Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po zagraniu 150 meczy w Fifie 15 już dokładnie wiem że gałki muszę wymienić. Kciuk nie trzyma mi się gałki i cały czas z niej spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa oddania dualshocka na gwarancje ? może mi ktoś wytłumaczyć to? nigdy jeszcze nic nie musiałem wysyłać, a na moim analogu został już sam plastik :P
/Gdzie muszę się skontaktować?
/Jak długo się czeka?

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddajesz albo do sklepu gdzie kupiles albo wysylasz do pramu. Bedziesz potrzebowal paragon i fote nr seryjnego konsoli. Po 7 dniach dostalem nowiutkiego pada. No big deal..

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Czyli mogę poczuć się wyjątkowy. :P

Dokladnie czym sie to objawia? Ja mialem problem ze przy wylaczonym padzie swiatelko migalo i zarlo baterie Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddajesz albo do sklepu gdzie kupiles albo wysylasz do pramu. Bedziesz potrzebowal paragon i fote nr seryjnego konsoli. Po 7 dniach dostalem nowiutkiego pada. No big deal..

Oddając do sklepu pada potrzebuje pudełko od niego :P? czy zwyczajnie biorę pada + paragon i do sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy stoi w stacji dokującej 4-5 dni to sam się wyczerpuje. A drugi pad normalnie się zachowuje. Stacje mam oryginalną od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa oddania dualshocka na gwarancje ? może mi ktoś wytłumaczyć to? nigdy jeszcze nic nie musiałem wysyłać, a na moim analogu został już sam plastik :P

/Gdzie muszę się skontaktować?

/Jak długo się czeka?

Nie słuchaj sie kolegi. Przynajmniej jesli chodzi o PRAM. Oni się już nie zajmują ani konsolami,ani akcesoriami do PS4. W sprawie reklamacji pada dzwonisz na infolinię sony (22) 397 89 24 i tam zgłaszasz. Oni cie juz poprowadzą co masz zrobic.

To jest najwygodniejsza opcja,kurier przyjeżdza do ciebie i zabiera zepsuty pad.

Swoją drogą mogłbyś zadac sobie trochę trudu i przeczytać chociaż kilka stron wstecz tego tematu. Było juz pisane o tym gdzie reklamujemy zepsute pady.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy na dualu można jakoś sprawdzić datę produkcji pada, partię itd? W przypadku konsoli nie ma problemu, natomiast na padzie nie znalazłem takiej informacji.

Kupiłem PS4kę (1116a) i osobno duala (nówka sztuka z media). Pady znacząco  różnią się jeśli chodzi o "czułość" gałek. Grając na dokupionym padzie mam wrażenie jakby był już używany, a gałki były wyrobione. Pad jest nowiutki, prosto z palety więc nie wiem o co chodzi. To możliwe, że pady różnią się między sobą wykonaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj sie kolegi. Przynajmniej jesli chodzi o PRAM. Oni się już nie zajmują ani konsolami,ani akcesoriami do PS4. W sprawie reklamacji pada dzwonisz na infolinię sony (22) 397 89 24 i tam zgłaszasz. Oni cie juz poprowadzą co masz zrobic.

To jest najwygodniejsza opcja,kurier przyjeżdza do ciebie i zabiera zepsuty pad.

Swoją drogą mogłbyś zadac sobie trochę trudu i przeczytać chociaż kilka stron wstecz tego tematu. Było juz pisane o tym gdzie reklamujemy zepsute pady.

Nie pier. Bo ledwo odebralem pada z papierami z pramu. Wogole co to za pytania jak oddac pada ma reklamacje. Srednio rozgarniety sobie poradzi z tematem.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji :)

Dzwoniłem do Sony i teraz oni wysyłają do Ciebie kuriera po pada.

Nie potrzebny jest żaden paragon jeżeli nie wytarłeś numeru seryjnego.

A poza tym nie było pytania jak oddać pada tylko jak rozróżnić. 

 

 

Tomisior - zadzwoń do Sony oni udziela Tobie wszystkich informacji.

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak wygląda sprawa oddania dualshocka na gwarancje ? może mi ktoś wytłumaczyć to? nigdy jeszcze nic nie musiałem wysyłać, a na moim analogu został już sam plastik  :P

/Gdzie muszę się skontaktować?

 

Nawet nie rozumiesz o czym tu dyskutujemy.zadaj sobie troche trudu i doczytaj.

 

Być może w ciagu 2 tyg sie cos zmieniło. Ja w kazdym razie mialem wybór: oddac w sklepie z warunkami o ktorych pisalem lub wyslac do pramu.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie rozumiesz o czym tu dyskutujemy.zadaj sobie troche trudu i doczytaj.

 

Być może w ciagu 2 tyg sie cos zmieniło. Ja w kazdym razie mialem wybór: oddac w sklepie z warunkami o ktorych pisalem lub wyslac do pramu.

Koleś daruj sobie takie odzywki, bo "nie pier." to możesz mówic do jakiekoś swojego znajomego. a ja sobie nie życzę. Dziwię się,ze jakiś mod nie reaguje na takie odzywki.

Druga rzecz to mam gdzieś ,gdzie ty oddawałeś i co było kiedyś. Odpowiadasz błędnie człowiekowi na zadane pytanie i nie zadajesz sobie trudu,aby sprawdzić jak wyglada teraz sytuacja ze zgłaszaniem reklamacji na pada.

Podałeś juz nieaktualną informację, to przeproś a nie chojrakuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...A może bezpośrednio zainteresowany powinien zadać sobie trud i sam się dowiedzieć.

...Jak dzieci. Moja informacja mojsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pękła guma wczoraj i po telefonie kazano mi wysłać pada do PRAMu.

Ja chyba i tak sam wymienię gałki i wysyłał nie będę.

Edytowane przez Krosek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi padły analogi w sobotę, w jednym i drugim. Zadzwoniłem dziś do Sony. Pan powiedział. Podać numery seryjne padow, dane kontaktowe. W czwartek przyjedzie kurier i zabierze. 14 dni, lub krócej mają wrócić nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...A może bezpośrednio zainteresowany powinien zadać sobie trud i sam się dowiedzieć.

...Jak dzieci. Moja informacja mojsza.

Tu nie chodzi,która informacja  jest prawdziwsza. Bo ja tego co napisałem jestem pewien. Byłem po prostu w Pramie(bo są niedaleko mojego miejsca zamieszkania) i takiej odpowiedzi mi udzielili. Nie telefonicznie, nie od drugiej osoby, tylko u nich w biurze.

Mnie chodzi o formę wypowiedzi gościa,który przez to że zabluzga to czuje się ważniejszy.

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos pisal ze do konsol z destiny ( czyli tez nowa wersja konsol cud 1106 czy jakos tak) dodawany jest nowy pad. Jaka to seria pada?

Mam nowke sztuke kupiona, i jej nr seryjny to 121 - chyba jakis nowy, bo wczesniej byly tylko 211 i 111. 

Mam tez drugi dodany do konsoli - seria 211.

Gdybym mial je tak na szybko porownac, to bym powiedzial ze seria 211 to prototyp serii 121.

Pierwsze co sie w oczy rzuca to inny material na analogach - czy wytrzymalszy to sie okaze, ale pierwszy kontakt z tym padem daje wrazenie, ze guma jest twardsza ale niestety mniej przyczepna niz ta felerna z padow starych serii.

Po drugie - ZDECYDOWANIE lepsze r1 i l1. Nie wiem, czy to pad dodany do konsoli po zaledwie miesiacu (lol) jest tak wyrobiony,ale w tym nowym padzie l1 i r1 odskakuja zdecydowanie lzej i ciszej. Te z 211 odskakuja jakby byly katowane kilka lat... ;)

O triggerach sie nie wypowiem, czas pokaze czy nie zaczna skrzypiec, poki co jako nowki nie skrzypia... GJ Sony!

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie Destiny z białą konsolą serial na padzie zaczyna się od 221.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli drażni mnie wykonanie DS4. Już dwa razy uszkodził mi się przycisk R2, którego zamocowanie jest skandalicznie zaprojektowane. Na szczęście na Allegro można kupić zamienniki w cenie 20 zł. Klej nie wchodzi w grę bo przycisk długo na nim nie pociągnie.

ps. Musiałem się komuś wypłakać ;)

 

Dokładnie chodzi o to:

http://www.youtube.com/watch?v=MPZsOSpvBTk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówicie że wchodzi nowa seria padów i teraz dodatkowego lepiej nie kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×