

 

Co do wrażeń z gry:

- Pierwsza rzecz to rozmiar samej gałki (główki). Jest mniejsza od DS4 a do tego inaczej wyprofilowana. Jest wewnątrz ta minimalnie wystająca krawędź dookoła wgłębienia i jak ktoś ma spore łapy (jak ja) to wydaje się że trochę więcej opuszka kciuka powinno tam wejść żeby dobrze się trzymało. Muszę kciuki trochę bardziej zginać i trzymać analogi od góry, a nie na płasko jak DS3 i 4. Na początku to trochę dziwne było ale z czasem mam wrażenie że przez to trochę dokładniejsze ruchy wykonuję. Że pozycja dla kciuków jest mniej wygodna ale ruchy są szybsze bo się zgina te kciuki częściej a nie całymi rusza. Obecnie mi to nie przeszkadza, a całkiem spoko się gra. Jakby ta gałka miała średnicę parę milimietrów większą to by była perfekt jak dla mnie.

- Co do przyczepności to sama guma nie daje aż takiej przyczepności jak w DS4, ale tu się nie ma co ścierać w ogóle (jak opony w F1 :)). Jest jednolita i twarda. Za to jej profil jest dobrze rozkminiony bo ta wypukła krawędź cały czas zahacza o palca a dodatkowo te ząbki dookoła brzegu też mają jakiś grip i jak palec jest we wgłębieniu to nie ma bata że się ześliźgnie, a nawet jak luźno leży na analogu to cośtam złapie w końcu. Tak że nadrabia przyczepność nieco konstrukcją a nie materiałem. Bo super softy z DS4 się same kleją do palca prawie, no ale że guma na palcach zostaje to efekty są jakie są :).

 

Ogólnie gra się całkiem przyjemnie, przyzwyczaja się po paru minutach, jak się ma wielkie łapy to troszkę się zmienia sposób trzymania pada ale ma też to swoje zalety. Jak ktoś chce kupić raz gałki i mieć spokój to te do Xbona (co ja mam, nie Warga :)) są dobrym wyborem według mnie, nie widzę żeby tam się coś miało zetrzeć, może te ząbki dookoła ale nie wiem jak mocno by trzeba było trzec i jak długo żeby je pościerać gołym palcem. Ja te gałki w tym padzie zostawie na dłużej z ciekawości nawet, w drugim będę wymieniał na kolejne do DS4 bo mam spory zapas i tak. A jak są nowe to jednak do DS4 są ciut lepsze, same się palca trzymają i są mega wygodne. Jedyny problem ze ścieraniem ale to zależy dla kogo, dla mnie żaden praktycznie ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko,masz rację to taka bardzo twarda guma w dotyku według mnie jak plastik,u mnie po odchyleniu prawej gałki na maxa w prawo widać malusieńką dziurkę pomiędzy dołem analoga a krawędzią pada.Co do obierania to trwało to może 1 godz.już wszystko ok,ja jestem z te zmiany zadowolony.Jak możesz to wklej link z aukcji to porównamy,może to ta sama aukcja tylko inny chinol robił czy jak?:)

http://allegro.pl/drazek-nakladka-grzybek-analog-do-pada-xbox-one-hq-i4323063372.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a jest tam wymienny kabel USB? Bo DS4 ma gniazdo microUSB a DS3 miniUSB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko,masz rację to taka bardzo twarda guma w dotyku według mnie jak plastik,u mnie po odchyleniu prawej gałki na maxa w prawo widać malusieńką dziurkę pomiędzy dołem analoga a krawędzią pada.Co do obierania to trwało to może 1 godz.już wszystko ok,ja jestem z te zmiany zadowolony.Jak możesz to wklej link z aukcji to porównamy,może to ta sama aukcja tylko inny chinol robił czy jak? :)

http://allegro.pl/drazek-nakladka-grzybek-analog-do-pada-xbox-one-hq-i4323063372.html

 

Ja mam stąd: http://allegro.pl/drazek-analog-do-pada-xbox-one-ps4-dualshock-4-i4314923566.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a jest tam wymienny kabel USB? Bo DS4 ma gniazdo microUSB a DS3 miniUSB.

Zasilacz ma zwykłe dwa wyjścia USB, można podpiąć kabelek który był w zestawie z PS3 i ładować dwa pady i kazdy inny sprzęt Sony jak HS czy Move. Zastanawiam się dlatego nad padami do PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko możesz wypiąć/przepiąć kabel to czemu nie?

Równie dobrze możesz wykorzystać komputer czy ładowarkę do smartfona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy DS4 ma już takie zamienniki jak DS3? Tzn.Nie chodzi mi o tańsze "podróbki",ale na poprzedniej generacji były takie wypasione kontrolery np.przeznaczone do grania w FPS'y.Jest coś takiego na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×