Skocz do zawartości
Gość aR

Awaryjność PS3

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o awaryjnosc, to w 70% jest zalezna od czlowieka i sposobu jakimktraktuje dany sprzet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blind75

po ostatnim update (1.80) mam problemy z łączeniem  się z siecią w cod3 i też pierwszy raz konsola się zawiesiła podczas gry COD3 ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczorek

nie ma co sie oszukiwać, ale w moim odczuciu pada prawie każdy xbox360. to naprawdę frustrujące, kiedy przy każdym włączeniu wypatrujesz ROD. :-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

No niestety. X0 nie jest złym wynalazkiem,  ale ten ring śmierci to przesada. Mogli by coś z tym zrobić przez ten czas istnienia iksa.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blind75

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to , że nawet wersja elite nie jest pozbawiona wad :)

W celu wyeliminowania wiginania się płyty zastosowano wzmocnienie z kleju , który uwaga PUCHNIE pod wpływem temperatury (info by Juchy a kto to Juchy ten co miał xa taen wie :))  ) i w sumie problem pozostaje .

I powiedzcie mi prosze mimo tak WIELKIEJ awaryjności sprzętu x się sprzedaje :)))

(Ja również  zbieram kasę na xa :)) drugiego już :)) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się jak na tym wychodzi MS. Nie znam oficjalnych statystyk, ale patrząc na fora (co oczywiście jest mylące bo na nich głównie wypowiadają się ci któym konsola padła) można wywnioskować, że w cenie jednego klocka masz co najmniej dwa  ;)

Albo produkcja jest bardzo tania i to że MS dokłada do każdej konsoli to tylko bajki albo MS jest zdesperowany i za wszelką cenę próbuje się utrzymać na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Odpalam COD4, wchodzę na MP, czekam... zwis... reset... to samo - zwis... Wyciągam płytkę z napędu, a ona cała porysowana (tak jakby przeszlifowana, a o płytki dbam lepiej niż o siebie). I tylko jestem ciekawy, czy wymienią mi grę w ramach gwarancji. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ha! Odpalam COD4, wchodzę na MP, czekam... zwis... reset... to samo - zwis... Wyciągam płytkę z napędu, a ona cała porysowana (tak jakby przeszlifowana, a o płytki dbam lepiej niż o siebie). I tylko jestem ciekawy, czy wymienią mi grę w ramach gwarancji. :/

a ile czasu temu ją kupiłeś ? I gdzie ? Możesz powiedzieć, że płyta była porysowana i nie chodzi. Albo oddaj konsolę do serwisu bo jeśli nie zmieniałeś położenia konsoli podczas czytania płyty to coś takiego nie miało prawa zaistnieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem gdzieś w połowie grudnia i od tamtego czasu praktycznie nie wychodzila z napędu. Wczoraj odpaliłem na chwilę Warhawka i na płycie również pojawiła się rysa (średnica płyty), ale w porównaniu z COD'em to nic. Nie zmieniałem pozycji konsoli, ani nic z tych rzeczy.. Tak wygląda płytka:

post-13289-057228100 1285326863_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kaszana... zanoś konsolę do serwisu i na razie do niej nic nie wkładaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu Twojego posta sam sprawdziłem swoje płytki bo wcześniej ich nie oglądałem, wyglądały podobnie jak Twoja, ta ze zdjęcia, przeraziłem się, wziąłem ściereczkę do czyszczenia monitora, chyba irecha, przetarłem kilka razy w kółko i nie ma sladów na płytce, spróbój, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po przeczytaniu Twojego posta sam sprawdziłem swoje płytki bo wcześniej ich nie oglądałem, wyglądały podobnie jak Twoja, ta ze zdjęcia, przeraziłem się, wziąłem ściereczkę do czyszczenia monitora, chyba irecha, przetarłem kilka razy w kółko i nie ma sladów na płytce, spróbój, pozdro

Nie zmienia to faktu, że coś jest nie tak... Najpierw zawiozę konsole razem z płytką do serwisu, żeby im pokazać co się dzieje i domagać się wymiany gry, bo u mnie to nie wygląda na zabrudzenie, tylko na szlif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grę kupiłem gdzieś w połowie grudnia i od tamtego czasu praktycznie nie wychodzila z napędu. Wczoraj odpaliłem na chwilę Warhawka i na płycie również pojawiła się rysa (średnica płyty), ale w porównaniu z COD'em to nic. Nie zmieniałem pozycji konsoli, ani nic z tych rzeczy.. Tak wygląda płytka:

post-13289-057228100 1285326863_thumb.jp

hardcore. Biegnij do serwisu, myślałem że to jakieś małe ryski na całej płycie, a to jest masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to bardziej wygląda na smugi niż rysy. I tak leć z tym lepiej do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po przeczytaniu Twojego posta sam sprawdziłem swoje płytki bo wcześniej ich nie oglądałem, wyglądały podobnie jak Twoja, ta ze zdjęcia, przeraziłem się, wziąłem ściereczkę do czyszczenia monitora, chyba irecha, przetarłem kilka razy w kółko i nie ma sladów na płytce, spróbój, pozdro

Riddick, mam pytanie... palisz przy konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dregg ja myślę, że to albo wina duuuużych ilości papierosów przy konsoli, albo laser wręcz pali ci płytę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Riddick, mam pytanie... palisz przy konsoli?

No chyba nie myslisz ze mu sie smola z fajkow osadzila na plytce

Ja pale duuuzo niestety i plytki mam czysciutkie .Ale o plucach to nawet boje sie pomyslec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No chyba nie myslisz ze mu sie smola z fajkow osadzila na plytce

Ja pale duuuzo niestety i plytki mam czysciutkie .Ale o plucach to nawet boje sie pomyslec

Niekoniecznie musiała się osadzić na płycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grę kupiłem gdzieś w połowie grudnia i od tamtego czasu praktycznie nie wychodzila z napędu. Wczoraj odpaliłem na chwilę Warhawka i na płycie również pojawiła się rysa (średnica płyty), ale w porównaniu z COD'em to nic. Nie zmieniałem pozycji konsoli, ani nic z tych rzeczy.. Tak wygląda płytka:

post-13289-057228100 1285326863_thumb.jp

to na 100% smugi. Miałem 1raz takie coś ale na mniejsza stelę z moim COD4

weź ściereczkę z mikrofibry.. taką jak do TV LCD dodają i chuchnij na ściereczkę.. tak na ściereczkę a następnie ruchami od środka do zewnątrz (jak promyczki słońca ;P ) delikatnie dociskają sprawdź czy smugi schodzą.

jeśli tak to jesteś w przysłowiowym domu

Następne co musisz zrobić żeby coś takiego sie nie powtórzyło to wytrzeć (delikatnie) szczelinę w napędzie PS3. Ta gdzie wkładasz płytkę

Jest tam taka jakby Kurtyna z specjalnego materiału. To rą kurtynke musisz przetrzeć.. najlepiej ta samą ściereczka co płytkę...

Zegnij ją tak żebyś miał mały róg i przejedź tym rogiem po tej szczelinie - kurtynce.. powinieneś wytrzeć cześć osadu.. jeśli tak w ogóle coś jest... powtórz czynność aż nie będzie nic na ściereczce zostawać..

Nie wepchnij ściereczki za głęboko bo z niej żadna gra się nie wczyta. Max 3 milimetry za kurtynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kwietniu przestałem palić po ponad 20 latach, nie palę wogóle, NARAZIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wczoraj kilka razy grając w Obliviona zaciął mi się system mam nadzieje że to tylko smugi, mam też wrażenie że w pokoju w którym gram jest za ciepło, ale nie mogę za bardzo zmniejszyć ogrzewania bo jestem tam (na działce) gdzie gram tylko przez weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kilka razy grając w Obliviona zaciął mi się system mam nadzieje że to tylko smugi, mam też wrażenie że w pokoju w którym gram jest za ciepło, ale nie mogę za bardzo zmniejszyć ogrzewania bo jestem tam (na działce) gdzie gram tylko przez weekend.

Na działce? ja bałbym się tam zostawić rowera Wigry3, a co dopiero PS3 i jakiegoś FullHD. Na działki to małolaty na dziorgi chodzą haha, pamiętam jak za łebka się na śliwki, albo czereśnie chodziło, skok przez płot i na drzewo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na działce? ja bałbym się tam zostawić rowera Wigry3, a co dopiero PS3 i jakiegoś FullHD. Na działki to małolaty na dziorgi chodzą haha, pamiętam jak za łebka się na śliwki, albo czereśnie chodziło, skok przez płot i na drzewo

Akurat na tej "działce" to zawsze ktoś jest, i jest to 120 metrowy dom + strych + trochę terenu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to tylko smugi. Dzięki za pomoc - jak sytuacja się powtórzy to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×