Skocz do zawartości
Gość aR

Awaryjność PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny poważny BUG jaki zauważyłem w PS3 to stabilność ... Ale to było 1.60 i gra z PS2 ... Miało prawo się raz na hmmm 300 odpaleń zawiesić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość p00h
Dlaczego nie do x360? bo awaryjność tego sprzętu przekracza chyba wszelkie standardy. Nie trudno być lepszym od maszynki billa. Chyba z 50% konsol MS się już zepsuło  ;) Jeśli się okaże że PS3 jest lepsza bo psuje się "tylko" 40% to ja dziękuję.

Nie porównuję możliwości konsol a ich awaryjność więc nie muszę porównywać next gen vs next gen.

Poza tym na rynku mamy jeszcze Wii i w przypadku tej konsoli nic nie słyszałem (ale też nie szukałem za bardzo) o jej awaryjności (nie słyszałem też o wiatraczkach nie schodzących z poziomu 3 do 2 czy też 1).

No, Wii to miało 'poważny' :P problem sprzętowy. Znaczy, ze sznureczkami od Wiilotów. (http://www.wiihaveaproblem.com/).

A bardziej serio to mimo, że takie maleństwo to głośne jak PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marti701

panowie skupmy się na PS3, a nie na tym  ile razy xbox i wii pada, a PS3 3 jest ech ach.

Wiele osób przymierza się do kupna PS3 i chciałoby poznać fakty. Właściciele xboxów potrafią sie przyznać że te konsole padają, tego im brakuje lub źle działa, a tu same zachwalanie i nic więcej, wystarczy wbić w google :problemy PS3: i człowiekowi szczęka zaczyna opadać, ale może to dlatego że jeszcze w polsce jest mało właścicieli 3. Jeżeli nie macie probemów to po co pisać w tym temacie i go zaśmiecać tekstami xbox to 6 razy na tydzień a wii to wybija kineskopy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, ze u mnie tez wszystko gra, zadnych awari od 2 miesiecy. Co do glosnosci to wydaje mi sie ze kiedy wiatrak wejdzie juz na pelne obroty to nie schodzi juz pozniej na nizsze co moze wydawac sie dla mnie jednynym problemem. Mi to jednak nie przeszkadza, bo nie jest on przeciez tak glosny jak odkurzacz.

Co do Xboxa to przeciez kazdy wie, ze produkty Microsoftu maja to do siebie, ze sie lubia psuc. Przykladu nie trzeba daleko szukac, bo mamy przeciez Windowsa, ktory znany jest przeciez z niebieskich ekranow oraz (w tych nowszych wersjach) ciaglego przymusu reinstalacji. Dlatego tez staram sie unikac wynalazkow tej firmy i nawet Windowsa nie uzywam, zreszta po co skoro moj Linux juz 2,5 roku dziala bez reinstalacji ;)

PS. Tak z ciekawosci; czy sa juz jakies wirusy na Xboxa ?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie skupmy się na PS3, a nie na tym  ile razy xbox i wii pada, a PS3 3 jest ech ach.

Wiele osób przymierza się do kupna PS3 i chciałoby poznać fakty. Właściciele xboxów potrafią sie przyznać że te konsole padają, tego im brakuje lub źle działa, a tu same zachwalanie i nic więcej, wystarczy wbić w google :problemy PS3: i człowiekowi szczęka zaczyna opadać, ale może to dlatego że jeszcze w polsce jest mało właścicieli 3. Jeżeli nie macie probemów to po co pisać w tym temacie i go zaśmiecać tekstami xbox to 6 razy na tydzień a wii to wybija kineskopy

A czemu nie? Jak nie zauważyłeś to:

-jest to forum fanów PS3 ergo większość z nich nie posiada bądż nie lubi Wii/X360  ;)

-nikomu z forum nic się jeszcze z konsolą nie stało

-Sony rządzi... heh... no dobra przyznaje się że to nie wniosek  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja x'a lubie ;), bo on mnie nakłonił na PS3

Sprzęt ani razu mi nie padł/siadł itd (mam go od tygodnia xd)

Pozdrawia bim-pl ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie skupmy się na PS3, a nie na tym  ile razy xbox i wii pada, a PS3 3 jest ech ach.

Wiele osób przymierza się do kupna PS3 i chciałoby poznać fakty. Właściciele xboxów potrafią sie przyznać że te konsole padają, tego im brakuje lub źle działa, a tu same zachwalanie i nic więcej, wystarczy wbić w google :problemy PS3: i człowiekowi szczęka zaczyna opadać, ale może to dlatego że jeszcze w polsce jest mało właścicieli 3. Jeżeli nie macie probemów to po co pisać w tym temacie i go zaśmiecać tekstami xbox to 6 razy na tydzień a wii to wybija kineskopy

się zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość p00h
panowie skupmy się na PS3, a nie na tym  ile razy xbox i wii pada, a PS3 3 jest ech ach.

Wiele osób przymierza się do kupna PS3 i chciałoby poznać fakty. Właściciele xboxów potrafią sie przyznać że te konsole padają, tego im brakuje lub źle działa, a tu same zachwalanie i nic więcej, wystarczy wbić w google :problemy PS3: i człowiekowi szczęka zaczyna opadać, ale może to dlatego że jeszcze w polsce jest mało właścicieli 3. Jeżeli nie macie probemów to po co pisać w tym temacie i go zaśmiecać tekstami xbox to 6 razy na tydzień a wii to wybija kineskopy

Fakty są takie, że PS3 się nie psują, a przynajmniej nie na tyle, żeby komuś chciało się choćby o tym napisać. Pytanie było czy ludzie mają problemy, wszyscy piszą że nie mają, ot co.

BTW wpisałem 'Problemy PS3' w google i nie znalazłem choćby jednego opisu problemu z konsolą, jedynie artykuły spekulujące jak to strasznie PS3 nie będzie działać albo na temat wstecznej kompatybilności, nic na temat awaryjności, więc może czytaj także wyniki wyszukiwania a nie samą ilość trafień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

Kiedyś na forum komputerowym napisałem, że PS3 mi padło. :D Był to pierwszy kwietnia.  ;D Od razu widać było kto jest zatwardziałym XBOXowcem. :) Zaraz poleciały gadki: A PS3 miało być takie bezawaryjne, inni współczuli itp. :D W końcu ktoś się kapnął i jak by wyprorokował, że o godz.24 konsolka się naprawi. I co? I naprawiła się i działa po dziś dzień bezawaryjnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blind75

Co on jej zrobił świnia jedna przecież w  instrukcji obsługi jest jasno i wyrażnie napisane :

"Please do not use winil disc"  :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blind75

Jeszcze jedno

PS3 sie nie psuje i nie ma na czym grać ;((

X360 sie psuje ale gier (i to wypasionych)od zarąbania

Co wybrać ?

Coś co stoi i się nie psuje bo nie używane:))  (czyt.ps3)

czy coś co się katuje bo nie wiadomo w co najpierw zagrać ??  (czyt x360)

Wyjaśnienie:

Po awarii x360 pełen złości (na x360) zakupiłem Ps3 Po obcowaniu z tą konsolą przez okres 3 tyg stwierdzam jedno; Konsola ma w sobie moc ale ta moc będzie odkryta nie wcześniej niż za 6mcy(optymistyczny wariant że zapowiedziane gry wyjdą o czasie) i będzie to moc porownywalna z x360 i niech mi wszystkie zęby wypadną jeśli się myle !  Największy żal mam do usług internetowych (nie mówcie że to dopiero początek i ze Home gdzieś tam w oddali majaczy) Miało być tak pięknie(przed zakupem pytałem na tym forum jak wygląda sprawa ps network i zachwytom i jękom rozkoszy  nie było końca)Panowie i panie kubeł zimnej wody PS network nawet nie raczkuje i schowajcie swoje argumenty  ze to początki(to już ponad 5 mcy na rynku) ,że  nie ma lagów (jeśli nie ma połączenia nie ma lagów :)) ) albo że jest za darmo (jak za coś co nie istnieje można brać pieniądze !!!)  To moja opinia po ostatnich "przygodach " z COD3 z RoM jest lepiej ale sama gra jak dla mnie ble :(

Nie twierdze ze PS3 to zła konsola (pewnie wyrok na tym forum był by już na mnie wydany :) ale pewnie admin i tak mnie wykopie bo za dużo tu o x360 )ale piszę te przemyślenia z myślą o ludziach którzy staneli przed takim samym wyborem co ja , aby im pomóc ,aby opisać problem w miarę stronniczo (to rzadkość na tym forum :(  ) co wybrać ???? 

Ja osobiście świadom wielkiej awryjności KOnsoli x360 zaczynam zbierać kasę na xa Za wspaniały (i co z tego ze płatny xlive ) i za wiele wiele wiele radości które dadzą mi gry na które jeszcze niestety Ps3 jeszcze wiele wiele wiele będzi musiało poczekać

Moim zamiarem nie było urazić żadnego z wielbiciela któreś z omawianych konsol a jedynie przedstawić moje prywatne (mam nadzieje obiktywne) spostrzeżenia

Bawmy się dobrze grając na konsolach (nie ważne na jakich) bo to o zabawę przecież chodzi

Pozdrawiam wszystkich miłośników konsol

YO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blind75 pięknie pięknie... ale psująca się co rusz konsolka i do tego rysująca płytki nie jest do końca tym czego oczekujemy  ;D

Poza tym te gry na DVD... so not next gen  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno

Muszę dopisać swoje 3 grosze. Nie chciałem ale mnie to dusi. A zaraz mam zebranie zarządu i muszę mieć jasność na umyśle :)

...

PS3 sie nie psuje i nie ma na czym grać ;((

...

Coś co stoi i się nie psuje bo nie używane:))  (czyt.ps3)

czy coś co się katuje bo nie wiadomo w co najpierw zagrać ??  (czyt x360)

...

Totalnie bzdurna wypowiedź.

PS3 mam odpaloną gdy tylko mogę, czyli nie za dużo ale widzę ludzi na XMB, którzy są online praktycznie 24h. Czyli działają/grają dokładnie tyle czasu.

I co z tego, że w tej chwili na konsolę ciekawych tytułów jest mniej niż 5. To wystarczy żeby "katować" sprzęt non-stop.

Ja jestem w takiej sytuacji, że nie wiem w co najpierw zagrać. Mam więcej gier niż czasu, w którym mogę grać. Przecież nie odpalę więcej niż jednej gry naraz.

Największy żal mam do usług internetowych (nie mówcie że to dopiero początek i ze Home gdzieś tam w oddali majaczy) Miało być tak pięknie(przed zakupem pytałem na tym forum jak wygląda sprawa ps network i zachwytom i jękom rozkoszy  nie było końca)

Osobiście nie przypominam sobie, żeby ktoś na tym forum piał na temat PS Network. Ale może się mylę. Jest darmowe, to fakt. Ale na tym na chwilę obecną się kończy. I wiedzą o tym wszyscy użytkownicy konsoli. Nie ma polskiego PS Store. Trochę czasu zajęło "obejście" tego problemu. Samą zawartość sklepu można określić jednym słowem: SKANDAL. Praktycznie brak grywalnych dem, śmieszne aktualizacje itp. Jestem tym rozczarowany od początku i powtarzam to przy każdej okazji.

Panowie i panie kubeł zimnej wody PS network nawet nie raczkuje i schowajcie swoje argumenty  ze to początki(to już ponad 5 mcy na rynku) ,że  nie ma lagów (jeśli nie ma połączenia nie ma lagów :)) ) albo że jest za darmo (jak za coś co nie istnieje można brać pieniądze !!!)  To moja opinia po ostatnich "przygodach " z COD3 z RoM jest lepiej ale sama gra jak dla mnie ble :(

Ale przecież nikt nie bierze żadnych pieniędzy więc w czym problem?

Gram głównie online i pojęcie lag w przypadku PS3 dla mnie nie istnieje. Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim. A moje łącze na pewno do najlepszych nie należy.

Raz pamiętam, w MS nie dało się założyć gry bo co chwila wywalało graczy. Ale zdarzyło się to 1 na 500 gier.

CoD3 - fakt, są problemy z połączeniem się do gry. Ale nie z samym serwerem i w trakcie grania.

RoFM zero problemów z czymkolwiek. Komunikacja głosowa przez HS praktycznie bez zarzutu. A to że gra jest dla Ciebie ble? Dla mnie też. Ale to jest Twój argument przeciwko PS Network?

Jest jeszcze świetne Calling All Cars.

Nie twierdze ze PS3 to zła konsola (pewnie wyrok na tym forum był by już na mnie wydany :) ale pewnie admin i tak mnie wykopie bo za dużo tu o x360 )ale piszę te przemyślenia z myślą o ludziach którzy staneli przed takim samym wyborem co ja , aby im pomóc ,aby opisać problem w miarę stronniczo (to rzadkość na tym forum :(  )

A czego spodziewałeś się na forum, które w nazwie ma PS3 ? ;)

Ja jestem bardzo zadowolony z konsoli. Wiem, że jest dopiero na początku swojej drogi. Ale to nie stoi na przeszkodzie, żeby mieć wiele do zarzucenia Sony.

Większość osób na tym forum wiedziało co kupuje i nikt kota w worku nie nabywał. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Pozdrawiam wszystkich miłośników konsol

Również pozdrawiam.

Mam nadzieję, że bana nie dostałeś i jeszcze się odezwiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość p00h
X360 sie psuje ale gier (i to wypasionych)od zarąbania

Wiesz, to trochę zależy w co grasz. Ja np. głównie w RPGi i adventure, RPG na X360 jest jeden 'wypasiony', na dodatek ten sam co na PS3 - Oblivion. Za to na PS3 można pograć w RPGi z PS2 oraz będą tytuły, w które na pewno będę chciał zagrać (FFXIII). Przygodówek na razie na obu nie ma żadnych, ale na PS3 zapowiedzianych jest znacznie więcej niż na Xa, a action adventure znowu - to samo na obu platformach. Przy czym zapowiedzi są zdecydowanie na korzyść PS3.

Bonusowo na PS3 mam regularnie dozowane, fun-games w stylu Calling All Cars (z działającym online play... za darmo) czy fl0w, pokaż mi coś takiego na Xbox.... 

... Więc ja po prostu nie widzę tych wypasionych gier na X360, które miałyby przeważyć nad PS3. Że jest Gears of War albo że będzie Halo 3? Do przejścia single-player i pooglądania wypasionej grafiki mogę równie dobrze pograć w RFoM, od czasu Doom 2 nie rozróżniam FPSów tak czy inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolejny post, w tym i innych tematach, który będzie dotyczył  wojny miedzy xboxem a ps3 bedzie skasowany a piszacy otrzyma warna lub bana. Nie kasuje powyższych bo nie zawierają bluzgów itp. Ten post proszę traktować jako ostrzeżenie, a nawet groźbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

Panowie. Przecież PS3 nie ma tacki. A takie wkładanie płyty jak robi ten Pan to o kant tyłka rozbić. Płytę trzeba wsunąć do końca a nie udawać, że się wkłada. Wsuwa ją delikatnie po to, żeby napęd wykrył płytę ale jej nie może uchwycić. Fake jak nic. Sprawdziłem dzisiaj u siebie. Jedyna różnica to taka, że u mnie nic nie strzela. No ale skoro tak wkłada wszystkie płyty to nie dziwię się, że wsysacz wysiadł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo przeglądam fora i strony zagraniczne nikt sie nie skarżył o awaryjność PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczorek

A ja słyszałem, ze trochę konsolek zostało zbrickowanych po ostatnim update (1.80). Kogoś trafiło ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja słyszałem, ze trochę konsolek zostało zbrickowanych po ostatnim update (1.80). Kogoś trafiło ? :)

Nie, przecież już dawno by ktoś wrzeszczał na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie po ostatnim updat`cie  i prubie instalki linuxa (2 wyłączeniach z powodu zawiaski podaczas instalki linuxa) z niewiadomego powodu gry się wieszają (już 3 razy) , a jedna wogóle się nie uruchomiła  >:( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×