Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o ten mały guziczki obok śrobki to wcisnalem go dioda na padzie miga ale konsola się nie włącza

Jak podłączam na kablu to go porostu ładuje ale na samej konsoli go nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde człowieku, jak ty chcesz włączyć nie sparowanym padem konsolę??

Ogarnij się trochę.

 

Resetujesz pada

Włączasz ręcznie konsolę.

Podpinasz pada przez kabel USB

Pad powinien się sparować - zapali się niebieskie światło na padzie i pokaże stan baterii na konsoli.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra spoko juz mam ale jak wyciągnąłem pada z pudełka to tez nie był spawanych a konsole odpalił i dodam że nie ten pad od zestawu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra spoko juz mam ale jak wyciągnąłem pada z pudełka to tez nie był spawanych a konsole odpalił i dodam że nie ten pad od zestawu

Przyspawaj skurczybyka na stałe

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź z padem do psychologa padowego.

Niech z nim pogada, może wyjaśni się o chooy mu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem leniem i nie chcę mi się wertować 150 stron tematu. Znajomy ma problem z padem, nie może go zsynchronizować z konsolą.

Na kablu też nie działa, tak - resetował pada, tak - zmieniał kabel. Pad się włącza i mryga. Ktoś coś?

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ktoś z Was miał problem z ładowaniem pada? Ani kabel podłączony do konsoli, ani przez ładowarkę nie działa. Sprawdzałem kilka kabli. Pad się włącza ale cały czas mryga z powodu rozładowania baterii. Złącze USB padło, bateria?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro na niczym nie działa to pewnie tak padło wejście.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R3 przycina przy wychyleniu w prawo. Nie za każdym razem ale zdarza mu sie. Mądrzy ludzie jakas rada czy jedyne wyjście to serwis ? Pad z zestawu 1216A. Myslalem, ze w tych zestawach pady beda mniej narażone na usterki. Pad z zestawu premierowego miał problem z L3. ;)

Problem rozwiazany, nie wiem czy to bylo na forum ale sposob dziala :)

 

5!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez CzarnuchYO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie do osób które testowały lub posiadają nakładki na analogi pada KontrolFreek w PS4, czy mają one istotny wpływ na rozgrywkę i precyzyjność celowania , czy zmieniają znacznie ergonomię pada w zależności od wielkości dłoni ? Chciałbym poznać Wasze opinie.
Znalazłem także alternatywę o ponad połowę tańszą z firmy Hama link może te spełniają taką samą funkcję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś używa przez dłuższy czas aluminiowych analogów, warto takie zakupić. Czy w tych aluminiowych zamiennikami nie ześlizgują sie kciuki. Zakupiłem firmowe nakładki Hama ale jakoś mi nie podeszły, jak co to mogę odsprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Amelinowe " są do kitu szkoda kasy. Lepiej kup dobre zamienniki oryginalnych gałek one najlepiej pasują do tego pada...Te z Xboxa też średnio się spisują w DS4...takie moje zdanie jest.Miałem i testowałem to wiem ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób posiadających Dualshocka 4 w edycji Darth Vader. Na zdjęciach widziałem, że z przodu wykonany jest z błyszczącego czarnego plastiku. Jak z jakością tego materiału mocno łapie rysy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, znalazłem sposób na wyłączenie niebieskiego światła w DS4 ( wiem że wiele ludzi denerwuje ta lampka w padzie, a niebieski kolor często "pali" się w grach), nie chciałbym ujawniać tutaj mojego sposobu. Od razu mówię że nie trzeba posiadać jakichkolwiek śrubokrętów, ani w jakikolwiek sposób rozkręcać pada czy też "grzebać" w konsoli, a co do trzymania baterii, nie wiem bo mam tą "podstawkę" ładującą pady. Chciałbym pokazać ten sposób komuś kto tworzy posty na głównej stronie PSSITE, mogę nagrać filmik jak to zrobić. Bardzo proszę żeby ktoś z tworzących posty na głównej stronie PSSITE napisał do mnie prywatną wiadomość. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, znalazłem sposób na wyłączenie niebieskiego światła w DS4 ( wiem że wiele ludzi denerwuje ta lampka w padzie, a niebieski kolor często "pali" się w grach), nie chciałbym ujawniać tutaj mojego sposobu. Od razu mówię że nie trzeba posiadać jakichkolwiek śrubokrętów, ani w jakikolwiek sposób rozkręcać pada czy też "grzebać" w konsoli, a co do trzymania baterii, nie wiem bo mam tą "podstawkę" ładującą pady. Chciałbym pokazać ten sposób komuś kto tworzy posty na głównej stronie PSSITE, mogę nagrać filmik jak to zrobić. Bardzo proszę żeby ktoś z tworzących posty na głównej stronie PSSITE napisał do mnie prywatną wiadomość. Pozdrawiam ;)

 

Skoro chcesz się skontaktować z kimś z pssite to czemu do nich po prostu nie napiszesz. Na stronie masz kontakt do redakcji. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze musialbys zrobic tutorial i wrzucić na yt i potem do nich napisac. Jak bedzie godny uwagi to moze opublikują i bedziesz sławny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że szybciej przeczytają maila którego do nich napiszesz niż post gdzieś na forum z prośbą o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę wiadomość prywatną do redaktorów.

 

Super, zrób tak jak mówisz.  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawością obejrzę jak wyłączyć podświetlenie pada ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, znalazłem sposób na wyłączenie niebieskiego światła w DS4 ( wiem że wiele ludzi denerwuje ta lampka w padzie, a niebieski kolor często "pali" się w grach), nie chciałbym ujawniać tutaj mojego sposobu. Od razu mówię że nie trzeba posiadać jakichkolwiek śrubokrętów, ani w jakikolwiek sposób rozkręcać pada czy też "grzebać" w konsoli, a co do trzymania baterii, nie wiem bo mam tą "podstawkę" ładującą pady. Chciałbym pokazać ten sposób komuś kto tworzy posty na głównej stronie PSSITE, mogę nagrać filmik jak to zrobić. Bardzo proszę żeby ktoś z tworzących posty na głównej stronie PSSITE napisał do mnie prywatną wiadomość. Pozdrawiam ;)

Forum nie ma praktycznie nic wspólnego ze stroną PSSite poza wspólną domeną i właścicielami.

Idź na PSsite i tam się kontaktuj z administracją stony/

Liczysz na jakąś nagrodę czy coś? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę że pomogę wielu graczom i mój filmik będzie na PSSITE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×