Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Okoni pytałeś już kogoś jak robił z tą przesiadką z cyfrową wersją? Byłbym wdzięczny za jakieś info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni pytałeś już kogoś jak robił z tą przesiadką z cyfrową wersją? Byłbym wdzięczny za jakieś info ;)

Wysłałem pw na battlelogu, ale kolo się nie odzywa. Może dlatego że mocno się zawiódł na bfie i przerzucił się na Killzone. Ale jutro go przycisnę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu konkretne info o Second Assault, a nie jakieś pitolenie 11-ty, 15... bla bla bla, które to można było tutaj wyczytać.

Dzięki matispodi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No popatrz a ty bidny musiałeś męczyć się i czytać offtop, a od 17tej info wisiało na battlelogu. Następnym razem proponuję magiczną sztuczkę którą stosowali Indianie:

www.google.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza grafa, większa ilość graczy i płynność. To jedyne co różni te gry. Na PS4 jest to ciągle ta sama zabugowana gra, która nawet do pięt nie dorasta do BF3.

 Spierałbym sie z tym twierdzeniem o płynności. Na Mekongu pojady jeżdżą mi skokami, a żołnierz porusza się, jakby był w basenie z błotem, do tego robi dwa kroki do przodu i jeden w tył.  Już trzy razy ponownie instalowałem grę i pomaga to na jedną, dwie rundy, potem wraca. Sporadycznie bywa tak też na innych mapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wpatrywałem się mu w staty za mocno ale 60level w 50 godzin to nie jest nic niemożliwego. Jak miał boost w pakietach dobry i grał intensywne tryby to jest to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę śmierdzi bo staty oprócz SPM ma mocno średnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak on to zrobił że w tak krótkim czasie wbił taki lvl ?

http://bf4stats.com/ps3/l3rownEyedGirl

 

Jak dla mnie to ONA a nie ON

 

hr7cMmOf_bigger.jpeg

 

a jak to zrobiła to sami sobie zapytajcie:

https://twitter.com/l3rownEyedGirl

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podboju tylko przejmujesz flagi i punkty leca:) Do tego dochodza premie. Zaden wyczyn:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podboju tylko przejmujesz flagi i punkty leca:) Do tego dochodza premie. Zaden wyczyn:)

No tak tylko że pkt za przejęcie flag też ma malutko, K/D też nie jest specjalnie wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma wysokie k/d do punktow? Mozna miec 5,0 przez cala runde zabijajac 5 osob, albo 0,9 zabijajac 40 osob. Jak myslisz, które ratio da więcej punktów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle to ująłem chodziło mi bardziej o to że ma też bardzo mało ogólnie wszystkich kili, jak dla mnie konto jakieś podejrzane ale nie ma co się nad tym więcej rozwodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, graczy jest tysiące. Rozwodzić się nad jedną która ma jakieś podejrzane wyniki? Szkoda czasu i zdrowia ;)

Ps

Miał ktoś tak że jak wejdzie do czołgu jako pasażer to nie może strzelać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś tak że jak wejdzie do czołgu jako pasażer to nie może strzelać?

 

Tak, bug wprowadzili w ostatnim pathu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tydzień temu podwójny xp był dla wszystkich w ten weekend już tylko premium, ostro w **uja lecą.

Edytowane przez lukaszek79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skill? No nie wiem jak to Ci wytłumaczyć. Myślałem że to jasne. Zabijasz więcej masz większy skill. Zabijasz dobrych graczy nie ginąc przy tym, twój skill rośnie jeszcze bardziej. Prosy biegają ze skillem 500+, bardzo dobrzy 400+, dobrzy 300+, niżej - przeciętni.

Jest to oczywiście mój punkt widzenia. Ktoś może mieć inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W założeniach, ten Skill miał służyć matchmakingowi, to znaczy jak wybierało nam grę w BF3 to miało nas wrzucać do ludzi z podobnym poziomem etc. Teraz też niby na podstawie tego balansuje drużyny w teorii. W praktyce to nie działa wcale, do niedawna było tak, że jak ktoś grał jako Commander to odejmowało po 20-30 pkt za jeden mecz. Mam mecze gdzie k/d koło 3 niezły spm i accu i skill na minusie. Kiedyś dołączyłem do znajomych, ostatnie 2-3 minuty meczu, zabiłem 8 gości ani razu nie ginąc i dostałem -10pkt także ja bym się tym nie przejmował za bardzo...

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×