Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam bardzo dziwny problem z moim padem do ps4 a mianowicie pad normalnie świeci, łąduje się i działa w menu konsoli, natomiast jak włącze jaką kolwiek gre pad nie działa (tzn świeci i jest włączony ale w grze nie reaguje). Nie mam pojęcia o co chodzi, wszystko było normalnie. Grałem w first light i chiałem zapisać grę, zapisać nie mogłem bo przestało w menu zapisu reagować i myślałem, że sie po prostu gra zawiesiła. Włączyłem od nowa i już pad w grze nie działa, włącze inną grę i to samo. Nie mam pojęcia co jest. Resetowałęm go parę razy i nic nie pomaga. Macie pomysły o co może chodzi ? Będę wdzięczny za odpowiedzi i porady.

Spróbuj zresetować pada.

Sparuj go z PC i z konsolą  i sprawdź czy działa - pokombinuj.

Guzik do resetu masz z tyłu obok prawej górnej śrubki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest nr tel do serwisu w ketach wroclawskich? Nie dali znać czy pad doszedł a wg listu przewozowego był tam w piątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Van Der Fck,

Masz osobny temat o o serwisie.

 

Nie, nie można.

Możesz jedynie do nich zadzwonić i poprosić o podanie numeru listu przewozowego.

Niestety jedyne co zobaczysz to to czy paczka dotarła do punktu w PL, reszta już jest ich wewnętrzną sprawą.

Dopiero po otrzymaniu maila że sprzęt jest naprawiony/wymieniony i wysłany możesz zadzwonić drugi raz i poprosić o numer przesyłki zwrotnej. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pisali, że maila napiszą po dotarciu sprzętu do nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Francji. Nie do Kęt Wrocławskich. To jest tylko punk przerzutowy. Serwis jest we Francji już od dawna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak się odmienia.

Myślałem że tam jest ę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jeśli chodzi o gałki to przekopałem trochę i najlepszym rozwiązaniem jest wmontowanie tych z xbox one, ale szkoda mi stracić tak szybko gwarancję na pada, tym bardziej, że mam go zaledwie 2 tygodnie i trapiące go "bolączki" mogą wyjść trochę później  :whistling: Do rzeczy, dostanę jakieś fajne wygodne nakładki do 50 zł, których nie pieprzne w kąt bo stwierdzę, że są do d***? A może zrobić cebula mode on i zakupić te po 5 zł, o ile nadadzą się na coś więcej niż na szpecenie mojego pada  :laugh:

Edytowane przez PatrikoPPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wcześniej pisałem o swoich nakładkach. Mimo że poscieralem specjalnie wypustki i może nie wygląda za pięknie, komfort grania wzrósł o 200 procent (nawet po zdjęciu, jakoś nie mogę się przyzwyczaić do oryginalnych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam zadnych zastrzezen do galek. Przy ds3 (ktorego zreszta uwazalem za mocno skopanego pada) obaluga galek byla strasznie meczaca. Palce sie slizgaly, wyoblenie galek tez nie bylo zbyt komfortowe. Teraz przy ds4 jest duzoooooooo lepiej, a galek zmieniac nie planuje. Niczego im nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oryginalne gałki dualshocka 4 są bez szału, sumiennie i bez bicia przyznaję się, że te od dualshocka 3 zdecydowanie bardziej mi pasowały. Pytanie do kolegi czeskimaster, czy bez pościerania "celowo" tych gumek gra się lepiej niż na standardowych? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palce leżą trochę wyżej (mi to nie przeszkadzało), ale te wypustki strasznie mi kciuka mrowiły i dlatego je mocno skrocilem. Bez ścierania lepiej mi się grało niż na oryginalnych.

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czeskimaster dzięki wielkie, chyba jednak się na nie zdecyduję :) Zobaczymy jak to będzie u mnie wyglądało jak nie wypali, to zawsze mogę skrócić te wypustki jak Ty. Aha, jeszcze małe pytanko, czy można bez problemu ściągnąć zaś te nakładki?


@czeskimaster dzięki wielkie, chyba jednak się na nie zdecyduję :) Zobaczymy jak to będzie u mnie wyglądało jak nie wypali, to zawsze mogę skrócić te wypustki jak Ty. Aha, jeszcze małe pytanko, czy można bez problemu ściągnąć zaś te nakładki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dosyć łatwo się zakłada (obrotowo), ściąga jeszcze prościej

Ja kupiłem firmy ORB, dostałem jeszcze jedne w komplecie ale nie leżą mi. Na allegro możesz kupić za grosze te z wypustkami (pojedynczo) ale nie wie z jakiego materiału będą. Te moje mega przyjemnie leżą

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na zbyciu, albo wie gdzie mógłbym dostać taśmę łącząca touchpad z płytą w padzie? Bo chyba mam ją uszkodzoną ponieważ gdy touchpad jest podłączony do pada to ten się w ogóle nie uruchamia, a gdy odłącze touchpad to wszystko jest ok.

Nie będę kupować nowego pada z powodu gównianej taśmy...

Ktoś wie gdzie dokładnie takie coś mogę dostać? Bo wątpię, żeby w elektroniku mi dali takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a sprawdzałeś czy taśma nie wypięła ci się z drugiej strony?

Trzeba rozkleić touchpada - Cwir kiedyś wrzucał swój tutorial.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki zamiar, ale wtedy przecież pad by się włączył a touchpad nie działał tylko.

Tutaj mam taki problem, że jak touchpad jest włączony to pad się w ogóle nie uruchamia, ale grzeje się bateria i układy na płycie. Ewidentnie coś jest zjebane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do chłopów z allegro sprzedających części do pada.

Na aliexpress też są.

Niby taśma zasilająca ale one chyba są tak samo szerokie/piny się zgadzają?

http://www.aliexpress.com/item/2pcs-for-PS4-Playstation-4-controller-Eject-Power-Button-Ribbon-CABLE-replacement-Part-link-siginal-lighter/32232250526.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak druga końcówka nie była wpieta, tak jak mówiłeś.

Tylko jeszcze mi się odczepil kabelek od wibracji i musze go przylutowac, kierwa mac... A tylko pada czyscilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

ZOSTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAW!!!!!!!

 

Ole to. 

Ja tak spaliłem płytę główną. Przyciski od strony wibry przestały działać bo się na płycie coś przytopiło.

Później przestał działać całkiem.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sephi minęło prawie 40 minut od posta Patricko, myślisz, ze zdążyłeś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Sephi, ale ja jestem elektryk z zawodu :P Przynajmniej w teorii :) Wiem jak się lutuje i nie robiłem tego pierwszy raz :)

Ogólnie to dzisiaj cały dzień spędziłem na zabawie z tym zasranym padem, cholera się chyba na mnie obraził...

Najpierw ta taśma w touchpadzie lekko się wypięła co spowodowało, że ten w ogóle się nie włączał, a jak się touchpad wypięło to szło bez problemu.

No to od razu wina touchpada, przepinanie z drugiego pada, aby się upewnić, itd. Tamtem działał bez problemu, więc diagnoza = touchpad do wymiany.

Jednak właśnie w tym samym momencie Seph mi napisał na forum i znalazłem filmik na YT, gdzie gość miał ten sam problem, powód = taśma :)

No to taśma z głowy...potem odpiął się kabelek od wibracji... Zdejmowanie izolacji, usuwanie starej pozostałości z lutu, przylutowanie nowego.

Potem test i działa. Chce skręcać pada i co?! Kabelek od drugiej wibry się odczepił i znów to samo...

Teraz już wszystko działa i następnym razem rozbiorę tego pada chyba tylko po to, żeby części do nowego przełożyć czy coś :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×