Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

121 to były jedne z pierwszych modeli.

Zetrzyj te gumy i dostaniesz nowy :P

Jesteś pewien że nowy? Pytam dlatego, że ostatnio sam wiesz - pojawiły się posty o padach odnawianych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do PRAM'u tylko na wsparcie Playstation.

Masz osobny temat odnośnie gwarancji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem na 211, może i nie będą się ścierać , ale zakupiłem i czekam na dwa rodzaje nakładek. Wiem wiem, wszystkie oprócz gałek od xone są dupne, ale może mi podpasują.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie w 211 się starły. Nowy dostałem 221.

Czeski warto kupować nakładki? Ty masz od niedawna konsolę, więc przez rok spokojnie wymienią Ci pada bez łaski.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że wymienia, ale jak patrze ile ta procedura trwa plus jest ryzyko że dotane pada po przejściach, wolę póki co dmuchać na zimne. Chyba że kupię drugiego pada to wtedy pomyślimy :-)

Ja to jestem ślepy.. Okazało się że mam pada 221 :-)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman,

 

Napiszę tak:

Wszystko jest lepsze niż oryginalne analogi. Nawet te nie ścierające się.

Nakładki są ogólnie takie sobie a najlepsze gałki od xBone ...tylko że ja na przykład przez nie uwagę zepsułem sobie pada. Od urwanej wibry do przepalonej płyty głównej (nie lubimy się z lutownicą). :P

Obecnie używam nakładek i źle nie jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem firmy Orb(podobno ludzie chwalą), są tam dwa różne rodzaje, mam nadzieje że mi podpasują. Napisze coś jak przyjdą

 

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ślepy.. Okazało się że mam pada 221 :-)

No to już masz tego poprawionego. Oby było dobrze. Zresztą wcale nie tak łatwo zedrzeć te gumki. Ja grałem sporo, konsolę kupiłem w styczniu 2014, a gały mi się zdarły dopiero w październiku jak zacząłem ostro pogrywać w fifę online.

 

 

@Sephirot: skoro tak piszesz, to może pomyślę za jakiś czas o nakładkach i sprawdzę sobie :) generalnie narazie mam dylemat czy drugiego pada wysyłać czy nie, bo mam niebieskiego i jakoś nie widzi mi się dostać używanego w zamian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś korzystający z aluminiowych grzybków? Czy jest sens bawić się w to, czy od razu kupić analogi od x1? Wiem, że jakiś czas temu ktoś o nich wspominał, ale chciałbym wiedzieć jak się sprawują dłuższą ilość czasu, a nie tylko początkowe odczucia. Tak w ogóle to dziwi mnie, że po 3 dniach posiadania konsoli i grania po ok. 2 godziny dziennie już wyraźnie czuć zużywająca się lewą gałkę, na której nawet suche palce się ześlizgują przy mocniejszym wychyleniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gdzieś wyczytałem że nakładki potrafią się podczas grania lekko obracać na oryginalnych analogach hahaha. Zapewne lepiej by się sprawdzały jakbym nałożył je na sam plastik...Zobaczymy

Jestem ciekaw po ilu dniach od zakupu takie Media Markt może od ręki wymienić pada, mi jak konsola padła w tym samym dniu to albo proponowali kasę lub wymianę. Zapewne to standardowa procedura w ich sieci i domyślam się że z Padem może być inna sytuacja. Inny rodzaj usterki

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania kolegi @Kowaltheman o aluminiowe analogi :) W tej chwili mam ox xone za 9.90 i jest super, ale coś mi mowi, że na tych alu powinno być jeszcze lepiej :)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej
Właśnie przymierzam się do zakupu DS4 do ps3 (no i przyszłościowo do ps4 żeby już był).
Jak to z nimi jest? Czy te co chodzą na allegro po 180zl to są oryginały? Pytam bo DS3 na allegro to same jakieś przekręty były i ludzie się strasznie na nie żalili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, oryginały. Ja kupiłem za 160zł używanego użytego może ze 2 razy.

Wiesz o tym że DS4 do PS3 będzie działał jak zwykły "nie oryginalny" pad do komputera?

...czyli część gier obsłuży a część nie no i wibracji nie będzie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak gra się na konsoli na 2 pady to ten drugi zawsze musi być tak jak by kogoś nie mogę porostu podłączyć oba i grać trzeba wybierać czy gość czy użytkownik. Można to jakoś ustawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wybrać drugiego użytkownika. Zawsze.

...ponieważ grając we 2 osoby trofea mogą wpadać na jednym i drugim koncie - tego w PS3 nie było. 

Jak nie masz to warto sobie stworzyć specjalnie na granie na 2 osoby - 5 minut roboty i po problemie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy zbiera czy nie. Załóż użytkownika albo niech gra jako gość. 

Tak jest zrobione i tego nie zmienisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze sluchawkami podlaczonymi do pada, raz na kilka gier dzwiek mi przerywa i jedyny sposob zeby to naprawic do restart konsoli, po restarcie dzwiek dziala normalnie. Spotkal sie ktos z takim problemem (odrazu odpowiem ze sluchawki sprawne a pad naladowany bo wystarczy reset konsoli i wszystka dziala prawidlowo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w padzie jest jakaś plomba? bo mi się trochę herbata rozlala i czuć opór delikatny przy wciskaniu przycisku jednego i chciał bym to wyczyścić ale nie chce stracić gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek wydaje mi się, że jedna śróba jest pod naklejką na padzie.

 

A Ja mam pytanie czy warto kupić te nakładki z allegro za ~5zł na analogi? Czy macie jakieś sprawdzone dobre nakładki warte ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz post z moimi nakładkami plus filmik, podobno jedne z lepszych. Jutro powinny do mnie dotrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek wydaje mi się, że jedna śróba jest pod naklejką na padzie.

 

A Ja mam pytanie czy warto kupić te nakładki z allegro za ~5zł na analogi? Czy macie jakieś sprawdzone dobre nakładki warte ceny?

 

Ja uzywam nakładek od poczatku ps3-ps4 naprawdę polecam szczególnie te

CAM00058.jpg

post-49604-0-33296100-1420364542_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek wydaje mi się, że jedna śróba jest pod naklejką na padzie.

A Ja mam pytanie czy warto kupić te nakładki z allegro za ~5zł na analogi? Czy macie jakieś sprawdzone dobre nakładki warte ceny?

Jednak nie ma tam żadnej plomby na szczęście są tylko te 4 śrubki i jedna w środku. rozkrecilem i wyczyscilem już jest ok ;-) i tak mi się nasunelo pytanie odnośnie tych analogow od Xbox one. Bo tak przeglądałem ten temat i czy one pasują plug&play czy trzeba cos rzezbic? a i czy można je gdzieś kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×