Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Znacie może jakieś grube futerały/pokrowce na DS4? Chodzi mi o zwiększenie grubości pada, mam duże dłonie i psd jest dla mnie trochę za mały. 

Mam zwykły pokrowiec, ale to za mało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to wymienne gumki od chińczyka wystarczają na mniej więcej 3 miesiące w miarę ostrego grania. Dzisiaj mi padły w jednym padzie, a w drugim już była na wykończeniu. Do tego rozpadły mi się piny na taśmie od touchpada i muszę czekać na nowe taśmy... Czasami mam wrażenie, że cokolwiek się w tym padzie nie dotknie to się rozlatuje...

Chyba rzeczywiście poczekam na recki tych pro padów, bo wolę zapłacić i mieć święty spokój niż co chwilę je rozbierać i kupować części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z działaniem strzałek? tzw tylko dół mi działa. Wczoraj normalnie grałem i wszystko smigało a dzisiaj nagle cos mam zwalone :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to wymienne gumki od chińczyka wystarczają na mniej więcej 3 miesiące w miarę ostrego grania. Dzisiaj mi padły w jednym padzie, a w drugim już była na wykończeniu. Do tego rozpadły mi się piny na taśmie od touchpada i muszę czekać na nowe taśmy... Czasami mam wrażenie, że cokolwiek się w tym padzie nie dotknie to się rozlatuje...

Chyba rzeczywiście poczekam na recki tych pro padów, bo wolę zapłacić i mieć święty spokój niż co chwilę je rozbierać i kupować części.

To może byś coś takiego chciał w takim zestawie za kilka zł co?

a916481bb9616d1fe41543de4e973d90.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w pl bedą DS4 v2 tylko białe? bo teraz są tylko czarne ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

wymieniłem gałki z tego zestawu to tragedia... miesiąc, dwa? i już palec się ślizga że szok... chociaż domyślałem się że to będzie takie gówno :1_grinning: trzeba pomyśleć nad alu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mi ten szajs od chińczyka? Widziałem ten zestaw też tam, bezużyteczne :) Pisząc gumy miałem na myśli te pod triggerami, a nie gałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@DigitalMan_PL

wymieniłem gałki z tego zestawu to tragedia... miesiąc, dwa? i już palec się ślizga że szok... chociaż domyślałem się że to będzie takie gówno :1_grinning: trzeba pomyśleć nad alu

Nie wiem kiedy do ludzi to dotrze, ale gałki z XO, nawet te od chińczyka, są milion razy lepsze od tych na wzór Sony. Są trwałe, lepiej się je trzyma i ogólnie znacznie lepsze doznanie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 post z rzędu, ale uj...

Jak ktoś zobaczy u nas te pro pady niech da znać. Jestem ciekawy ile sobie krzykną. Jutro ma być premiera chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe pro pady tylko na kablu będą?

Huawei P8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was dziwne pytanie, bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem, aż do dzisiaj :1_grinning: 

Jak podpinamy pada do konsoli, to przestaje działać bezprzewodowo i działa po kablu, czy dalej działa bezprzewodowo, a po kablu tylko dostaje zasilanie? :2_grimacing:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którymś update było, że jak podepniesz kablem to ma niby działać po kablu. Różnica mimo wszystko jest tak minimalna, że normalny gracza w życiu nie odczuje różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wczoraj, że różnica nie jest aż taka mała. Jako ciekawostkę dodam, że jakiś koleś reddicie testował dokładnie co i jak i doszedł do wniosku, że stary pad też może wysyłać dane po USB, a myk jest taki:

- Jak włączonego pada podłączymy kablem do włączonej konsoli to danego idą nadal po BT,

- Jak wyłączonego pada podłączymy kablem do włączonej konsoli, a później włączymy pada to danego idą już po USB.

Niestety koleś nie ma urządzenia by sprawdzić jak sprawa wtedy wygląda z BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Patricko napisał:

Nie wiem kiedy do ludzi to dotrze, ale gałki z XO, nawet te od chińczyka, są milion razy lepsze od tych na wzór Sony. Są trwałe, lepiej się je trzyma i ogólnie znacznie lepsze doznanie :)

z x'a są spoko ale jak widać od chińczyka wziąłem, chociaż niby były droższe i też poszły w pizdu szybko... więc wróciłem do dsowych... i znów trzeba wymienić :1_grinning: może spróbuje na te z x360 bo leży praktycznie nie używany ale trzeba by ogarnąć do drugiego dsa to samo tylko trwałe :1_grinning:

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U chińczyka zamawiasz 10 sztuk gałek za 2 euro i masz zapas minimum na rok :) Przynajmniej ja tak robię, mam już całe pudełka części do DS4, patologia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty grasz w te gry, że co kilka miesięcy coś wymieniasz? #hulkmodeon? Dark Souls? :-P

Ja do teraz nic nie zepsułem w premierowym padzie. Nadal używam tych samych gumek ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Ty grasz jak lama po prostu? Destiny robi swoje, a premierowe pady to w ogóle gówno do potęgi. Mam jednego nowszego i zobaczymy ile wytrzyma.

Wiesz, ostatnio byłem u znajomego i też ma premierowe pady... Gumki były gładkie jak pupa niemowlęcia, a i tak stwierdził, że bardzo dobrze mu się gra. Także jak mi ktoś mówi, że on ma super to nawet nie reaguje W Destiny na czymś takim to bym muchy w kiblu nie ubił nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jestem lamą i gram przez torebkę, ale przynajmniej nie gram w "przeznaczenie" :-P

19d4542161bc3ba34635e498f0271183.jpg

PS: Największą frajdę z tej gry miałem podczas Alphy. Pełno znajomych, kałuża w "mieście", wślizgi, te rozmowy jaka to pełna gra będzie zajebista, bo, "Bungie" i ten "event" o 4 nad ranem do której niewielu wytrwało :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry

 

A ja to mam coś takiego aluminiowe :) No jest git, dzięki szczerbieniom świetnie się trzymają palców i sama trwałość MEGA!

 

GameMod-font-b-Custom-b-font-2-pcs-Silve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idzie pomalować? :-D

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos sie orientuje jaka jest roznica w inputlagu miedzy padem na usb a na bt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×