Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

...i jeszcze publicznych Ajpi wymagajo bo jakieś naty sie gryzo!!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię nie obrzucał błotem za opinie, a za głupoty które wypisujesz :)

Po prostu brak umiejętności kojarzenia faktów (always online w grze MMO?! JAK TAK MOŻNA!!!1111oneoneone) i brak konsekwencji (coop po sieci to nie multi... matko bosko kochano) . 

Dobra nie ważne.. jak grochem o ścianę :P

 

Macbook i Iphone tez pewnie robią swoje :P

Podpisu i tak nie zmienię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie, oplaca sie kupic gre wylacznie dla "singla"? W bete pogralem raptem 4h, nawet DZ nie sprawdzilem, lazilem tylko sam i robilem misje glowne/poboczne, i szczerze bawilem sie przednio, gdzie np. Witchera 3 porzucilem po zmuszonych 12-13h bo juz od pierwszej godziny mialem dosc tego bezplciowego, wrecz meczacego gameplay'u, ktory na dodatek przez cala gre sie w ogole nie rozwija... A tutaj gameplay jest wrecz genialny - normalne, proste sterowanie a nie jakies zlagowane/plywajace/zamulone jak to bywa w 99% shooterow, i cover system ktory miazdzy Gearsy o innych tego typu grach nie wspominajac. Kwestia tylko ile dla takiego samotnego gracza bedzie tych misji i na ile starczy gra, ew. czy taki typ grania bedzie w ogole supportowany w przyszlych update'ach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie, oplaca sie kupic gre wylacznie dla "singla"?

szczerze bawilem sie przednio

Po części sam już sobie odpowiedziałeś. Kwestia długości singla pozostaje niewiadomą, ale mam nadzieję, że nie będzie potraktowany po macoszemu i zapewni nam kilkanaście godzin przyjemnej rozrywki z w miarę rozwiniętą historią. Wykraczającą trochę ponad przynieś, podaj, pozamiataj i do domu. Wróć z pytaniem 8 marca i na pewno znajdą się osoby, które odpowiedzą.

Ja sam jestem graczem, który preferuje rozwinięty singiel nad multi, ale dobra kooperacja zawsze w cenie. Tym bardziej w takim wykonaniu. Spróbuj DZ, a na pewno nie pożałujesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie, oplaca sie kupic gre wylacznie dla "singla"?

 

Odradzałbym Ci kupowanie tej gry wyłącznie dla singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując The Division dla singla to strata pieniędzy. Ta gra stawia tylko i wyłącznie na grę w grupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym sie moge zgodzic  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja miałem jeden przypadek kiedy w misji medycznej nie mogłem wyrzucić wieżyczki.... Cała reszta po prostu super...

Czekamy na dzień kobiet (święto dywizji)

N6&TT

Edytowane przez rejpsnake68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w pełnej wersji będzie coś w rodzaju battlelog'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W betę grało mi się całkiem przyjemnie, ale nie chciałem jeszcze zamawiać. Myślałem, że poczekam do premiery na pierwsze opinie i recenzje, na kilka patchy itd. Dziś jakoś bezwiednie poszło ceneo, myk do sklepu, myk do koszyka, myk do kasy ;)

Teraz mam dwa tygodnie żeby korzystnie sprzedać SW Battlefront i widzimy się w NY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego korzystnie już chyba nie spylisz ;), dawajcie znać w odpowiednim temacie gdzie najkorzystniej kupić division. Mialem zaczekać ze dwa tygodnie, ale chyba nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba AŻ 90zł.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w pełnej wersji będzie coś w rodzaju battlelog'a?

Nikt tego nie wie, ale penwie gracze zrobia Division tracker albo cos w ten desen.

Gratuluje zmiany podpisu, teraz jest ekwalentny do poziomu wlasciciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) gdzie np. Witchera 3 porzucilem po zmuszonych 12-13h bo juz od pierwszej godziny mialem dosc tego bezplciowego, wrecz meczacego gameplay'u, ktory na dodatek przez cala gre sie w ogole nie rozwija... A tutaj gameplay jest wrecz genialny - normalne, proste sterowanie a nie jakies zlagowane/plywajace/zamulone jak to bywa w 99% shooterow, i cover system ktory miazdzy Gearsy o innych tego typu grach nie wspominajac. 

 

Jaki troll :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wczoraj ogladalem na yt jak youtuberzy i prasa grali na DZ na 20 poziomie na jakims evencie w NY i powiem szczerze ze troche mnie zalamalo ile trzeba kulek wpakowac zeby kogos z dostepem do wiekszosci perkow polozyc. Mam nadzieje ze to troszke ograniczą. W ogole jest apteczka ktora stawiamy i w obszarzej jej dzialania uzdrawia i podnosi gracza i czlonkow teamu z kolan.

Ale Edmunta to Ty szanuj

No powiem Ci szczerze ze tez bylem ciety na Edmunta bo jakos mnie draznil swoja osoba i wypowiedziami ale przywyklem. Teraz to nawet czekam zniecierpliwiony az napisze cos wzbudzajacego kontrowersje :biggrin:

Edytowane przez bany1987
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie, oplaca sie kupic gre wylacznie dla "singla"? W bete pogralem raptem 4h, nawet DZ nie sprawdzilem, lazilem tylko sam i robilem misje glowne/poboczne, i szczerze bawilem sie przednio, gdzie np. Witchera 3 porzucilem po zmuszonych 12-13h bo juz od pierwszej godziny mialem dosc tego bezplciowego, wrecz meczacego gameplay'u, ktory na dodatek przez cala gre sie w ogole nie rozwija... A tutaj gameplay jest wrecz genialny - normalne, proste sterowanie a nie jakies zlagowane/plywajace/zamulone jak to bywa w 99% shooterow, i cover system ktory miazdzy Gearsy o innych tego typu grach nie wspominajac. Kwestia tylko ile dla takiego samotnego gracza bedzie tych misji i na ile starczy gra, ew. czy taki typ grania bedzie w ogole supportowany w przyszlych update'ach?

 

Znając Ciebie, to nawet jedno słowo z tej wypowiedzi nie jest napisane "na serio". Tylko czekasz, aż ktoś łyknie krytykę Witchera i się wzburzy. Kiedyś prowokacje lepiej Ci wychodziły. ;)

 

Gratuluje zmiany podpisu, teraz jest ekwalentny do poziomu wlasciciela.

 

Dajcie już chłopakowi spokój. ;)

 

Ale Edmunta to Ty szanuj 

 

Dobry sarkazm nie jest zły, co nie? ;)

 

---------------------------------------------------------------------

 

A wracając do tematu... Kurde, kusi mnie cholernie żeby porwać się na Dywizję, bo bym pograł w coś nowego. Ale ten chamsko wycięty content z podstawki skutecznie mnie odrzuca od wybulenia takiej kasy. Chyba najlepszym wyjściem będzie spokojnie poczekać z 2-3 miesiące aż się wszystko wyklaruje i wtedy kupić nawet taniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znając Ciebie, to nawet jedno słowo z tej wypowiedzi nie jest napisane "na serio". Tylko czekasz, aż ktoś łyknie krytykę Witchera i się wzburzy. Kiedyś prowokacje lepiej Ci wychodziły. ;)

 

A ja mowie smiertelnie powaznie, zreszta na wielu forach ludzie pisza ze gameplay to jest bezapelacyjnie najslabszy punkt W3, i ci co nie ukonczyli gry to wlasnie z tego powodu. Stety/niestety ale gameplay to najwazniejszy aspekt gier ktorego nie nadrobi cala reszta, jeszcze pol biedy w grach na 6-8h gdzie mozna sie przemeczyc dla fabuly, ale nie w grach na kilkadziesiat godzin. A juz nie pamietam kiedy ostatnio gralem w tak przyjemniego shootera jak The Division, gdzie przed beta ogladajac same filmiki na YT myslalem ze bedzie on slaby i bezplciowy, a tu mila niespodzianka. Sa gusta i gusciki, i nie kazdy RPG z otwartym swiatem musi mi sie podobac bo tak krzyczy wiekszosc. The Division biore na 100%, jeszcze tylko nie wiem czy na konsole zeby miec z kim grac czy na PC (60FPS robi swoje niestety).

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz podać dokładny przykład, co zostało wycięte? runqs2_th.jpg

Najbardziej brakuje mi tego fotela z mechanizmem tilt :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy moją facjate sobie ustawiają.. lol będę najbardziej rozpoznawalny w tym forum.. :thumbsup:

 

Gratuluje zmiany podpisu, teraz jest ekwalentny do poziomu wlasciciela.

Bez względu na to jaki jest mój poziom jest zdecydowanie wyższy niż twój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wszyscy moją facjate sobie ustawiają.. lol będę najbardziej rozpoznawalny w tym forum.. :thumbsup:

 

Masz branie, ciągnij do góry, spławik tonie ! :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×