Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Też mam tą stację i jestem zadowolony. Miejsca zajmuje mało, ładuje dość szybko, a jej jedyny minus to fakt, że trzeba precyzyjnie trafić we wtyczkę USB. Ale to kwestia doświadczenia.

Mam idiotyczny problem. Pad mi zaczął skrzypić. Tzn przyciski z serii L 1 2 R 1 2 wydają takie dźwięki. Jakaś rada?

Panowie stron dużo,więc zapytam wprost - kupiłem konsolę z 1 padem w wrześniu tamtego roku w Euro RTV dziś zauważyłem,że gumka od lewej gałki zaczyna się psuć...

Jak to jest z naprawą,wymianą - czeka się na naprawę czy od razu pad jest wymieniany? Jak to było w Waszym przypadku

Zadzwoń na infolinię zgłoś. Podasz im numer seryjny pada, sprawdzą gwarancję, bądź nie, wyślą Ci kuriera, powiedzą jak zapakować, kurier odbierze, pad pójdzie do Francji, do ich serwisu, a tam na 95% wymienią na nowy. Ja tak miałem. Gumki to wada i uznają to jako ich błąd produkcji, dlatego wymieniają na nowe. Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić gumowe nakładki na analogi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić gumowe nakładki na analogi?

Jeśli gumki to tylko ORB. Ja mam i tylko one okazały się warte zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu tu czytalem o gałkach XO, o tym jak sie sprawują w DS4. Przejrzałem kilkanaście stron ale nie mogę znaleźć żadnego postu na ten temat, więc robię mała reanimacje tego wątku.

 

http://allegro.pl/galka-drazek-analog-grzybek-do-pada-xbox-one-i5396655181.html - ktos uzywa tych gałek? Są to zamienniki, ale nie mogę na allegro znaleźć oryginałów, więc zostaje mi ta opcja, wysyłka z innego państwa i czekanie tydzień-dwa dla mnie nie wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamienniki, miałem oryginały (Pad od XBone) i różnicy poza obróbką i wyglądem praktycznie nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wzialem sie za reklamowanie moich obu padow, ktroe mam od premiery. Poklikalem na stronie SONY i doszedlem do miejsca zaglaszania padow, czyli wpisania nr seryjnego. Okazuje sie, ze na jednym zmazal sie nr seryjny, a wpisujac drugi wywala pieknie, ze nie jest objety gwarancja. Dzisiaj dzwonie i smutny Pan w smutny sposob informuje mnie, ze byly objete przez 12 miesiecy, nastepne 12 miesiecy moge reklamowac przez sprzedawce (EURO RTV), posmutnialem...

 

Ludzie jak to wyglada, bylem pewien, ze poklikam na stronie i przyjedzie kurier, by zabrac moje pady do Francji, a tu dupa. Ktos sie bawil przez EURO ? Czy lepiej dac do serwisu na wymiane grzybow lub samemy sie tego podjac ?

 

 

EDIT

Nie ma tematu, dokonalem wymiany grzybow na wlasna reke, 20zl i oba pady sa brand new!

 

pzdr

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej wymianie galek, coś źle tasiemke od lightbara wpiąłem i teraz się on nie świeci, nie zeby mi to jakoś przeszkadzalo ale ciekawi mnie - wie ktos ile wytrzymuje pad z lightbarem a ile bez? Bo jesli roznica jest marginalna to wole zeby swiecil, a jesli jest potezna to wtedy zostawie jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy pad się ładuje.

Jest na tej samej taśmie światło i USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pady z Allegro za 200zł od roznosci-pl są oryginalne?

 

http://allegro.pl/pad-sony-dualshock-4-black-czarny-ps4-oryginal-n-i5450198768.html

 

  • TOWAR ORYGINALNY - możliwy brak naklejki

 

Wygląda na to że mają pady powystawowe lub odnawiane. Pytanie tez ile dają tej gwarancji (warto do nich napisać)?

Moim zdaniem mają podobnie jak Krak-akcesoria czy krak-elektron dostep do produktów ze zwrotów sprzedażowych i pchają to dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi.

Czy ktoś z Was robił może własnoręcznie SCUF MOD pada ps4 ???

Chodzi  mi to po głowie ale najlepiej jakbym miał zapasową obudowę do pada w razie jak coś nie wyjdzie ;-)

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. To więc tak - naszedł czas i moja luba pozwoliła mi w końcu kupić PS4 (wiem pantoflarz). Trzeba kupić 2 pada by mogła pograć ze mną i pytanko(mam nadzieje, że nie narażę się nim na gniew adminów). Jak to jest z oryginalnością padów do 4? Czy taki np opis nie jest podpadający?



    Towar zafoliowany - wersja OEM
    Gwarancja 12 miesięcy
    Zestaw nowy - końcówka serii/ekspozycja sklepowa, (mogą występować drobne ryski - niewidoczne)
    TOWAR ORYGINALNY - możliwy brak naklejki
   



Cena 185zł. Oryginał czy podróba?

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy oryginał, ale okazja żadna. Nie lepiej dołożyć te 30 zł i kupić normalnie w jakimś sklepie, żeby mieć pewność oryginału i tego, że będzie nowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byk pisze w aukcji że to towar powystwaowy.

Nie wiadomo ile tam leżał, kto tego używał i jak to katował ;)

Całkiem możliwe że to wcześniejsze modele które trzeba będzie wysłać po paru tygodniach do wymiany gumek na gałkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy oryginał, ale okazja żadna. Nie lepiej dołożyć te 30 zł i kupić normalnie w jakimś sklepie, żeby mieć pewność oryginału i tego, że będzie nowy?

 

dokładnie. kupisz za te 185, a po miesiącu moze wysiąść i zonk.. lepiej raz kupić, a porządnie towar nie podlegający dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada zawsze w cenie. Dzięki, dołożę do pewnego oryginału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

W moim padzie sam się wciska przycisk L1 (nawet kiedy pada nie trzymam w ręku, np zawodnik sam granaty rzuca :D). Miał ktoś podobnie? Jakaś domowa metoda czy serwis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

W moim padzie sam się wciska przycisk L1 (nawet kiedy pada nie trzymam w ręku, np zawodnik sam granaty rzuca :biggrin:). Miał ktoś podobnie? Jakaś domowa metoda czy serwis?

 

Miałem coś takiego w DS3. Była na to domowa metoda - było trzeba podkleić taśmy izolacyjnej pod taką zieloną taśmę - Nie wiem czy z DS4 tak samo się robi. ds3_5.jpg

Edytowane przez Tobi1989PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamienniki, miałem oryginały (Pad od XBone) i różnicy poza obróbką i wyglądem praktycznie nie ma. 

Musze sie odniesc do tego komentarza. Kupilem,zaplacilem, zamontowalem i pogralem na 'zamiennikach', i jestem rozczarowany. Z wygladu moze przypomianaja te od XO ale na tym podobienstwa sie koncza. W miejscu gdzie trzymamy palec jest jakies tworzywo, z ktorego palec zjezdza niemilosiernie, a jak palec jest choc troche tlusty to zapomnij o grze. Gdy zamontowalem to pomyslalem ze moze to tak jest tez w XO,a mi sie cos skojarzenia porypaly, bo dluuuugo na XO nie gralem. Ostatnio bylem w galerii i zaszedlem sobie do sklepu wlasciwie tylko po to zeby zmacac pada od XO - mimo ze ten pad jest katowany codziennie przez armie dzieciakow to te galki oryginalne a te gowniane podroby to niebo a ziemia. Palec trzyma sie bardzo dobrze, nic nie zjedza, w srodku jest chyba wypelnione guma juz nawet nie wiem:) Zreszta nie ma to znaczenia bo palec lezy idealnie. A w podrobach?Dramat. 

 

Takze jesli ktos wpadl na taki genialny pomysl by kupic sobie galki od XO to nie brac tak jak ja po najmniejszej linii oporu te najtansze po kilka zl szutka, tylko zerknac czy sa jakies drozsze zamienniki (no albo sephirot za przeproszeniem glupoty pierdzieli albo musza byc jakies drozsze, lepsze zamienniki, bo nie wierze by dwie osoby mialy tak skrajne opinie w przypadku durnych galek) a najlepiej to szukac jakichs oryginalow. Jesli macie brac te podroby to lepiej sobie kupic znowu galki oryginalne do PS4 - nie wiem ile godzin dziennie cioracie, ja dosyc malo na konsoli gram, i dopiero po 10 miesiacach pojawilo sie male pekniecie na analogu, wiec potraktowalem to jako zwiastun totalnego pekniecia gumki i wymienilem na jakies badziewie.

 

PS. A pad faktycznie sie nie ladowal i musialem rozebrac pada i przepiac wlasciwie ta tasiemke, teraz jest git.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie trafiłem na dobre zamienniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gałki z XO z Amazona i też katuje je codziennie i spisują się świetnie. Dobry materiał, twardy i solidny. Palec nigdy w życiu nie zjeżdża, nawet przy ostrej grze online po wielu godzinach.

Po prostu tak się przyzwyczaiłem do nich, że nie wyobrażam sobie grać na oryginalnych już jak kupie kiedyś pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam gałki od xboxa, zamienniki ale jedne z pierwszych, z allegro. mam nadal te same co na zdjęciach z przekładania z marca 2014 (w tym temacie). są delikatnie przetarte, na lewym bardziej, ale gra się na nich tak samo dobrze jak ponad rok temu. używam praktycznie tylko tego pada do grania, drugi z oryginalnymi leży nieśmigany.

a tak wyglądają po roku i 3 miesiącach grania, nie jakoś hardkorowo, ale normę wyrabiam.

4dfe48fa9e2a7cecb1b27d8884ab16d4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, lewa grzybek coś ma za duże luzy względem ruchów. Tak jakby z opóźnieniem łapał.. nie chce go rozkręcać mogę oddać go na gwarancję ale co według Was mogło się stać.

Dodam sporo gram w bf4 ;)  i to pewnie katowanie tej gry sprawiło ten problem.

W grze sleeping dogs gdzie trzeba ustawiać nutki podczas karaoke bardzo nieprecyzyjny się okazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile jest gwarancji na pad dokupiony osobno (niebieski) w dniu premiery? Też 2 lata? Niestety przestał mi działać touchpad i teraz nie wiem czy rozbierać go, czy oddawać na gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×