Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro białe są poprawione to czarne z CUH-11XXA tez pewnie są.  A czy są to się okaże w trakcie użytkowania bo raczej Sony się nie przyzna, że dali ciała z materiałem na stickach  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jestem w stanie w sklepie rozpoznać pada z serii CUH-11XXA (czarnego) bez wyciągania go z pudełka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CUH-11XXA to numery nowego modelu konsol. Pady mają osobne numery. Np bundle z Destiny mają konsole z nowej partii wobec tego pady również. Natomiast jeżeli chcesz kupić samego pada to nie wiem jakiego numeru szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany,doradzcie coś bo mnie coś zaraz trafi...

 

ds4 nie przestaje mnie negatywnie zadziwiać - tym razem postanowił zgłupieć totalnie. Otóż gdy konsola jest włączona a pad podłączony to pokazuje się jakby pad był ładowany - czyli w tej 'baterii' ktora ukazuje stan naładowania pada cały czas pojawią sie 1 kreska,potem 2 i 3 i znowu 1, no co ja będe opisywał wiecie jak wygląda ładujący się pad. To szczegół. Prawdziwy popis pad daje gdy jest wyłączony. Otóż co chwile zapala mu się zółte czy tam pomarańczowe światełko, gaśnie, zapala i tak w kółko...Próbowałem resetować pada - gdy czymś wcisne ten ukryty resetujący przycisk to faktycznie na czas trzymania( a kilka sekund trzymałem) światełko się nie świeci. Ale gdy tylko puszcze to już sie kuzwa zapala. To samo robilem przy wlaczonym padzie i wlaczonej konsoli - pokazalo ze pad zostal odlaczony, a gdy tylko puscilem resetujacy przycisk to zaraz zaczal swiecic. No parodia jakas. Jestem pewien ze po nocy wku*wiajacego swiecenia pad bedzie rozladowany,a nie mam ochoty go ladowac caly czas bo sobie postanowil swiecic...

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumiałem , że mruga kiedy nie jest podłączony do ładowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,możecie sobie popatrzeć na limitowaną edycje DualShocka 4 który ładuję się bezprzewodowo...

61ee76a444779525gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi robić się jakieś spięcie lub wykrzywiły się blaszki w złączu i wydaje mu się , że cały czas ma podłączony kabel . Spróbuj wpiąć kabel tylko do pada i napisz czy dalej się świeci , jak nie pomoże czyszczenie złącza , to będziesz musiał go zareklamować . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się śmiałem z tych co pisali o tach analogach i teraz mnie to spotkało :sweat:

Konsole kupiłem w euro w maju i teraz nie wiem czy reklamować pada czy samemu wymienić gałki na te z xboxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawilem go na noc i nie swiecil gdy rano sie obudzilem,myslalem ze bateria padla to wzialem go i nacisnalem przycisk ps,konsola sie uruchomila i pad znow sie 'laduje'. Po wpieciu samego kabla nie podlaczonego do niczego na sekunde swiatelko gasnie i znow sie pali - co za sprzet... Konsola kupiona ciut ponad 2 tyg temu w Media Expert - niedlugo wychodzi fifa a ja nie mam zamiaru czekac az mi laskawie pada odesla - czy jest szansa ze na miejscu w ME dostane nowego pada??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kuwa hahaha to chwytaj za telefon i ich opie*ol na co czekasz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,pare słów ode mnie - byłem w ME, tłumacze sytuacje o co chodzi z moim padem,i jedyne co mi Pan potrafił powiedzieć ( zresztą po upewnieniu się u koleżanki) to to,że pada mogą co najwyżej wysłać do pramu. Stwierdziłem że w sumie żadna opcja mnie nie urządza, wysłanie pada do pramu = miesiąc bez grania na konsoli którą mam dopiero 2 (!!!) tygodnie, zostawienie pada = samoczynne pożeranie baterii. Mówie że w takim razie konsola została niedawno kupiona ( 30 sierpnia, problem w tym że w sklepie ME w innym miescie, jest on daleko dlatego nie moge go tam oddać) więc mogę im przynieść cały zestaw i niech dają nową albo pieniądze spowrotem. Coś zaczeli tłumaczyć że tak można zrobić ale i tak muszą wysłać do Sony. Ja na to że to mnie nie urządza bo mi przyślą jakąś naprawianą konsole po kimś i koniecznie chce nową i żadna inna opcja nawet w gre nie wchodzi.Umówiliśmy się że wróce tam w poniedziałek, mają sie dowiedzieć z centrali jak to wszystko wygląda.

Nie stać mnie teraz żeby kupić sobie za 2 stówy pada który będzie potem leżał bo i tak będe używał jednego, a brak pada = brak grania, więc czy mam prawnie taką opcje by ją oddać i wręcz żądać nowej/zwrotu pieniędzy na miejscu czy musze 'przejść' przez te wszystkie procedury z wysyłką do Sony itd..? 

Dodatkowo wczoraj podczas gry w demo fify zauważyłem,że konsola z lekka wyje jak odkurzacz - miałem dłuuugo ps3 slim i nigdy takich obrotów nie dostawała. Nie wiem czy to normalne ale mógłbym tam im dodać że w 'stresie' konsola działa jak odkurzacz. 

 

PS.Wszystko rozgrywa się w tle premiery fify, która biore na premiere, więc musze mieć pada sprawnego, a nie takiego który przez cały dzień pożera baterie leżąc bezczynnie.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e23b991326__to_nie_konsola_szumi.jpg

 

 

 

Idz do sklepu nie baw sie w gwarancje tylko rob to na niezgodnosc towaru z umowa, powiadom ich ze chcesz wymienic konsole na nowa. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sekunda - dzis mija 14 dni od zakupu. Czyli w tym momencie powinienem oddać całą konsole i powołać się na niezgodność towaru z umową?? I automatycznie MUSZĄ mi oddać pieniądze lub nową konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa zwracana jest jak towar nie moze byc naprawiony albo wymieniony na nowy. Musisz wyraznie zaznaczyc ze chcesz nowa konsole, bo Ci inaczej wysla do naprawy...

Edytowane przez wili23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie to dla mnie tez lipna opcja, oddam sprawną konsole z niesprawnym padem i przypuszczam że też poczekam przynajmniej z 2 tyg do ponad miesiąca na nową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, sorry za milion pytań ale chyba nigdy mi się nie zdarzyło że coś na gwarancji się popsuło. Czyli oddaję jeszcze dziś, do środy sprzedawca musi się ustosunkować, jeśli nie będzie odpowiedzi to wtedy co - czekam aż kurier dostarczy nową konsole czy też idę do ME w którym oddałem konsole i wydają mi nową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za wprowadzenie w blad

 

Jeśli sprzedawca, który otrzymał od kupującego żądanie doprowadzenia towaru wadliwego do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę lub wymianę na nowy, nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni, uważa się, że uznał je za uzasadnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,nawet jeśli będzie to 14 dni,zakładamy że się nie ustosunkują, to wtedy jaka moja rola w tym i kiedy dostanę nową konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie ustosunkuja, to znaczy ze akceptuja Twoje zadanie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja to wszystko rozumiem, proste - tylko ja tutaj kalkuluje czas, czy lepiej sie przemeczyc z typ padem i go kiedys oddac,jak mi już 'hype' na fife opadnie, czy też może reklamować teraz. Czyli wnioskuje,że po upływe 14 dni od oddania konsoli w konkretnym punkcie ME ide do nich i wydają mi nową konsole, czy muszę czekać dalej - mają jakiś określony czas na wymiane towaru (licząc od dnia w którym zaakceptowali moje żadanie) czy musza dać od reki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×