Skocz do zawartości
pack

Tekken Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można zdobywać tickety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można zdobywać tickety?

Dostajesz za ciągłe wygrywanie walk przy użyciu ticketa (grasz ticketem - wygrywasz - dostajesz ticket). Poza tym dostałem za wygranie 5ciu i 10ciu walk rankingowych. Do tego jeszcze tickety za codzienne logowanie się do gry. 

 

Paul plus Heihachi mają najsilniejszą ścianę w TTT2, tutaj nie wiem, bo gram Kazikiem (do czasu ewentualnego odblokowania Heńka) ale wiem, że i Paul jest kozak, tak jak i Bryan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli porownanie z T6.

Ttt2 mi cos nie podeszlo,glownie przez tagi i sprzedalem .Teraz zastanawiam sie nad kupnem ponownie bo coraz mniej znajomych gra w T6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie tak Panowie, dla mnie, osoby, która ostatni raz grała za dzieciaka w Tekkena 3, Revolution jest bardzo dobry, zwłaszcza, że zastanawiałem się na TT2 i teraz już wiem, że go kupię, także to bardzo dobry ruch producenta, który zrobił sobie dobrą reklamę. Nazywajcie mnie casualem, mam to gdzieś. :biggrin:

Mocznik, jak będziesz miał TT2 to daj znać, a pogramy razem :P

Co do samej rozgrywki TR to taki ubogi TT2 i wszystko by było fajnie gdyby nie było tych ciosów z blurem mega-kontrujących każdy inny cios i czasem to nooby grają tylko na to. Bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak odblokowywuje sie postacie ? dostalem dopiero jedna a mam juz 13 lvl :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postacie odblokowują się losowo z tego co zauważyłem - przekroczysz odpowiedni próg pkt G. i się pojawia , ja jeszcze tylko dodam że po wygraniu 30  razy arcade dostaje sie jeden Tiket(bilet)

Mi się świetnie gra - pomine że mój ostatni Tekken to była trzecia część  a w TTT2 ,T6 i T5 wogóle nie grałem:) Pozdrawiam i do powalczenia w TR :)

Edytowane przez Qlimax
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie postacie są do odblokowania? czy trafie na edyego, jina, yosimitsu lub heichachi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocznik, jak będziesz miał TT2 to daj znać, a pogramy razem :P

Co do samej rozgrywki TR to taki ubogi TT2 i wszystko by było fajnie gdyby nie było tych ciosów z blurem mega-kontrujących każdy inny cios i czasem to nooby grają tylko na to. Bez sensu.

Jak spotkasz takiego goscia to podeślij go mnie, uwielbiam walkę z takimi :biggrin: Zwłaszcza z kolesiami robiącymi dwa ciosy Lawem - podcinka plus salto i właśnie ten unik z blurem. Oba ciosy mają mega strate po bloku tak jak każdy "blurowy unik".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie te ruchy z blurem są mają dobry priorytet ale z automatu wchodzi kara po bloku.

Masa ludzi gra na dwa ruchy,i wszyscy ładują w power;)

To takie moje spostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze nie ma Eddiego :P pamietam jak lata temu na PSX maszowało sie dwa guziki, a on rozpier... kazdego i wszedzie, latal jak f16 po tych arenach   :biggrin:

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Tekken nie działa nie może mi pobrać danych cały czas wyskakuje mi błąd o co chodzi??

mam to samo , już myślałem ze coś u mnie nie tak  ale jak widać coś siadło..... trzeba czekać  :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj trochę i nie ogarniam tej gry. :D Pierwszy raz gram w Tekkena i bijatyki tego typu(nie licząc jakiejś gierki, w którą pograłem na PS2 jakieś 2h). Tego alla singla przeszedłem, a moja walka z multi wygląda tak: start, rach ciach ciach i mnie nie ma. Nie wiem jak się blokuje i wykaszają mnie nawet ludzie ewidentnie mashujący jeden klawisz... Szkoda, że nie ma jakiegoś wyjaśnienia jak działają poszczególne combosy, albo ja nie potrafię znaleźć tych informacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę więcej i spiszę spostrzeżenia. Na wstępie zaznaczę, że w tekkena grałem wcześniej jakieś pół godziny parę lat temu, więc startowałem jako totalny noob.

No początek zapodałem sobie wideo o podstawach (jak mi się nowe żetony ładowały):

Moja rozgrywka zwykle wygląda tak:

Tryp Arcade, gdzie co chwilę pausuję i sprawdzam ciosy, które następnie wypróbowuję. Trzymam się jednego zawodnika.

Odpalam online ranked match. Wybieram najbardziej restrykcyjne kryteria wyszukiwania przeciwnika (najlepsze łącze, headset itp.) dzięki czemu wyszukuje się dłużej i można sobie dłużej potrenować.

Wyczerpuję wszystkie żetony online i wyłączam grę. Całość zajmuje mi minimum pół godziny, więc nie jest najgorzej jak na darmowe granie. Mi w zupełności wystarcza jak na jedno posiedzenie i nawet nie korzystałem jeszcze z premium ticketów, których uzbierało się już 5.

Gra jest super i zupełnie nie czuję potrzeby kupowania żetonów, czy TTT2. Ostatnio też dokonałem prostego odkrycia, które znacznie ułatwiło mi wklepywanie ciosów specjalnych. Klawisze L1/L2 i R1/R2 odpowiadają za jednoczesne wciśnięcia dwóch przycisków kwadrat/trójkąt i tak dalej.

Edytowane przez skaposzczet
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj trochę i nie ogarniam tej gry. :biggrin: Pierwszy raz gram w Tekkena i bijatyki tego typu(nie licząc jakiejś gierki, w którą pograłem na PS2 jakieś 2h). Tego alla singla przeszedłem, a moja walka z multi wygląda tak: start, rach ciach ciach i mnie nie ma. Nie wiem jak się blokuje i wykaszają mnie nawet ludzie ewidentnie mashujący jeden klawisz... Szkoda, że nie ma jakiegoś wyjaśnienia jak działają poszczególne combosy, albo ja nie potrafię znaleźć tych informacji. 

 

Cofając się "robisz" blok :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest dobra, tylko szkoda ze jest pelno idiotow ktorzy mysla ze to runda o zlote gacie. Jak widze juz lawa czy tego kolesia w pelerynie to juz wiadomo ze to jakis debil ktory tylko spamuje powerem (zwlaszcza law). Koles tylko czeka az sie do niego podejdzie (nawet nie mozna wyjsc z gry przez start). Zawsze do takiego wiazanka leci po meczu ktora i tak nic nie daje, ale nie rozumiem takich typow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja uwielbiam takich którzy tylko płaczą wiecznie na wszystko, a nie umieją grać.


a co do samej gry, podobno mają być wydane łatki które wprowadzą tryb gry na jednej konsoli w dwie osoby i trening

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ostatnio też dokonałem prostego odkrycia, które znacznie ułatwiło mi wklepywanie ciosów specjalnych. Klawisze L1/L2 i R1/R2

 

No to chłopie Amerykę odkryłeś :shok:

Przepraszam ale się nie mogłem powstrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja uwielbiam takich którzy tylko płaczą wiecznie na wszystko, a nie umieją grać.

a co do samej gry, podobno mają być wydane łatki które wprowadzą tryb gry na jednej konsoli w dwie osoby i trening

To do ciebie puscilem dzis wiazanke, normalnie masz super styl gry lawem, 2 przyciski przez caly mecz, fascynujace to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba nie ma powodow do stresu,druga sprawa jest taka ze niedobrze swiadczy o Tobie jezeli mozna Ciebie ograc dwoma movami.

Masz tylko dwa ruchy do bloku. Jezeli przeciwnikowi wystarcza dwa ciosy to znaczy ze nie umiesz blokowac i ktos po prostu jest lepszy.

Czasem zdazalo mi sie ze ktos mi cisnal po porazce bo gralem tylko na kare przez d+1+2 i w jakies luki deathfista wciskalem.

Odpowiadam wtedy zgodnie z prawda ze na delikwenta te dwa ruchy w zupelnosci starcza a wrecz nawet jeden.

Po co mam kombinowac i wysilac sie.Zblokuj i wtedy bedzie moze ciekawsza gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś stoczyłem kilkanaście walk i muszę powiedzieć, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Gra się przyjemnie, dziś nawet szybko losowało mi przeciwników, co do tych ,, dopakowanych'' postaci to jednak daje to troszkę kopa. Jeśli ktoś ma sporo powera to sieknie dwa razy jakieś ładne combo i już mi mało HP zostaje co mnie denerwuje... Wiadomo, nie zawsze ładnie zablokujesz. Ostatnio grałem w tekkena 6 ale średnio mi podeszła i teraz mam pytanie. Zdecydowałem, że kupię sobie TTT2 bo w revolution to nie ma po co grać tak naprawdę, i czy w TTT2 jest identyczny system walki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To do ciebie puscilem dzis wiazanke, normalnie masz super styl gry lawem, 2 przyciski przez caly mecz, fascynujace to jest.

Płacz dalej, i pisz że używam dwóch przycisków. Skoro Law ma 3 ciosy specjalne z czego dwa wyglądają identycznie to czego mam używać? Zresztą to jak gram i ile gram to nie Twój problem, a że nie umiesz przegrywać z gościem który zagrał w Tekkena 7 walk do tej pory, mogę CI tylko pogratulować :)

i nie przypominam sobie żebym z Tobą grał

Edytowane przez pakasiedlce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonać trofeum - That Felt Good (You successfully attacked your opponent with a Special Art 3 times.)? Co to jest ten Special Art i jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×