Skocz do zawartości
Żywy

Call of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno wyglada lepiej niz gry na current geny (w tym BF3 czy C3), a do tego 60FPS, czego chciec wiecej? Jak dla kogos wazniejsza jest grafika niz gameplay to niech idzie pograc Crysisa czy Battlefielda z ich "kinowymi" 24FPSami.

 

Serio, to wyglada lepiej niz Crysis 3 ? Tak jak nie trawie tego grywalnego benchmarka (bo tym ta gra jest, niczym wiecej), tak pierdzielisz teraz takie glupoty ze glowa mala. Ale ty zawsze byles fanboyem CoDa, jeszcze za czasow TMD, wiec w sumie ta gadka mnie nie dziwi.

 

Zamiast bryndzlowac sie singleplayerem na szynach i ich super next-genowym AI rodem z lat 90 jak rybki odplywaja, mogli pokazac jak wyglada multiplayer, co by o codzie nie mowic, te 60 fps przewaznie staraja sie utrzymac, co jest niewatpliwym plusem tej gry na konsolach i jak juz ekipa chce w cos pograc, wybor pada przewaznie na CoDa.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od konsolowego Crysisa? Jak najbardziej. Zreszta nie jest ciezko przebic sub-HD, tekstury rozmyte jakby je ktos potraktowal rozpuszczalnikiem, pop-in z 10m. itd. itd. jedyne co Crysis ma lepsze to oswietlenie, ale cala reszta kuleje.

 

PS, Fajny ze mnie fanboy jak BO sprzedalem po miesiacu, MW3 po dwoch tygodniach, a BO2 to w ogole na oczy nie widzialem xD

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od konsolowego Crysisa? Jak najbardziej. Zreszta nie jest ciezko przebic sub-HD, tekstury rozmyte jakby je ktos potraktowal rozpuszczalnikiem, pop-in z 10m. itd. itd. jedyne co Crysis ma lepsze to oswietlenie, ale cala reszta kuleje.

 

PS, Fajny ze mnie fanboy jak BO sprzedalem po miesiacu, MW3 po dwoch tygodniach, a BO2 to w ogole na oczy nie widzialem xD

 

No trudno zeby "next-genowy" CoD byl brzydszy od wersji konsolowej jakiejkolwiek gry, o to nietrudno, jednak PC to inna bajka. A poki co nie mozemy stwierdzic na jakiej platformie smigal ten cod.

 

PS. Bo Ty za bardzo sie denerwujesz jak przegrywasz co stwarza u Ciebie niefajne impulsy wychodzenia z gry a w efekcie ich sprzedazy :). Chociaz i tak daleko Ci do "Jez00sa" ^_^

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mowili przeciez ze gameplay chodzil na next-genie, wiec nawet jak na slabszym X1 ;) to na PS4 moze wygladac tylko lepiej.

 

PS. Wiekszy wplyw na sprzedaz mialy coraz to slabsze mapy i coraz gorszy lag-comp z odslony na odslone, ale OK.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mowili przeciez ze gameplay chodzil na next-genie, wiec nawet jak na slabszym X1 ;) to na PS4 moze wygladac tylko lepiej.

 

PS. Wiekszy wplyw na sprzedaz mialy coraz to slabsze mapy i coraz gorszy lag-comp z odslony na odslone, ale OK.

 

Nom, tak samo mowili o Splinter Cellu Blacklist i Watch Dogsach dopoki sie nie wysypaly do pulpitu :), oczywiscie potem sprostowania typu "na ustawieniach next-genow" etc.

 

PS. Ehe, juz Ci wierze. Ale co do Lag-compensation to sie zgodze, to co odje*ali z tym w Black Opsach 2 to jakas kompletna porazka, w pierwszym tygodniu BO2 krecilismy wyniki po 40-80 do 0-10 w meczach, po pierwszych patchach jak trafilismy na jakies burgerskie lacza to wykrecenie pozytywnego ratio bylo wyzwaniem.

 

Obawiam sie ze w Ghosts wcale nie poprawia tego, co z miejsca zaowocuje odstawieniem tej gry w bardzo krotkim okresie czasu. Pisze odstawienie bo jeszcze nie ma pewnosci czy bede mogl sprzedac bez problemow ;).

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Kagan, Zywy :)

 

Mi ta misja z psem nawet sie podoba. Graficznie tez ujdzie, zreszta nie o nia tu nawet chodzi. Czekam na multi. 

 

Niech dadza w tym Ghosts podobne wsparcie competitive co w bo2 a jednoczesnie nie zjebia tak jak samego bo2 :P i bedzie sie dalo pograc w tego nowego coda. O dedykach nie wspominam juz nawet bo tego w tej serii chyba nie uswiadczymy. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mowili przeciez ze gameplay chodzil na next-genie, wiec nawet jak na slabszym X1 ;) to na PS4 moze wygladac tylko lepiej.

 

PS. Wiekszy wplyw na sprzedaz mialy coraz to slabsze mapy i coraz gorszy lag-comp z odslony na odslone, ale OK.

Tak dla twojej wiadomości to do tej pory wszystkie CODy chodziły widocznie lepiej na Xboxie niż na PS3, tak więc nie liczyłbym na to,że na PS4 vs X1 będzie inaczej. Obym się mylił ponieważ jak na razie wygrywa u mnie PS4 nad X1 a tym razem nie zamierzam póki co kupowac obu konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na konsoli z 3 razy szybszym ramem i 50% mocniejszym gpu, gra która chodzi na kilkuletnim silniku będzie chodzić gorzej. Pomyślunku trochę. Poza tym nowy CoD pod względem technicznym to jakieś żarty. Animacja, tekstury, modle postaci, jak to wszystko żałośnie wygląda. Poczekajcie tylko na pokaz KZ lub jakiegoś innego fps i porównania z Ghost. Na forum psxe jedna osoba idealnie podsumowała wczorajszy pokaz.

 

 

wie ktoś kiedy pokażą tego nowego Coda w wersji na next geny bo ten dzisiejszy pokaz z ps3 nawet wyglądał obiecująco choć grafy z K3 nie pobił?

Oczywiście to sarkazm, ale jakże trafny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co może odebrać koronę multi fpsów Codowi, to Destiny. Ani grafika, ani Killzone, ani pies czy inne wynalazki nie są w stanie odwrócić kilkudziesięciu milionów fanów od tej serii. Nikt z dnia na dzień nie zmienia przyzwyczajeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co może odebrać koronę multi fpsów Codowi, to Destiny. Ani grafika, ani Killzone, ani pies czy inne wynalazki nie są w stanie odwrócić kilkudziesięciu milionów fanów od tej serii. Nikt z dnia na dzień nie zmienia przyzwyczajeń.

 

To raczej oczywiste, jak i to ze gra pewnie pobije kolejne sprzedazowe rekordy.

 

@One

 

Z tym do Ficka to chyba Ci sie fora pomylily :sweat:

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co może odebrać koronę multi fpsów Codowi, to Destiny. Ani grafika, ani Killzone, ani pies czy inne wynalazki nie są w stanie odwrócić kilkudziesięciu milionów fanów od tej serii. Nikt z dnia na dzień nie zmienia przyzwyczajeń.

Activision zarżnęło Guitar Hero, które sprzedawało się w milionach, miejmy nadzieję, że przy CoD gracze przejrzą na oczy jak są dymani.

 

PS. Ja jestem najbardziej ciekawy kodu sieciowego, czy nadal zostanie ten stary, to dopiero będzie beka.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w GH nie bylo miejsca na ZADNE zmiany, jedyne co mogli to dodawac kolejne utwory, to nie mialo prawa dlugo przetrawac, tak samo np. Dance Central na Kinecta tez sie w koncu totalnie przeje. Natomiast w takich CoDach z odslony na odslone zachodza zmiany, wieksze lub mniejsze, niby kazdy CoD jest taki sam a jednak inny. A kod sieciowy zapewnie bedzie ten sam, moze lepsze karty sieciowe a next-genach i rozbudowa PSN/XBL pod nie troche podratuja sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Activision zarżnęło Guitar Hero, które sprzedawało się w milionach, miejmy nadzieję, że przy CoD gracze przejrzą na oczy jak są dymani.

 

PS. Ja jestem najbardziej ciekawy kodu sieciowego, czy nadal zostanie ten stary, to dopiero będzie beka.

Akurat najmniej czuję się dymany jeżeli chodzi o kod sieciowy, jak napisał Żywy z każdym nowym CODem wprowadzane zmiany wpływały na rozgrywkę zdecydowanie na plus (no może z wyjątkiem BO2 - bo oprócz kilku ciekawych pomysłów - sama rozgrywka od konsutrukcji map przez head glitche i lag compensation jest denerwująca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, co będzie pierwsze? Ghost, czy BF4? I uważacie że co będzie lepsze? Bo nie wiem które kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba wyjda w jak zawsze Listopadze, a ktore bedzie lepsze? To juz kwesta gustu, IMHO wypada pograc w oba tytuly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno singiel w CoD będzie lepszy niż w Battlefield - jak zawsze...

A multi to już kwestia gustu. Ja lubię obie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno singiel w CoD będzie lepszy niż w Battlefield - jak zawsze...

A multi to już kwestia gustu. Ja lubię obie gry.

Powiedz mi,w czym lepszy jest single w cod od singla w b3???.Mnie zaczyna już wkur...c takie pie@dol@nie,że kampania w cod jest zajebista,a w b3 totalne dno.Z góry mówię,że nie jestem fanbojem B3.

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi,w czym lepszy jest single w cod od singla w b3???.Mnie zaczyna już wkur...c takie pie@dol@nie,że kampania w cod jest zajebista,a w b3 totalne dno.Z góry mówię,że nie jestem fanbojem B3.

We wszystkim, lepsza fabuła,różne (choć nie wszystkie) misje, ciekawe postacie z którymi można nawiązać emocjonalną więź ,kapitalne udźwiękowieni no i jeszcze raz fabuła .W bf3 pod koniec gry nawet nie wiedziałem kto jest kim .Po prostu jadymy bo bomba .

Edytowane przez krEjzeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty bredzisz?jaka więz emocjonalna ?Ty tak na poważnie?

 

 

 

 

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jesteś fanbojem, to nie obrażaj ludzi i nie mów, że bredzą.

 

Też uważam, że CoDy mają lepszą kampanię nie tylko od BFa, ale od innych podobnych FPSów. Głównie z powodu reżyserii, scenariusza i emocji. Jedyne kampania MW2 jest stosunkowo słaba wg. mnie.

 

Nie musisz się z tym zgadzać, ale się nie unoś bez powodu.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAG masz jakiś problem ze sobą że musisz się na forum CoDa wyżywać? tak więź ,tak samo gdy czytasz książki(,,na pewno'' czytasz) zżywasz się z bohaterem i przeżywasz jego śmierć czy nawet na przykładzie gier RDR.1 prosta zasada - nie znasz się to się nie wypowiadaj. Co ty w ogóle robisz na forum o grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jesteś fanbojem, to nie obrażaj ludzi i nie mów, że bredzą.

 

Też uważam, że CoDy mają lepszą kampanię nie tylko od BFa, ale od innych podobnych FPSów. Głównie z powodu reżyserii, scenariusza i emocji. Jedyne kampania MW2 jest stosunkowo słaba wg. mnie.

 

Nie musisz się z tym zgadzać, ale się nie unoś bez powodu.

Jeszcze dodałbym soundtrack, który najlepiej kojarzy mi się z Black Ops 2 ;-)

Powiem tak... przy kampanii Call of Duty nie miałem czasu się napić, natomiast w przypadku BF, często ziewałem :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD zawsze miał bardzo dobrą kampanię ale BO2 przeszło samo siebie gdyby nie misje z woodsem i masonem to nawet bym tego nie ograł na singlu... Najlepsza była seria MW i pewnie tak zostanie, może nie podwzględem multi a kampanii pewno tak ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×