Skocz do zawartości
pack

Tekken Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, jak chcecie pobawić się w Tekkena bardziej na poważnie to kupcie Tag Tournament 2, rewelacyjna część serii, a tego Revolution należy traktować  bardziej jako ciekawostkę (lvlowanie nijak do bijatyk nie pasuje, gra dla casuali). Sam po rozegraniu kilkudziesięciu meczy wróciłem do TTT2, tylko ostrzegam, poziom tam jest wysoki, i żeby coś ugrać, trzeba najpierw kilka ładnych godzin posiedzieć w practice.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina gry, że ludzie spamują jeden cios. Jeśli nie potraficie wygrać ze spamerami to wy jesteście ciency i nie wińcie za to systemu gry :laugh: Osobiście wątpię czy jeszcze zagram w tę odsłonę (chyba można "to" tak nazwać), bo wolę TTT2 gdzie nie mam żadnych ograniczeń, ale miło dać w kość takim spamerom z serią zwycięstw 15 grając Kazikiem bez używania formy diabła i strzelania piorunami, chyba że ktoś miał na myśli EWGFa, to wtedy też można mnie nazwać spamerem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w końcu z tymi żetonami? Zagrałem wczoraj po raz pierwszy arcade battle 2x po czym chciałem trzeci raz i brak żetonów.. myślałem że dopóki zegar na górze tyka to tylko jeden żeton jest zjadany, a wygląda na to że za każdym razem wcinało po jednym to po cholerę ten czas..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w końcu z tymi żetonami? Zagrałem wczoraj po raz pierwszy arcade battle 2x po czym chciałem trzeci raz i brak żetonów.. myślałem że dopóki zegar na górze tyka to tylko jeden żeton jest zjadany, a wygląda na to że za każdym razem wcinało po jednym to po cholerę ten czas..

Poczekaj, aż ten czas dojdzie do zera i się przekonasz, a nie od razu lecisz z tym na forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spamery to będą dopiero jutro, gdy dodadzą do gry Hworanga.

No to jutro muszę włączyć TR, żeby nabić "killstreak" :biggrin: Na wszystko jest sposób, na spamerów szczególnie. Może jak dodadzą Practice to poziom trochę wzrośnie. 

Tylko nie płaczcie już "bo ten koleś to robił jeden cios i mnie załatwił, a ja jestem pro, a on jest overpowered i w ogóle noob i dlatego ten Tekken jest be". Przegrałeś ? Przeanalizuj błędy i następnym razem ich nie popełniaj, czyli reguła każdej bijatyki. A skoro ktoś pisze, że ostatnio grał w T3 na PSX to niech się nie dziwi, że go nooby rozjeżdzają Lawem na 2 ciosy. Trening czyni mistrza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma opanowaną jakąś postać, i się wie co robi, a nie wciska przypadkowe przyciski to spamer nie straszny. Wprowadzą w nowym patchu jakiś odpowiednik practice mode'a, opanujcie ciosy wybranej postaci i zobaczycie, że życie (w Tekkenie) stanie się od razu piękniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spamery to będą dopiero jutro, gdy dodadzą do gry Hworanga.

 

Oj kolego jeśli uwarzasz Hwoaranga za spamera to bardzo słabo znasz Tekkena, jedyna możliwośc spamowania to gdy gra kompletnie dwóch zielonych z czego jeden wybierze Hwo.

Niestety dla bardziej wtajemniczonych jest on dośc słabą postacią JEDNOCIOSOWĄ i żeby cokolwiek nim ugrać trzeba go bardzo dobrze opanować, gra na Dwa ciosy jak Lawem kompletnie nic nie da.

Pozdrawiam

Edytowane przez Spajker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mnie gosc pocisnal 3x na perfect - gral jakims mlodym chlopaczkiem chyba sie nazywal LEO - zupelnie nie znam go z serii, napewno w 2 ani 3 nie bylo tej postaci ;)

wystarczy myslec i ze spamerem sie wygra - ja jakims skillowym graczem nie jestem, a ze spamerami wygrywam, blok i kontra :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja największa przegrana,to walka z Kingiem.

Wielokrotny chwyt

Złapał mnie jak miałem full hp i puścił dopiero jak całe straciłem.Klikałem wszystko co się da, a i tak nie mogłem się wyswobodzić :D

 

Ja grałem wyłącznie kazuyą

Na 50 walk przegrałem z 7,8 nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja największa przegrana,to walka z Kingiem.

Wielokrotny chwyt

Złapał mnie jak miałem full hp i puścił dopiero jak całe straciłem.Klikałem wszystko co się da, a i tak nie mogłem się wyswobodzić :biggrin:

 

Ja grałem wyłącznie kazuyą

Na 50 walk przegrałem z 7,8 nie pamiętam dokładnie.

Ja klikałem wszystko co się da i też nie mogłem wygrać, jednak słaby ten Tekken jest :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ta gra dobiła mnie psychicznie! Większość graczy sępi na kontrę a potem lecą z tą sama wyklepaną na pamięć wiązanką. Najbardziej dobijają Kazki- dostaną trochę w dupę i zaczyna się festiwal laserów! Gram już troche ale na kikuset przeciwników trafiłem raptem na kilkunastu naprawdę na poziomie i nawet przegrana była przyjemnością!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też lasery na początku denerwowały, ale uniknięcie ich jest bardzo proste. Gdy atakuje laserem gdy stoi to wystarczy przykucnąć. Natomiast gdy robi to w powietrzu to wykonujemy sidestep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1374400409-sexy-female-tekken-force.jpg

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość po aktualizacji grania 1 vs 1 z kolegą?

Tylko przez Online. Nie ma mowy o kanapowym multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie gram kingiem i ładuje w power i endurance. Czy po dodaniu pkt do vigoru będzie on szybszy/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vigor zwiększa szanse na cios krytyczny i przyspiesza dojście do stanu "rage"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten patch ktory wazy prawie 700mb i pobral sie automatycznie nie da sie zainstalowac

tylko ja mam ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×