Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widać różnicy. W dotyk pewnie też takie same są ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identyczne. Lepiej brać z Allegro. To samo, taniej i szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jutro lub za parę dni. Jeden czy dwóch sprzedawców wrzuca triggery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze nie przyszły, ale jednak tania chińszczyzna? No nic, przynajmniej będzie się wiedziało na przyszłość.

 

Mogę potwierdzić. W 100% to tania chińszczyzna. Byłem dzisiaj w Media expercie sprawdzić analogi i pomacać pada od Xboxa one. 

Chińszczyzna z allegro tylko z wyglądu przypomina oryginalne analogi od XO. Całkiem inny materiał z którego są analogi wykonane, całkiem inny feeling. 

A tak w ogóle to padzik imho pod każdym względem bije Dualshocka4.

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta tania chińszczyzna nadal jest bardzo dobra i 1000X lepsza niż oryginalna pękająca guma z DS4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to padzik imho pod każdym względem bije Dualshocka4.

Aha...ok...ale kolor czerwony pod każdym względem bije kolor żółty.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już to było podane na Forum,ale ja jak przeczytałem kilkanascie stron wstecz to znalazłem informację,że wadliwy pad zgłaszamy do Pram-u a konsolę bezpośrednio do Sony. Wprawdzie jedna osoba twierdziła,że pady też reperujemy przez Sony,ale została zakrzyczana że się nie zna i pad to tylko Pram(bo na swojej stronie mają informację ze zajmują się akcesoriami PS4).
Otóż definitywnie zarówno awarię konsoli jak i pada, zgłaszamy TYLKO do Sony. Pram się już tym nie zajmuje. Umowa się zmieniła już jakiś czas temu i sytuacja z naprawami wyglada właśnie tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy podaje się tu jakieś ważne info to warto by było podać jego źrodło ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródło to Pram. Zepsuł mi się pad i pojechałem do nich,aby zostawic go do naprawy. Tam zostałem poinformowany,że już nie zajmują się naprawą padów ani konsol(to juz było wiadome wcześniej) i dostałem telefon na infolinie Sony.
Tak też zrobiłem,zadzwoniłem pod podany numer gdzie wysłano mi link do etykiety na paczkę i kurier odebrał uszkodzony pad. Czas naprawy to około 2 tygodnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,i to jest konkret. Kiedyś też będe musiał wysłać pada, bo jak opisywałem już kilka stron wcześniej pad się samoczynnie świeci - teraz wyglada to tak ze raz sie swieci raz nie, po prostu glupieje totalnie. Jak wroci do Ciebie pad to daj znac i napisz czy jest to nówka i po jakim czasie pad wrócił, bo jestem ciekaw jak to wyglada gdy juz sony sie zajmuje naprawa a nie PRAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już to było podane na Forum,ale ja jak przeczytałem kilkanascie stron wstecz to znalazłem informację,że wadliwy pad zgłaszamy do Pram-u a konsolę bezpośrednio do Sony. Wprawdzie jedna osoba twierdziła,że pady też reperujemy przez Sony,ale została zakrzyczana że się nie zna i pad to tylko Pram(bo na swojej stronie mają informację ze zajmują się akcesoriami PS4).

Otóż definitywnie zarówno awarię konsoli jak i pada, zgłaszamy TYLKO do Sony. Pram się już tym nie zajmuje. Umowa się zmieniła już jakiś czas temu i sytuacja z naprawami wyglada właśnie tak.

Tym "zakrzyczanym" byłem ja :) i pad już do mnie jedzie ... NOWY !!!! :) a nie mówiłem, że mówiłem :P

Edytowane przez peka71
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Wczoraj kupiłem pad Dualshock 4 i próbowałem go połączyć bezprzewodowo do PS3 zgodnie z tym poradnikiem - http://www.pssite.co...ystation_3.html.

Niestety robie wszystko krok po kroku, według filmiku i pad dalej działa tylko na kablu. Co robie nie tak?

fot-corbis-archiwum-autora-1199_l.jpg

 

...może napisz dokładnie co robisz krok po kroku?

Wtedy można przeanalizować to co robisz i zaproponować jakieś rozwiązanie. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę kilka słów odnośnie gałek z XOne do DualShocka 4. Na początku miałem obawy, że za wysoka, że za mała, itd.

Zamówiłem niby oryginalne sztuki z Amazonu, od razu wziąłem 4 sztuki na 2 pady. Nie miałem tych z allegro więc nie mam porównania, ale wg mnie jakość tych moich jest naprawdę bardzo wysoka.

Jedyny minus to to, że coś minimalnie ociera, ale nie czuć tego przy normalnej grze, tylko jak robimy mikroskopijne ruchy, to coś tam czuć. Pewnie wystarczy lekko zetrzeć i będzie ok.

 

Jednak przyjedźmy do zachwytów, bo jednak co by nie było, te gałki są 10x razy lepsze od oryginalnych. Palec nie ślizga się nawet przy spoconych dłoniach, nie ma się co bać jakiegokolwiek pękania, starcia, itd. Mam wrażenie, że nawet jakbym pazury wbijał w te gałki to bym im nic nie zrobił, bo guma jest twarda i bardzo przyjemna w dotyku.

Na oryginalnych jak grałem w Destiny, to po paru godzinach nie dało już rady trzymać solidnie gałki, bo miałem już tak zjechane boki na niej (starte).

Co prawda te od X'a są nowe, ale nawet po całym dniu grania palec nawet nie drgnął na nich.

 

Jeśli się ktoś zastanawia nad zmianą to naprawdę polecam. Wymiana to niecałe 5 minut, a satysfakcja gwarantowana w 101% :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Co zastępuje klawisz start w dualshocku 4, skoro są tam tylko klawisze share i options, a ten ostatni jak mniemam jest odpowiednikiem selecta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Co zastępuje klawisz start w dualshocku 4, skoro są tam tylko klawisze share i options, a ten ostatni jak mniemam jest odpowiednikiem selecta?

Options = Start

Touchpad (wciśnięcie) = Select

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już to było podane na Forum,ale ja jak przeczytałem kilkanascie stron wstecz to znalazłem informację,że wadliwy pad zgłaszamy do Pram-u a konsolę bezpośrednio do Sony. Wprawdzie jedna osoba twierdziła,że pady też reperujemy przez Sony,ale została zakrzyczana że się nie zna i pad to tylko Pram(bo na swojej stronie mają informację ze zajmują się akcesoriami PS4).

Otóż definitywnie zarówno awarię konsoli jak i pada, zgłaszamy TYLKO do Sony. Pram się już tym nie zajmuje. Umowa się zmieniła już jakiś czas temu i sytuacja z naprawami wyglada właśnie tak.

A od kiedy to się zmieniło?

Ja swojego pada zgłaszałem do pramu (20.08), pad wrócił do mnie 11.09 - otrzymałem nową sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś ustawić żeby pad się ładował kiedy nie gram bo po jakimś czasie przechodzi w stan czuwania i się nie ładuję,w ps3 nie było takiej opcji i ładował się cały czas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się w którym ze sklepów można kupić duala z nowego rzutu (z teoretycznie dobrymi gałkami)? Oczywiście w przystępnej cenie. W media markt 269 zł.

Przepraszam jeśli napisałem w złym temacie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

???

Od czego masz kabel?

Musisz podpiąć pada żeby się ładował.

Orientujecie się w którym ze sklepów można kupić duala z nowego rzutu (z teoretycznie dobrymi gałkami)? Oczywiście w przystępnej cenie. W media markt 269 zł.

Przepraszam jeśli napisałem w złym temacie. Pozdrawiam.

W żadnym.

Według Sony oficjalnie wszystkie pady są dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×