Skocz do zawartości
Gość aR

Awaryjność PS3

Rekomendowane odpowiedzi

po przeczytaniu Twojego posta sam sprawdziłem swoje płytki bo wcześniej ich nie oglądałem, wyglądały podobnie jak Twoja, ta ze zdjęcia, przeraziłem się, wziąłem ściereczkę do czyszczenia monitora, chyba irecha, przetarłem kilka razy w kółko i nie ma sladów na płytce, spróbój, pozdro

U mnie to SAMO. Nowiuteńki CoD4 i po 12 godzinnej sesji płytka ma na sobie tak jakby "ryski" tyle, że... z KURZU!!! Na płycie widnieją krechy jak od linijki. Wygląda na to, że w środku musi być pełno syfu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale teraz sprawdzam i nie ma na płytkach żadnych smóg, nwet z kurzu, może wszystko co miało się zebrać jush się zebrało i może będzie spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ta ankieta ma byc odpowiedzia na pogloski o duzej awaryjnosci modelu 40GB. Niektorzy na forum wiicenter.pl twierdza, nie podajac oczywiscie zrodel, ze odsetek wadliwych 40-tek siega kilkudziesieciu procent. Podobno tez na tym forum ludzie masowo pisza o awariach lasera w swoich PS3. Niech wiec statystyka odpowie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej,

Ta ankieta ma byc odpowiedzia na pogloski o duzej awaryjnosci modelu 40GB. Niektorzy na forum wiicenter.pl twierdza, nie podajac oczywiscie zrodel, ze odsetek wadliwych 40-tek siega kilkudziesieciu procent. Podobno tez na tym forum ludzie masowo pisza o awariach lasera w swoich PS3. Niech wiec statystyka odpowie.

pozdrawiam

Muszę cię zmartwić/zaskoczyć. Nikt chyba na tym forum nie narzeka na awaryjność, poza tym temat był wałkowany tysiaki razy ^^. PS3 wyróżnia się właśnie znikomą awaryjnością, a 40GB jak mówią twórcy jest jeszcze w tym lepsze =].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę cię zmartwić/zaskoczyć. Nikt chyba na tym forum nie narzeka na awaryjność, poza tym temat był wałkowany tysiaki razy ^^. PS3 wyróżnia się właśnie znikomą awaryjnością, a 40GB jak mówią twórcy jest jeszcze w tym lepsze =].

No ja wlasnie dziwie sie tym pogloskom o awariach. I nie zauwazam tych masowych informacji o padajacym laserze.

Tutaj ktos nawet walnal o 70% failure rate :

http://www.wiicenter.pl/forum/viewtopic.ph...06a592d03a1d9f2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja czytałem to kilka osób narzeka na lasery w 40 ale tez i w 60. Poza tym według mnie to zależy od wielu czynników takich jak czas ile sie posiada konsole, ile sie na niej gra, czy sie pali przy konsoli itd. wiec taka ankieta dużo nie da. No ale z czasem sie okaże jakie będą wyniki bo jak na razie tylko 12 osób zagłosowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manux Burn112 here. Oczywiście mam 60-tke i nie miałem nawet minimalnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja czytałem to kilka osób narzeka na lasery w 40 ale tez i w 60. Poza tym według mnie to zależy od wielu czynników takich jak czas ile sie posiada konsole, ile sie na niej gra, czy sie pali przy konsoli itd. wiec taka ankieta dużo nie da. No ale z czasem sie okaże jakie będą wyniki bo jak na razie tylko 12 osób zagłosowało.

Jakies awarie na pewno sa bo tego nie da sie uniknac. Ale ja nie sadze zeby awaryjnosc byla wyzsza niz maks 5 procent. Ja mam 60-tke i mialem zero awarii. Nawet raz tylko mialem zwieche, w AC. Przy czym to byla to taka zwiecha ze dalo sie wyjsc do XMB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Manux Burn112 here. Oczywiście mam 60-tke i nie miałem nawet minimalnych problemów.

To samo ja Aczkolwiek, niektorzy ludzie z forum Wiicenter twierdza uparcie, ze m.in. na ps3site ludzie tak narzekaja na padajace PS3. Ja to forum odwiedzam prawie codziennie i jakos tego nie zauwazylem. Mysle ze ankieta najlepiej wyjasni ta sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tez mam 60 i ani jednego problemiku . ;dd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 60 i na poczatku uzytkowania 2 czy 3 zwiechy. Teraz spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie ładne statystyki - nic się nie psuje

Miejmy nadzieje że tak będzie dopóki nie wyjdzie ps4 i jeszcze dłużej Oczywiście wszystkim tego życzę i sobie tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awaryjność jest znikoma jeśli chodzi o konsole 60GB. Z 40GB jest już o wiele gorzej. Przeważnie padają lasery w czytnikach i jest to potwierdzone przez sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zaznaczył, że padła mu 60'tka. Prowokacja, czy na serio? Czemu się tu nie wpisał i nie powiedział co padło ? Bo mam nadzieję, że wiecie, że wiatraczek i poziomy jego prędkości się nie liczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś zaznaczył, że padła mu 60'tka. Prowokacja, czy na serio? Czemu się tu nie wpisał i nie powiedział co padło ? Bo mam nadzieję, że wiecie, że wiatraczek i poziomy jego prędkości się nie liczą

Nie mam ochoty pisać 10 raz co mi się stało.... Przeglądając forum zauważyłem, że więcej jest osób którym padło właśnie 60Gb a nie 40Gb ( głównie napęd ) potrafię wymienić co najmniej 4-6 osób którym się to przytrafiło jakbym dobrze jeszcze raz ogarnął forum. PS3 nie jest awaryjne ( na pewno do tego wszyscy zmierzają w tym temacie ), ale jak już się to przytrafi to jest to najczęściej właśnie "napęd" !! nad którym najlepiej jeszcze popracować, aby większość się do niego nie ograniczała....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam ver.60GB zero problemu jak narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka
Ktoś zaznaczył, że padła mu 60'tka. Prowokacja, czy na serio? Czemu się tu nie wpisał i nie powiedział co padło ? Bo mam nadzieję, że wiecie, że wiatraczek i poziomy jego prędkości się nie liczą

Zagłosowałem ale nie napsiałem bo jakoś czasu nie starczyło , CECH04 60GB odana na serwis 1 lutego przyczyna nie czyta płyt ,kupiona w maju patrzcie dzień mojej rejestracji na ps3forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Awaryjność jest znikoma jeśli chodzi o konsole 60GB. Z 40GB jest już o wiele gorzej. Przeważnie padają lasery w czytnikach i jest to potwierdzone przez sklepy.

Nie wiem czy to prawda, ale Sony powiedziało, że 40GB jest jeszcze wydajniejsza. Ja nie mam żadnych problemów z nią, a to że często się tnie no to się tnie i trzeba resetować - trudno, ale tak jest w każdych PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 40-tke od czterech miesiecy i zadnej awarii. Zawiesila sie 4 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja mam 40-tke od czterech miesiecy i zadnej awarii. Zawiesila sie 4 razy.

Znaczy się, że zawiesiła się tak, że trza było resetować konsolkę, tak? Ja tak miałem często, ale odkąd jest w domu zimniej to w ogóle się tak nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dość często zawieszała się (40) na cod4 w wersji NTSC, natomiast w PAL nie miałem ani jednej zwiechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przez cały okres posiadania konsoli zawiesiła się tylko jeden raz w Motorstormie jak wychodziłem z Lobby online. Może konsole w szafie trzymacie i się grzeje za bardzo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to prawda, ale Sony powiedziało, że 40GB jest jeszcze wydajniejsza. Ja nie mam żadnych problemów z nią, a to że często się tnie no to się tnie i trzeba resetować - trudno, ale tak jest w każdych PS3.

wydajniejsze chłodzenie, owszem. Ale pewnie gorszej jakości lasery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja 40 jak dotad zadnej zawiechy, zednego problemu (oprocz dzwieku wentylatora, ktory tak jak inni w internecie mowia po pewnym czasie(i po kilku uderzeniach o blat - ale to sam wymyslilem a nie przeczytalem, w necie <głupek>) znikl)

A co do gorszych laserow w 40 narazie nie mam na co nazekac bardzo cicha praca wrecz nie slyszalna (doslownie i w przenosni, zalezy od odleglosci od konsoli), zwlaszcze gdy dzwiek mojego czytnika dvd w kompie potrafi zagluszac dzwieki filmu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×