Skocz do zawartości
Żywy

Call of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie obejrzałem filmik i z tego co widać to naprawdę super wyglądać będzie gra w klanie co dla mnie jest naprawdę świetnym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mieli problemy z LAG compensejszyn, tylko nie Bolek. Chwalmy Pana. Chłopie jeszcze niedawno pisałeś, że liczy się dla Ciebie taktyka, a teraz wchodzisz i piszesz, "okej mnie się podoba biegnie się do przodu". fhooy taktycznie. Pooglądaj sobie może filmy na tube i zobacz jak wygląda problem z lagiem w Codach, i tak żeby zdobyć trochę więcej wiedzy, poczytaj jaka jest różnica pomiędzy lagami na dedykach, a lagami na hoście.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#UPW poprzednich częściach też była gra w clanie

Przecież wiem... Mówię o tym, że to będzie jeszcze lepiej rozwinięte, co przełoży się na jeszcze ciekawszy gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ja mam pytanie odnośnie tego stream który odbył się w środę. Czy to był stream z Xbox One czy Xbox 360 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie nie interesuje ale Eminem fajną piosenkę nagrał do tej gry ''survival''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ja mam pytanie odnośnie tego stream który odbył się w środę. Czy to był stream z Xbox One czy Xbox 360 ? 

 

Z komputerów, w których podzespoły miały przypominać X1. ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z komputerów, w których podzespoły miały przypominać X1. ; ) 

 

To potwierdzone info ? Bo ja widziałem pada od Xbox 360 (albo to był pad od Xbox One [?]) kiedy drużyna OpTic miała grać z tą drugą drużyną (chyba Marines) był przez chwilę pokazany gościu przed monitorem i tam pad na 90% przypominające te od konsoli microsoft . Zresztą było widać na gameplay niebieskie przyciski X , żółte przyciski Y itp . A grafika jak na Xbox 360 była mocna także mnie to zdziwiło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To potwierdzone info ? Bo ja widziałem pada od Xbox 360 (albo to był pad od Xbox One [?]) kiedy drużyna OpTic miała grać z tą drugą drużyną (chyba Marines) był przez chwilę pokazany gościu przed monitorem i tam pad na 90% przypominające te od konsoli microsoft . Zresztą było widać na gameplay niebieskie przyciski X , żółte przyciski Y itp . A grafika jak na Xbox 360 była mocna także mnie to zdziwiło .

 

Pro-gamerzy i youtuberzy, którzy mieli okazję grać podczas prezentacji ghosta w LA, grali na PCtach, prawdopodobnie na padach od Xbox`a One. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam, hands-on z GC:

 

SSDD

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer SP:

 

 

Musze przyznac, ze nawet niezle to wyglada. Ale brak QS = porazka na calej lini IMO.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmos? Strzelanie w kosmosie, to jakoś mnie nie przekonuje... zwłaszcza, to

CALLOFDOGS.jpg

bojowy azorek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale brak QS = porazka na calej lini IMO.

 

:huh: Porażka? Jak dla mnie to najlepsza decyzja IW ever. Plaga debilnych gimbów robiących trickshoty, trying hard żeby być jak FaZe... już chyba wolę tuby lub commando (MW2). Quickscope'y jedynie w CoD4 były dosyć fajne, bo wymagało jednak odrobinę skilla, za to od MW2 do BO2 często było to łatwiejsze niż granie zwykłym AK. Jedynie na privie było to fajne. :P

 

Co do samej gry, to wygląda w porządku, ale już dawno przestałem się jarać tą serią. Marzy mi się powrót do realiów II wojny, ale jest to mało możliwe, niestety. Nie wiem jak Was, ale mnie już nudzi ta współczesność w shooterach, tak jak kiedyś było za dużo II wojny, tak teraz jest za dużo tej współczesności.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam pytanie Ghost [ multi ]bedzie bardziej wpadał w BO2 czy moze MW3 ??

Bo jak w black Ops 2 to ja dziekuje i jednak nie pokusze sie na zakup.

 

 

 

// edit

Oglądając gemplaya na youtube widze ze jednak gra bedzie tak samo plastikowa jak bo2 - jednym slowem BADZIEW kolejny cod zchrzaniony !!!!!!!!!!!!

Edytowane przez strusiu44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam pytanie Ghost [ multi ]bedzie bardziej wpadał w BO2 czy moze MW3 ??

Bo jak w black Ops 2 to ja dziekuje i jednak nie pokusze sie na zakup.

 

 

 

// edit

Oglądając gemplaya na youtube widze ze jednak gra bedzie tak samo plastikowa jak bo2 - jednym slowem BADZIEW kolejny cod zchrzaniony !!!!!!!!!!!!

 

Co masz na myśli pisząc "plastikowa"? : D

 

Ghosta tworzy Infinity Ward, które jest odpowiedzialne za MW 1 - 3, więc raczej gra będzie odwoływać się do tych produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika, grafika... A czemu nikt nie pisze, że tym razem mamy nabijać streaki za punkty zadaniowe, a nie za kille? Moim zdaniem to wielka zmiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika, grafika... A czemu nikt nie pisze, że tym razem mamy nabijać streaki za punkty zadaniowe, a nie za kille? Moim zdaniem to wielka zmiana.

 

Tylko i wyłącznie za kille, czy tak jak to było w MW3, zarówno za wykonywanie zadań i zabójstwa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam pytanie Ghost [ multi ]bedzie bardziej wpadał w BO2 czy moze MW3 ??

Bo jak w black Ops 2 to ja dziekuje i jednak nie pokusze sie na zakup.

 

 

 

// edit

Oglądając gemplaya na youtube widze ze jednak gra bedzie tak samo plastikowa jak bo2 - jednym slowem BADZIEW kolejny cod zchrzaniony !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Acti nigdy bety nie wypuszcza. U nich nawet o demo ciężko, chyba jedynie Black Ops miał takowe, ale jedynie z singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×