Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj sobie lepiej na internetach o niezgodności towaru z umową, rękojmi itp. Do takiej batalii trzeba się przygotować, a nie tylko podpytywać na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest. Ja też się ostro na różne sprzęty w życiu napaliłem i też się naciąłem. Pada masz niesprawnego, oddawałbym teraz i nie zastanawiał się ile to potrwa. Czym prędzej tym lepiej. Dla mnie ważniejsza jest sprawna konsola, niż premiera fify, czy jakiejkolwiek innej gry, którą uwielbiam. Nawet MGSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozładowaniu do 0% , wcisnięciu przycisku resetującego i naładowaniu do 100% pad się sam naprawił ;O Ciekawe na jak długo... W każdym bądź razie podjałem decyzje że narazie nie oddaje konsoli ani pada,bo jak mam dostać ten sam bubel po miesiącu czekania, który i tak się kiedyś zepsuje to wole poczekać na jakieś nowe serie i wtedy oddam. Dzięki za rady,kiedyś mi się na pewno przydadzą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś domowy sposób na zepsute, nie wracające R2?

Bo znalazłem takie na allegro za grosze i może można je naprawić. Albo dać je na gwarancję, przyjęliby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propo skrzypiacych triggerow - jedni cisneli beke,inni calkiem serio pisali by psiknac wd40. Jako ze skrzypienie doprowadzalo mnie do wscieklosci postanowilem sprobowac. Troche za duzo psiknalem i ciut po padzie polecialo i mi teraz capi ^^… w kazdym badz razie psiknalem do srodka,szybko rozruszalem trigger i wytarlem resztki. Efekt? Juz nie skrzypi,chodzi jak nowy. Sprawdzalem czy nie jest przez to mniej czuly - nie,chodzi jak drugi trigger ktory bez uzycia wd40 nie skrzypil.

Minus to zapach,plus ze dziala idealnie. Ja polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 miesiącach też ci przestanie skrzypieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, ze miałbym przegrać na konsoli przynajmniej kilkadziesiat godzin by 'dotrzeć' tego triggera? Sorry, nie dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, pad powinien być tak skonstruowany żebym nie musiał używać wd40 wcale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dex.. Jest bardzo niewielki procent ludzi z forum którym pad służy od premiery (albo mieli farta albo mało katują pada), trzeba przyznać sony że spieprzyli rzecz która była niezniszczalna od lat.. Nie spodziewałem się ze firma która według mnie robiła idealne pady, pozwoliła sobie na taką fuszerke pod względem wykonania kontrolerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, problemy z DS4 nie dotyczą małego % posiadaczy PS4 tylko prawie wszystkich, dlatego po krótkim zastanowieniu uznalem, ze to co sie da naprawić własnoręcznie czyli np pęknietę analogi czy skrzypiące triggery należy naprawiać a nie wysyłać do serwisu - wyślesz,ok fajnie dostaniesz nowy pad ale masz 90% pewności że też będą z nim kłopoty. Najlepiej po prostu grać na całego jak będzie skrzypieć to go troche z wd40 potraktować,jak pękną analogi to założyć nakładki / wymienić na te z xboxa one. Kiedyś na pewno się doczekamy czasów, gdy DS4 będzie poprawiony(albo może już się doczekaliśmy wraz z nową serią konsol, nie wiem nie testowałem tego pada), że gumki nie będą pękać,triggery nie będą skrzypieć itd. Wtedy raz się wyśle, dostanie nowy pad i powinno być już z głowy na zawsze. 

DS3 miałem jednego od nowości 2 lata,a drugiego rok (kupiony jako używany). Z żadnym nie miałem problemów,upadły na ziemie z metra i wyżej po kilka razy i nic się nie działo.A tu po kilku h grania cyrki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się trudno. To tylko pad. Podam przykład - w moim rowerze kupionym za rowónowartość nowej ps4 przed wyjazdem na wycieczkę rowerową łańcuch zaczął dawać 'koncert'. Co zrobiłem? Użyłem wd40 bo miałem pod ręką i nie zastanawiałem się nad tym, że potem będzie syf. Cel osiągniety, podczas jazdy nie skrzypiło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, pad powinien być tak skonstruowany żebym nie musiał używać wd40 wcale...

pad jest z plastiku, nie aluminium czy tytanu,... Nie jest to tez silnik samochodowy, felga czy bateria kuchenna by każdy jego element przechodził po produkcji specjalistyczne testy wytrzymałościowe, wolności od wad itp Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pad jest z plastiku, nie aluminium czy tytanu,... Nie jest to tez silnik samochodowy, felga czy bateria kuchenna by każdy jego element przechodził po produkcji specjalistyczne testy wytrzymałościowe, wolności od wad itp

Oni powinni te testy choćby dla swojego dobra zrobić bo czuje że wymienili już co najmniej milion padów bądź analogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wd40 a potem ile syfu bedzie w nim :P

Pisałem wcześniej. Rozkręcić pada, wyjąć triggery i na ośki nałożyć trochę wazeliny technicznej. Mam już spokój 4-ty miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako iż za pewien czas wychodzą różne bijatyki typu T7 czy Mortal Kompat, mam pytanie czy ktos ma jakieś info jak to będzie z Arcade Stickami ? Bo puki co mam dwa z PS3 i nie działają one pod PS4, czy wyjdzie jakiś patch czy coś podobnego do tego? Bo nie zamierzam znowu wydawać 400-600 zł na nowego Stick do PS4. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kompat(...) Bo puki co

:shok:

 

Co do pada i WD-40: przenigdy bym się nie odważył. Wazelina techniczna - lepiej. Ogólnie z problemem łatwo sobie poradzić, na YT widziałem magików, którym pomagał... ołówek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesadzasz troche z tym ze przenigdy bys sie nie odwazyl.Jak to wyglada z mojej perspektywy?

Pad jest gownianie zrobiony i prawie nowy zaczyna skrzypiec. Uzywam WD-40 i przestaje. Wiem też,że kiedyś pękną mi analogi. I wtedy mam dwa wyjścia najlepsze wyjscia:

-rozkrecam pada, wymieniam gałki na te od xboxa one, za jednym rozkreceniem czyszcze triggera i uzywam tej wazeliny

-odsylam na gwarancje i dostaje nowy.

 

Rozkrecanie go jako prawie nowke tylko po to zeby go tam przesmarować imo mija sie z celem,bo wd-40 na jakiś czas na pewno spełni swoje zadanie, jak pękną analogi to za jednym zamachem zrobie dwie czynności.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dopiero kilka godzin gry na padzie głównie w TLoUR ale lekkie skrzypienie czasem słychać. Ja się tym nie przejmuje i gram. Jak pójdą gałki to będę myślał. Czy rozebrać i stracić gwarancję czy wysłać do PRAMu.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkręcenie w każdym wypadku wiąże się z utratą gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkręcenie w każdym wypadku wiąże się z utratą gwarancji?

Jeżeli rozkręcisz tak że nie będzie widać to gwarancji nie stracisz. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod naklejka na padzie nie ma żadnej dziurki ze śrubą? Bo palcem jest coś wyczuwalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod naklejka na padzie nie ma żadnej dziurki ze śrubą? Bo palcem jest coś wyczuwalne.

Nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×