Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? bardziej się "sypią". Tak to nawet graficznie kuleją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to Pakiet broni krótkiej jest dla wszystkich. Karabiny dla Premium. Ale mam Premium i mogę się mylić, dla mnie są wszystkie dostępne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Stare mapy, pierwsze moje kroki ulubione metro i od razu jak za dawnych czasów gwałt na respie he he, standard, część chłopa zmienia broń na snajperki. Nie zwiedziłem dokładnie całej mapy ale wyglada ładniej, może filmowo, są windy w środku metra. Ogólnie te mapy powinny się wszystkim podobać, na ognistej burzy biegłem obok rurociągu i zostałem poparzony przez ziejący ogień z dziury, z kolei pustynna burza robi wrażenie na mapie zatoka omańska, na kaspijskiej zaklinowało mi czołg miedzy zapadkami jak na zwodzonym moście, dodane wieżyczki dla snajperów i wiele, wiele innych dodatków co dodaje grze nowych możliwości.

Edytowane przez radoneon14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś opinie o nowym DLC? Mapki coś się różnią od BF3 czy odgrzany kotlet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne zapytanie o mapki które mają być odgrzanym na nowo kotletem. kolega wyżej opisał trochę co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odgrzewany kotlet to miał być, tylko jak bardzo jest pytanie, jak pisałem wcześniej nawet sie poparzyłem 8-), projekty map się nie zmieniły, natomiast szczegóły takie jak elewacje budynków, palące się pojazdy i inne stałe obiekty są zmienione, np. Na Kaspijskiej zamiast długiego płotu jest mur, mi się ta opcja ze starymi mapami podoba.

Edytowane przez radoneon14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema. Pobralem dzis drugi dodatek i moge grac, zadania na battlelogu sie "robia" ale battlelog twierdzi ze nie mam Second Assault, chinska nawalnica jest okej ale nie ma seconda. Dziś aktywowalem premium na koncie 7 lvl i na battlelogu pisze ze odblokowalem dodatek chinska nawalnica a o assault nie ma nic... ktoś coś poradzi ?

Gdybym nie miał dodatku to bym nie mógł grać ale mogę...

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlelog działa jeszcze " wspanialej" niż sama gra

. Moja informacja o tym że gram chińską nawałnicę pojawiła się dwa tygodnie po tym jak w nią zagrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wspaniałe. Człowiek chce zadania zrobić a tu nic z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj po kolejnej zwieszce konsoli przy bf4 odpaliłem sobie bc2, tak dla lajtu. totalnie zapomniałem układu mapek, setup'u, grałem jak random. przez kilka meczy konsola się nie zwiesiła, nie było problemów z hitmarkerami , dźwięk był , co ważne postać nie zawieszała się na byle kamieniu i nie było "zabity w akcji". oczywiście gra graficznie trochę odstawała, wiadomo to produkcja leciwa, ale poziom map jak i możliwość rozdupczenia budynków wcale nie odstaje od bf4. grało się trochę arcadowo bo broń prawie każda podobny recoil, ale jeszcze raz powtórzę , ani razu nic nie zachwiało jej stabilnością , nawet przy waleniu się domów nie było dropów animacji.

po kilku rundach znowu wróciłem do bf4, i znowu problemy z netcodem , utracenia połączenia i cięcia animacji. to tylko pokazuje jak nieudolnie chłopaki z dice pracują nad swoimi produktami.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, mogliby odgrzać Arica Harbour i Val Paraiso. O to bym się nie pogniewał. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, mogliby odgrzać Arica Harbour i Val Paraiso. O to bym się nie pogniewał. ;)

albo Road to Jalalabad!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa, włożyli by to w buty bf4 i mapy nagle stały by się nie grywalne. jedyny myk jaki na razie im się udał to mapki b2k w bf3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa, włożyli by to w buty bf4 i mapy nagle stały by się nie grywalne. jedyny myk jaki na razie im się udał to mapki b2k w bf3

Zdecydowanie najlepszy dodatek w serii battlefield, każda mapa super grywalna we wszystkich trybach. Teraz już takich dodatków nie robią :p
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho Aftermath było lepsze od B2Karankan, ale ten pierwszy też był bardzo dobry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho Aftermath było lepsze od B2Karankan, ale ten pierwszy też był bardzo dobry.

Dla mnie obydwa dodatki były No.1, miały to coś czego brakuje w bf4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet wiem czego brakuje w bf4. Dobrych miejskich map. Z resztą w ogóle dobrych map brakuje, bo jest jedna naprawdę dobra Zavod, jedna w miarę (do pewnej ilości ludzi) Locker i to wszystko. Nowe metro mnie nie bawi wcale, firestorm jeszcze mniej... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja chyba odkurzę killzona3 i cierpliwie poczekam aż tę grę(bf4) poprawią to stanu w jakim jest np bf3. jestem w stanie zrozumieć próbę skierowania tytułu do szerszej grupy graczy (wiadomo: ciągłe prezenty - gold pack'i , 2x exp , czy bzdurne gadżety które imo bardziej rozgrywkę psują niż urozmaicają) , ale nie jestem w stanie zrozumieć czemu robi się to kosztem jakości gry. przecież za chwilę te noobki z k/d ratio 0.5 trochę się ogarną i zaczną rozumieć że połowa tych killi które łapią to nie przez ich słaby skill tylko przez skopany netcode.

tak bardzo dice zależy aby ludzi po 200-300 godzinach grania odrzuciło od gry ? przecież na prywatnych serwerach można zbić kokosy, tylko trzeba zatrzymać tych ludzi na długie miesiące , tak jak to było przy bf3.

właśnie zrobiłem mały zwiad po znajomych w psn'ie. większość osób wróciła do bf3. klan w którym gram położył lachę na bf4 i ciorają w nowego killzona sf na ps4. ok połowa z nich pozbyła się swoich kopii bf4 na ps4. to są ludzie którzy na fps'ach zęby zjedli i te pozbycie się produktu dice tylko pokazuje w jak marnym on jest stanie.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak killzone to tylko 2. :) Ale tam teraz to się grać nie da, lagi takieee, że netcode z bf4 wydaje się ideałem. :) Im zależało na tym żeby sprzedaż była wysoka, to się nie udało bo tytuł sprzedaje się o ponad połowe gorzej od poprzednika, DLC są na razie niemrawe... Sama gra ssie. Dezajn map jest upośledzony.  Wprowadzili kilka dobrych rzeczy, imho balans broni sprzed buffu dmrów był w miarę okej, oprócz tego, że PDW są do doopy. Ale jako całość ta gra nie wygląda.

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety okoni dobrze gada, u mnie wielu znajomych też odwróciło się od tej gry i wróciło do starego dobrego BF3.

Co do dodatków to również uważam, że B2K i Aftermath to najlepsze dlc w cyklu BF3. Chociaż End Game też dawał radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×