Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapominajcie tez o osobach co nie graly w bf3. Na przyklad ja chetnie kupie bf4 na ps3. A poza tym nie wszyscy od razu kupia na premiere ps4. Tym bardziej ze nie wiadomo czy bf4 na ps4 wyjdzie wtedy co na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że kupię na ps4 ale jeśli wychodzi nowy silnik to ps3 nie wykorzysta go połowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nowy, a 2.5, silnika 2.0 ps3 nie wykorzystało w połowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dice uraczyło nas kolejną fotką z bf4 . tylko się nie posrajta z wrażenia ;)

26.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie.. ale znowu będzie powtórka z rozrywki.. Wszyscy się napalają i jarają grafiką i filmikami a potem się okaże, że konwersja na PS3 przez rok od premiery będzie niegrywalna.. A jakościowo będzie to odpowiadać wersji "Low" z PC.. No ale trzeba im przyznać marketing to oni mają opanowany -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba by byc idiotą by oczekiwać tego co na powyższym screenie w wersji na ps4,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz że wersja na ps4 będzie lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorsza. Przecież podzespoły PS4 to nie są jakieś highendowe cześci tylko ze średniej półki. I taka to prawda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba by byc idiotą by oczekiwać tego co na powyższym screenie w wersji na ps4,

No fakt. W grze nie będzie systemu chowania się za osłonami.

PS4 na premierze nie będzie odstawał tak bardzo od nowych PCtów. Żadna gra na PC nie potrafi osiągnąć tego co Uncharted na odpowiedniku GPU z PS3, czyli 7900GT(!), nie zapominajcie o tym. GPU w PS4 będzie odpowiadał karcie HD7850, a ta karta wystarcza na granie w BF3 na Ultra w stałych sześćdziesięciu klatkach (znajdźcie 7900GT w tym rankingu: http://www.benchmark.pl/strefa/ranking-kart-graficznych dla porównania). Więc jeszcze się wstrzymaj z wyzwiskami, ja w PS4 nie wątpię. Za rok, dwa po premierze PS4 ekipy pokroju Naughty Dog i Santa Monica dzięki doświadczeniu i zamkniętej łatwiejszej w obsłudze od PS3 architekturze sprawią, że blaszaki za kilkanaście tysięcy złociszy, będą się pocić z zazdrości. Jeszcze raz zaznaczę: skoro Uncharted wygląda jak wygląda na siedmioletniej karcie, to jak będą wyglądały gry na karcie z 2012? Prosta kalkulacja.

Gorsza. Przecież podzespoły PS4 to nie są jakieś highendowe cześci tylko ze średniej półki. I taka to prawda .

I jesteś pewnie jednym z tych, który uwierzył, że skoro na prezentacji BF4 używali HD7990 (karta highendowa za £900, hehe, trzy PS4 pewnie by za to kupił) do gry w Ultra to żadna inna karta nie pozwoli na takie granie. Tak uważam, skoro HD7850 to dla ciebie średnia półka. Sherlockiem być nie trzeba, żeby stwierdzić, że BF4 będzie wyglądał lepiej na maszynie za drugie tyle kasy, którą można ciągle modernizować.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zapominają o ram ps4 ma GDDR5 a (>) pc ddr3. Podzespoły są razem "spięte" co polepsza komunikacie między nimi.. Dziś gry mogły by mieć taką samą grafe i mniejsze wymagania. PC od paru tyg./mieś ma gddr5 w karcie grafiki. Gry tego nie wykorzystają bo inne karty grafy mają ddr3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy to zapominają o tym że ten obrazek to nie jest zwykły screen prosto z gry, tylko dopieszczony do bólu art potrzebny na cele reklamowe ( i pewnie mało który domowy pc da radę to strawić). Wszyscy także zapominają o tym że konsoli jeszcze nikt z graczy nie miał w łapach i nie wiadomo co ona potrafi. Z mojej strony koniec offtopu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry pisałem po 12h godz pracy, po ciemku, wkradła mi się literówka ;(, chodziło mi o ps3,... ale nie ma co porównywać uncharted, tam wszystko jest w trzeciej osobie, na wszystkie tekstury spoglądasz z innej perspektywy, jest tam też ogrom przerywników płynnie wplecionych w rozgrywkę (podczas nich ruchome elementy zachowują się jak animacja, nie mają swojej fizyki, nie obciążają dodatkowo układów),..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastapi wysluzonego hummera , karabin na dach i jazda :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xD Pociski SMAW ma pewnie ukryte pod reflektorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naloty dywanowe?? hmmm.... podobne do "pędzącego gromu" z BlackOpsa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, jeszcze zadnych info o grze nie ma, a juz zapowiedzieli drugie DLC... Ja p***ole to trzeba niec tupet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, jeszcze zadnych info o grze nie ma, a juz zapowiedzieli drugie DLC... Ja p***ole to trzeba niec tupet.

 

pierwsze DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed samym pokazaniem trailera pojawily sie bannery o DLC o nazwie "Drone costam", takze to jest juz drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze przed samym pokazaniem trailera pojawily sie bannery o DLC o nazwie "Drone costam", takze to jest juz drugie.

Wierzycie we wszystko co ktoś wrzuci do Internetów? Ja zawsze czekam na oficjalne info.

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość osób spina się bez powodu.. Ja kasę już odłożyłem i cierpliwie poczekam do premiery. Zamiast się rozpisywać o 1 lub 6 DLC poczekajcie.. wszak korona wam z głowy nie spadnie. Prędzej czy później DICE/EA potwierdzą co i jak. Poza tym 64 osoby na mapie to jeden wielki burdel..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre podejście, też czekam z niecierpliwością i liczę na coś w stylu premium od pierwszego dnia, ewentualnie od pojawienia się pierwszego DLC.

BF3 to jedna z gier które dała mi najwięcej frajdy w tej generacji i tutaj podejrzewam, że będzie podobnie, nawet jakbym chciał nie potrafię nie lubić tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×