Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Też tak mam że robię dobre kd ratio i mam skill na minusie. Pewnie strzelamy się z jakimiś randomami ze skillem po 100 i dlatego nic nie rośnie.

Zauważyłem za to że jak grałem dominację to po kilku meczach nawet z kd 2.0 miałem skilla ponad 400 a teraz gram głównie podbój i przy wynikach kd po 4.0, 5.0 skill prawie w ogóle mi nie rośnie i się buja między 300 a 350.

Zresztą , w d**ie to mam. ;)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dostaniesz w swoje ręce nowy granatnik bo przecież jest ich zdecydowanie za mało, to skill zaraz podskoczy... Grałem dzisiaj Szafkę taką na 3k ticketów, i jestem przekonany, że w mojej i drużynie przeciwnej byli ludzie, którzy ani razu nie widzieli światła słonecznego. Cały mecz "walka" o C... i lecimy airburst, m320, lvg, granaty. Ewentualnie mortar i wciskamy się w jakąś dziurę do której ciężko się będzie dostać i spam... Dice nie gra chyba w to co wypuściło, ale z drugiej strony trudno im się dziwić, wypuścili gniota to i grać się nie chce...

Druga sprawa najpierw przez 3 miesiące nie wypuszczają SA, teraz nagle jedno DLC po drugim... GŁUPOTA. Czy ktoś tam w ogóle nad czymś panuje ? Doszli do wniosku, że gra jest nie do uratowania i wydajemy wszystko co mamy i zwijamy interes. W zamian dostaniecie Battlefielda w temacie policyjnym na pewno wszyscy czekacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dostaniesz w swoje ręce nowy granatnik bo przecież jest ich zdecydowanie za mało, to skill zaraz podskoczy... Grałem dzisiaj Szafkę taką na 3k ticketów, i jestem przekonany, że w mojej i drużynie przeciwnej byli ludzie, którzy ani razu nie widzieli światła słonecznego. Cały mecz "walka" o C... i lecimy airburst, m320, lvg, granaty. Ewentualnie mortar i wciskamy się w jakąś dziurę do której ciężko się będzie dostać i spam... Dice nie gra chyba w to co wypuściło, ale z drugiej strony trudno im się dziwić, wypuścili gniota to i grać się nie chce...

Druga sprawa najpierw przez 3 miesiące nie wypuszczają SA, teraz nagle jedno DLC po drugim... GŁUPOTA. Czy ktoś tam w ogóle nad czymś panuje ? Doszli do wniosku, że gra jest nie do uratowania i wydajemy wszystko co mamy i zwijamy interes. W zamian dostaniecie Battlefielda w temacie policyjnym na pewno wszyscy czekacie.

 

Pewnie coś w tym jest. W przypadku BF3 widać było, że coś robią pathe były rzadko ale jak wychodziły usuwali najgorsze bugi a potem zaczęli balansować broń. Tutaj jest totalna olewka, dawać kolejne DLC a każdy kolejny path niewiele zmienia. 

Po tym BF'ie wiem jedno, nigdy więcej kupowania Battlefielda w pre orderze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda nieudolne damage control, gra się sypie, z każdym paczem jest gorzej, teraz na przykład nie da się strzelać z gunnera w czołgu albo BWP, (no qrwa czy ktoś sprawdza te pacze przed puszczeniem tego w świat czy nie ?). Ludzie są wqrwieni to trzeba coś dać gawiedzi żeby się cieszyła. Stąd te śmieszne battlepacki i 2xp ( a po tym co widzę na forum to na dabyl xp jest podjarka jak na święta) wypuszczanie jednego DLC za drugim pomimo, że nie ma to absolutnego sensu. Ankiety odnośnie balansowania gry. To wszystko ma pokazać jak bardzo im zależy. Bullshit, nic ich to nie kosztuje, co przełączą jeden pstryczek i jest 2xp, dorzucą kilka battlepacków wypuszczą DLC, za które już zapłaciłem i to ma mnie niby przekonać... Bullshit po prostu. Netcode jak był do wyrzucenia tak jest nadal. Update do serwera co 100ms ? Czy ktoś sobie jaja robi ? Jak to może w ogóle gwarantować płynną rozgrywkę, gdzie opóźnienia na hitregistration są rzędu 200-300ms w zależności od pingu... Gra jest nie do uratowania. Wszystko leży i kwiczy. Dezajn map, netcode, feeling i balans w trybach rozgrywki. I Oni jeszcze śmią powiedzieć, że to wszystko przez to, że EA chciało wydać grę wcześniej, jest 4 miesiące od premiery... Ile chcieli tego czasu więcej rok czy dwa lata?

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda nieudolne damage control, gra się sypie, z każdym paczem jest gorzej, teraz na przykład nie da się strzelać z gunnera w czołgu albo BWP, (no qrwa czy ktoś sprawdza te pacze przed puszczeniem tego w świat czy nie ?). Ludzie są wqrwieni to trzeba coś dać gawiedzi żeby się cieszyła. Stąd te śmieszne battlepacki i 2xp ( a po tym co widzę na forum to na dabyl xp jest podjarka jak na święta) wypuszczanie jednego DLC za drugim pomimo, że nie ma to absolutnego sensu. Ankiety odnośnie balansowania gry. To wszystko ma pokazać jak bardzo im zależy. Bullshit, nic ich to nie kosztuje, co przełączą jeden pstryczek i jest 2xp, dorzucą kilka battlepacków wypuszczą DLC, za które już zapłaciłem i to ma mnie niby przekonać... Bullshit po prostu. Netcode jak był do wyrzucenia tak jest nadal. Update do serwera co 100ms ? Czy ktoś sobie jaja robi ? Jak to może w ogóle gwarantować płynną rozgrywkę, gdzie opóźnienia na hitregistration są rzędu 200-300ms w zależności od pingu... Gra jest nie do uratowania. Wszystko leży i kwiczy. Dezajn map, netcode, feeling i balans w trybach rozgrywki. I Oni jeszcze śmią powiedzieć, że to wszystko przez to, że EA chciało wydać grę wcześniej, jest 4 miesiące od premiery... Ile chcieli tego czasu więcej rok czy dwa lata?

.... i dalej zbyt delikatnie powiedziane :( zgadzam się niestety...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A propo balansu gry. Kiedy w końcu znerfią te pojazdy AA. Ostatnio sporo czasu w myśliwcach siedzę i powiem szczerze, że większość gier co widzę to przeciwnika AA jak i nasze całą grę siedzi na respie  prowadząc ostrzał. Nie dość, że działko w tym pojeździe jest strasznie silne i potrafi cię dosięgnąć praktycznie do ponad połowy mapy to jeszcze pojawia się coraz więcej ludzi z rakietami naprowadzanymi radarowo. Ani flary ani ECM przed tym badziewiem cię nie uchroni, jakiś żart. Co z tego, że nie zginę ale jak mnie trafi poczas atakowania pojazdów naziemnych albo jakiegoś manewru to maszyna jest nie do uratowania, pozostaje tylko katapultowanie się albo dzwon z ziemią. W BF3 trzeba było zaznaczyć gościa laserem aby flary nie działały (co później w patchu zostało zmienione) tutaj widzę, że poszli na całość.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ostatnio oslabili . Zamiast 1200 strzalow na minute dali 800 i o 2 zmniejszyli liczbe rakiet na radar

Teraz plotka juz tak nie kosi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, trochę to osłabili. Natomiast imo stinger jest za mocny. W zasadzie jeśli helka jest na otwartej przestrzeni przy jakimś manewrze to zawsze ją strącam na trzy strzały. Tak się to g*wno szybko przeładowywuje, do tego dochodzi bug z opóźnionym dźwiękiem że śmigłowce są na straconej pozycji.

No i łodzie, to jest OP strasznie. Jak jest ekipa trzech luda i opanowany TV to robią miazgę. Jeden spawa drugi na minigunie czyści latadła a kapitan resztę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy płaczcie dalej jak to macie w zwyczaju, a ja idę sobie pograć z wielką przyjemnością, może się spotkamy na polu bitwy jak już przestaniecie ryczeć jak bachory.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadnij po ilu warnach jest ban?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ostatnio oslabili . Zamiast 1200 strzalow na minute dali 800 i o 2 zmniejszyli liczbe rakiet na radar

Teraz plotka juz tak nie kosi...

 

Dla mnie ten pojazd jest nadal za silny. Skoro wszyscy siedzą z nim na respie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie ten pojazd jest nadal za silny. Skoro wszyscy siedzą z nim na respie.

No, ale za to możesz podziękować tylko i wyłącznie ludziom projektującym mapy. Można zaprojektować respy tak żeby się nie dało z tego strzelać ? Można wystarczy popatrzeć na Firestorm. Z jednego i drugiego respa widać bardzo ograniczoną część mapy. No, ale jak oni prześcigają się w dodawaniu nowych granatników (bo mało jest nie?), dodawaniu nowych broni (bo przecież wszyscy grają tyloma różnymi pukawkami, i wszystkie są tak atrakcyjne) albo wymyślaniem nowych super gadżetów (suavy,ucavy a teraz jeszcze miny przeciw heli, jakby szturmowa helka nie ssała wystarczająco mocno) a zapowiadane we wszystkich mapach z BF4 LELvolution albo nie istnieje wcale vide CR, albo nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę Zavod, Lancang, to kto by się tu przejmował tym, że mapy są do dupy, a przez to takie bronie jak PDW można sobie w buty wsadzić a kilku fagów będzie strzelało z artylerii i pelotek tylko z respa.

Edytowane przez Entliczeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i łodzie, to jest OP strasznie. Jak jest ekipa trzech luda i opanowany TV to robią miazgę. Jeden spawa drugi na minigunie czyści latadła a kapitan resztę.

 

Zdecydowanie się z tym zgadzam. Dobry battleship potrafi ustawić cały mecz. Ciężko poza tym to tałatajstow utopić. Mały nerf by się przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten pojazd jest nadal za silny. Skoro wszyscy siedzą z nim na respie.

nie wszyscy. Na forum zamiescilem filmik jak nim jeżdżę po mapie :)

@entliczeq

Helka sztyrmowa faktycznie jest beznadziejna. Bardzo ociezala jest. Do tego nie ma startu do heli zwiadowczego, ktorego moga spawac 2 osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgadnij po ilu warnach jest ban?

 

Po ilu? Bo sam mam jedego hahaha:D

 

Zdecydowanie się z tym zgadzam. Dobry battleship potrafi ustawić cały mecz. Ciężko poza tym to tałatajstow utopić. Mały nerf by się przydał.

 

Palnikiem:D

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6. Limit punktów ostrzeżeń (warnów) przypadający na jednego użytkownika wynosi 3. Każde następne punktowane ostrzeżenie równoznaczne jest z bezterminowym zawieszeniem konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdecydowanie się z tym zgadzam. Dobry battleship potrafi ustawić cały mecz. Ciężko poza tym to tałatajstow utopić. Mały nerf by się przydał.

 

Gdzie tam, łódki są silne ale ludzie znajdujący się na tyle bardzo podatni na obrażenia. Jeden przelot szturmówką z rakietami hydra i 4 kille wpadają :biggrin:

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czasu się mazgaić, jesteście na wojnie, a nie na pikniku. Raz się wygrywa, raz przegrywa. To logiczne, że jak masz ogarniętych przeciwników, będzie ciężko ich pokonać. Nie popadajcie w paranoje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały offtop.

Kupujemy z kolegą premium na spółkę i jak dobrze zrozumiałem to należy założyć wspólne konto i z niego pobieramy premium na swoją konsolę, logujemy się na swoje konto i na nim już będzie też premium ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pogra w nowe/stare mapki niech się podzieli jak bardzo (nie)różnią się od wersji z bf3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w BF3 miałem wszystkie dodatki. Kupowałem jak szalony, w BF4 jakoś nie spieszy mi się. Jak zbiorę więcej kasy to najwyżej kupię z górki premium

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pogra w nowe/stare mapki niech się podzieli jak bardzo (nie)różnią się od wersji z bf3.

Włączyłem ssanie przed wyjściem z domu, wracam z pracy o 22 więc dopero dokonam oględzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×