Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak próbowałeś podgiąć antenę to tylko mogłeś ją "dobić" - odrywa się środkowy przewód od konstrukcji anteny - a widać to dopiero pod lupą :) - antenę można naprawić lub wymienić (50)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że antena jest uszkodzona. Zamówiłem już nową. Mam nadzieję, że problem będzie rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno różnią się tym, że przy informacji o wyładowaniu masz mniej czasu na podłączenie, bo szybciej padają. A tak poza tym to wielkiej różnicy nie odczujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo te 2000mAh od chińczyka to one mają tak jak... domyśl się :) - tylko oryginalną 1000mAh 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nie wiem czy piszę w dobrym wątku, ale mam problem z podłączeniem pada PS4 do PC. Zainstalowałem wszystko co jest potrzebne, DS4 Tool wykrywa pada, ale po włączeniu tego programu system się totalnie zawiesza dosłownie po trzech sekundach. Wiecie może jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalować program? Przeinstalować Sterowniki?? Sprawdzić inne gniazda USB? Przeinstalować system? Kupić pada od Xboxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antena wymieniona. Pad działa bez problemów. Jeśli ktoś będzie potrzebował to antenę można zamówić na e-bay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacina mi się lewy analog podczas chodzenia, biegania i to w dwóch padach już, miał ktoś taki problem? (chyba za dużo w BO grałem...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

konsola z wrzesnia 2015, bundle z drugim padem. 

jeden z padow (the crew na bezdrozach) najwyrazniej ma problem z lewym silniczkiem od wibracji, stuka, halasuje tak ze mimo iz TV nie jest zbyt cicho i tak to slysze. 

Ktos jeszcze mial podobny problem?

No coz, zdaje sie padlo i na mnie doswiadczyc tego ze DS4 szalu nie robi, i daleko mu do prawie niezniczalnych DS3. 

Poki co olewam sprawe jak padnie albo zacznie halasowac powyzej poziomu ktory jestem w stanie jakos zniesc poleci na gwarancje. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senor - dwie, trzy strony wstecz jest moj post z filmikiem odnośnie problemu i jego rozwiazanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwości jest dużo, mógł strzelić plastik, mógł strzelić ten metalowy drucik, mogła wyrobić się guma pod przyciskiem.

Tak jak mówię, dużo możliwości jest, jak dokładniej opiszesz co się dzieje to może pomożemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to nie widziałem baterii o większej pojemności (rzeczywistej a nie "drukowanej" na obudowie) niż 1000mAh - po prostu większa się nie zmieści do pada, taka konstrukcja ogniw w tej technologii. A kupowanie chińskich pseudo bateryjek z napisem 2000mAh to już chyba od czasów PSP było przerabiane.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 31.05.2016 o 14:49, harran-smith napisał:

dla powaznego gracza.

Drugi pad?

Powerbank?

Ładowarka do smartfona?

Długi kkabel microUSB?

 

...poważny gracz musi być zabezpieczony.

 

Nyko (jak zwykle) wypuściło kilka ciekawych rzeczy ;)

 

http://nyko.com/

PS4_Power_Pak1_1024x1024.png?v=145271332

 

PS4_Modular_Charge_Station_SM2_1024x1024

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No - i to ma sens - większa pojemność = większe fizycznie ogniwo i tutaj to widać.

Jeśli już ktoś chce grać i ładować pada równocześnie to polecam dobrej jakości (firmowy) długi kabel - tutaj oszczędzanie i kupowanie taniego chińczyka kończy się albo bardzo powolnym ładowaniem pada (małe przekroje kabli) albo wyrzuceniem badziewia do kosza po kilku miesiącach używania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu pady w kolorze Crystal oraz Steel Black będą dostępne dla europejskiego rynku (obecnie chyba tylko JAP).
Sam już ostrzę ząbki na tego przeźroczystego :) Do tego będą jeszcze złoty i srebrny.

E3_2015_Mediakit_018

Padziki mają się pojawić w sprzedaży już tego lata.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież złoty i srebrny są już od dawna w sklepach. Sam kupiłem złotego kilka miesięcy temu w euro AGD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że są, nie oznacza że były przeznaczone stricte na nasz rynek (PAL). Też je widziałem w sprzedaży w wielu sklepach, ale tak jak mówię, to nic nie znaczy.
Za to Crystal i Steel Black to były rarytasy, że głowa boli. Gdzieś widziałem Crystala za 300 funtów z importu (mówię serio...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były normalnie w sklepach złote i srebrne i były przeznaczone na nasz rynek, nawet na face playstation polska to reklamowali 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walić to, who cares? Najważniejsze, że 2 najlepsze kolory w końcu będą u nas normalnie dostępne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - pytanie tylko czy z padem czy konsolą...

Wciskając PSButton na padzie konsola się nie załancza (światełko na padzie mruga na niebiesko), po włączeniu konsoli przednim przyciskiem i podłączeniu pada poprzez kabel USB pad nie jest wykrywany. Reset pada nic nie daje. Jakieś pomysły, wskazówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parowałeś z PC?

Kablem lub Bluetooth? (Share + PS)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam problemu padem. Podczas grania prawa gałka mimo że nie dotykana,  w grze porusza do góry obraz, tak jakbym ją delikatnie pchał przed siebie. Wiecie jaka to przyczyna i czy da się wrócić do poprzedniego stanu?

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym rozkręcił, ściągnął gałkę, zobaczył czy ten dinx mały jest idealnie na środku i czy wtedy też tak się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z padem DS4. Posiadam jednego pada, wczoraj wykorzystałem go do grania na laptopie. Wszystko działało prawidłowo, lecz gdy chciałem go w dniu dzisiejszym wykorzystać na konsoli to nie został on przez nią wykryty. Dioda z tyłu pada nie świeci w ogóle. Pad jest naładowany, bo gdy kończyłem wczoraj grać to było ok. 80% baterii(wg danych z InputMapper), dodatkowo potrzymałem go dzisiaj na kablu by się "doładował". Próbowałem także połączyć pada z laptopem i również skończyło się to bez powodzenia. Kombinacja przycisków PS+Share nic nie dała, zresetowanie pada dziurką z jego tyłu nie pomogło, konsola nie widzi pada zarówno przez kabel jak i BT. Odpalałem PS4 w safe mode i tam również nie widziało pada po kablu. Intrygujące jest  to, że w ogóle nie świeci jego dioda, a wczoraj działał w 100% prawidłowo, od wczoraj nie upadł ani nie nurkował w wodzie, aby mógł się popsuć. Ma ktoś jakieś rady poza zakupem nowego pada? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×