Skocz do zawartości
Żywy

Call of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

Mało widziałeś.

Moze malo. Wiec napisz mi ktory cod mial bete na xboxie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba W@W miał bete na xklocku :P. Ale nie jestem w 100% pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIE CoDy mialy bety na X360, tylko byly to bety zamkniete, w dodatku z klauzula zakazujaca udostepnianie jakichkolwiek gameplay'ow, chociaz jak ktos mocno chcial to takowe znalazl, podobnie jak bardziej szczegolowe informacje dotyczace trybu MP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wypuszczali bety bo przecież po co i tak jakiej gry nie zrobią to miliony kupią... Od wyjścia BO2 powinni już co roku bete wypuszczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIE CoDy mialy bety na X360, tylko byly to bety zamkniete, w dodatku z klauzula zakazujaca udostepnianie jakichkolwiek gameplay'ow, chociaz jak ktos mocno chcial to takowe znalazl, podobnie jak bardziej szczegolowe informacje dotyczace trybu MP.

Na tej samej zasadzie to 99% gier ma bety zamknięte, a sądzę, że ktoś pytał o normalną, otwartą betę i ogólnie dostepną - tak jak w wypadku BF, a takiej Acti nigdy nie wypuściło. CoDy można też ogrywać na wszelakich targach i pokazach, ale niewiele to zmienia dla przeciętnego gracza.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknieta beta = tylko garstka wybranych graczy ma dostep, wewnetrzna = tylko dla deweloperow robiacych gre (o ktorej ty mowisz), taka to przechodzi kazda jedna gra. Nigdzie nie ma wymogu robienia otwartej bety/dema (jak wspomniany BF) dla mas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisalem ze jej nigdy nie bylo. Zamkniete mnie nie interesuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy, ale nie tłumacz mi tego jak debilowi ;).   Cały czas chodziło tylko i wyłącznie o otwartą betę, a takowej Acti nigdy nie udostępnia - bez zbędnej filozofii. Inna sprawa, że powinni, bo z części na część CoD to coraz większy cyrk.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo z części na część CoD to coraz większy cyrk.

 

dokładnie !!!!

dlatego przed kupnem Ghosta chciałbym najpierw zobaczyć Betę i sam ocenić czy nadaje się abym ją kupił.

kupiłem wcześniej BO2 i - i co - gówno Gra do bani , najgorzej wydane pieniądze.

tak samo zrobiłem BF3 - zakup bez zastanowienia i to samo co wyżej - zagrałem teraz BF4 Bete i wiem ze te gówno nie zasili mojej pułki z grami.

mam dylemat bo Ghosta chciałbym kopic w dniu premiery , ale ktos wyżej napisał ze robi go ta sama firma co robiła MW wiec mam nadzieje ze gra będzie doskonała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy widze nie odrozniaja bety od dema... A druga sprawa, to kupujac schaboszczaki jak CoD czy BF wiadomo na co sie nastawic, tam z roku na rok nic sie nie zmienia, dodadza pare nowych kilstreakow, mapek, trybow, i to by bylo w zasadzie na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że tu chodzi o kwestie techniczne. BO2 było moim pierwszym CoDem, którego wziąłem na premierę, ale gdybym wcześniej wiedział jaką odstawią manianę, to nawet bym nie szedł do sklepu. Treyarch i IW, mimo wiekowego silnika, mają coraz więcej problemów z kodem sieciowym i jeśli po premierze każdej gry sobie nie radzą, to powinni wypuszczać otwartą betę - skoro i tak każdy kupi, to przynajmniej byłaby szansa na bardziej dopracowany produkt w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy widze nie odrozniaja bety od dema... A druga sprawa, to kupujac schaboszczaki jak CoD czy BF wiadomo na co sie nastawic, tam z roku na rok nic sie nie zmienia, dodadza pare nowych kilstreakow, mapek, trybow, i to by bylo w zasadzie na tyle.

A co tu mozna zmienic? Co rok marudzenie. Chetnie poslucham pomyslow zmian w cod i bf. Bo ja nie za bardzo wiem co w tych grach zmienic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Ops 2 - wkurza mnie przyszłość. Jak w kampanii jest to do przełknięcia (tyle akcji, że się nie patrzę na to + misje przeplatane akcjami z przeszłości) to w multi mam tego dość. Na szczęście w Apocalypse jest tylko jedna "nowoczesna mapa", inne wyglądają na nieco starsze. Nawet twórcy gry wiedzą, że gracze nie lubią przyszłości.

Jeżeli Ghost będzie miało tylko takie mapy to ja już się z nim żegnam.

Liczę na powrót Wojny Światowej w kolejnej grze Treyarcha, dla mnie firmy tworzącej lepsze Call of Duty :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym  nie zobaczył tego na Twitterze, to był nie uwierzył. Brawo, o ile nie spartolą i tego, to będzie to pierwsza mądra decyzja Acti i developerów od lat :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, właśnie sobie uświadomiłem, że premiera naprawdę blisko, kusi sprawdzenie, jak te dedyki śmigają, ale ogólnie to mam sceptycznie nastawienie do tego nowego coda, jednak treyarchowi ufam bardziej (choć black opsa 2 zrobili na ,,odwal się'')

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Launch trailer:

http://www.dailymotion.com/video/x165jlx_call-of-duty-ghosts-launch-trailer_videogames

 

@UP:

Dedyki dedykami, a matchmaking pewnie jak co roku nie bedzie wyrabial przez pierwsze 2 tygodnie i rozwalal party, takze nie ma sie co spieszyc, a i tak IMO lepiej troche poczekac i zaopatrzyc sie w wersje na next-geny, KZ moze to to nie bedzie, ale zawsze cos,plus znacznie szybszy OS i nagrywanie gameplay'u z poziomu konsoli, a i do tego czasu polataja co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to mam sceptycznie nastawienie do tego nowego coda, jednak treyarchowi ufam bardziej (choć black opsa 2 zrobili na ,,odwal się'')

 

Całe szczęście ze to infinity  zrobiło Ghosta i mam nadzieje ze będzie tak samo powalający jak mw3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo to mi sie podoba ;) nie ukrywam, że gierkę chciałbym w premierę bo potrzebuje czegoś nowego do multi... ps4 jeszcze nie biorę więc odpuszczam zakup bf4 :) Do zobaczenia na serwerach jak się poszczęści :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawiła się plotka z bardzo wiarygodnego źródła, właściwie z kilku źródeł, że Ghost na Xone będzie chodził w rozdzielczości 720p, wersja na PS4 w 1080p. Wczorajasza prezentacja gry na IGN odbyła się na PS4, co jest niespotykane jeśli chodzi o tą serie (zawsze pokazywali grę na Xboxie). Jeżeli to okażę się prawdą, to nie wiem czy bardziej śmiać się z twórców gry czy z twórców Xbone.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×