Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

No tak tylko kto bedzie chodzil na challenge jak z DZ bedziesz w stanie wylupić zdecydowanie wiecej zlota w krotszym czasie i nie ma takiej monotoni bo zawsze sie ktos moze napatoczyć

Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie w sumie to dobrze bo ileż można grać 4 misje na ambitnym w kółko zrzygać się można ;p jak będę chciał sobie pograć w singla to włączę sobie uncharted 4 :) a jak będę chciał kogoś ubić to Dywizję albo Uncharted 4 dla większego fun'u :)

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka cena tej rekalibracji będzie. Mi najbardziej ciążyło zbieranie złotych techów.

 

Ogólnie fajnie by było, gdyby wrzucili jakąś strefę dla graczy solo (coś na wzór Diablo, czym głębiej tym lepsza nagroda :biggrin:). Nie zawsze mam ochotę biegać w grupie, a w DZ bywa z tym różnie. Nie chce tracić czasu na zbieranie dropu, aby jakieś pryszczate pizdy zabrały mi go podczas przylotu heli :biggrin: Niestety idioci zawsze będą, ostatnio widziałem, jak ktoś cieszył mordę, że strzelają do wszystkich wchodzących do strefy dz :biggrin: Niech dadzą arenę oraz tryby pvp i wówczas niech pokazują moc buildów, bo obecna forma rozgrywki pvp polegająca na fałszywym wezwaniu i kampieniu średnio do mnie przemawia. Nie odczuwałem tego w sumie, ale teraz, jak złoto będzie droopiło z każdego imiennego, to na pewno się to zmieni przez kilka najbliższych dni.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to jest własnie esencja i najbardziej emocjonujaca część tej gry gdy musisz walczyć o swoje lub czyjeś

 

Jak ktoś goldy traci to jest zawsze spina na Imprezie i szukanie winnego :D niektorzy nawet robią przerwy z tych emocji

Edytowane przez bany1987
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emocje to ja mam w życiu, nie potrzebuję do tego gierki :D Zresztą z czasem, gdy powtarzasz nieustannie utarte schematy, to emocje się zacierają. Kogo będzie za 2 tygodnie interesowało, że ktoś ma pełen plecak goldów. Stanie się to normą, tak jak fiolety. Na początku przeżywałeś, później miałeś to w głębokim poważaniu. Kilkanaście dni i gra wróci do swojej monotonności. Aczkolwiek wierzę, że tytuł ten się rozwinie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ogólnie fajnie by było, gdyby wrzucili jakąś strefę dla graczy solo (coś na wzór Diablo, czym głębiej tym lepsza nagroda :biggrin:). Nie zawsze mam ochotę biegać w grupie, a w DZ bywa z tym różnie. Nie chce tracić czasu na zbieranie dropu, aby jakieś pryszczate pizdy zabrały mi go podczas przylotu heli :biggrin:

 

niestety ale mój dekoder nie nagrał jak wbiłem munhunta ale możecie zobaczyć ucieczkę

 

 

ogólnie padło 8 kolesi każdy kto się napatoczył, pierwszą minutę siedziałem na lince koło sklepu później już musiałem pitać. Ostatnia sekudna najgorsza, 7 kolesi mnie goniło ale znajomość mapy pomogła, więc stwierdza, że solo granie jest ekscytujące ;p

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, jak biegałem sam po DZ to raz dostałem serię w plecy, gdy waliłem do imiennych & inni wbiegali przed celownik.(ja oczywiście w innych przypadkach nie byłem święty) - I to był mój pvp? O... dojdą w patchu zrzuty, ale wciąż tej aktywności jest za mało. 

 

Zresztą, aby mieć jakiekolwiek szanse solo przeciwko 4, to ekwipunek wypadałoby mieć dobry. Liczę, że po tym patchu dobije wszystko do 31lvl, bo ostatnio już zwątpiłem przy niektórych schematach :biggrin:

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poziom sprzętu będzie pokazywał siłę gościa, dobrze jeśli w DZ będzie to widoczne

nie dobrze, w dz nigdy nie powinieneś wiedzieć na kogo trafiasz (chyba ze koleś jest w twojej grupie)
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tom clancy the division warto kupic?i na ile pkt multiplayer oceniacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem godzine i 4 razy zmieniałem serwer bo zawsze snajdzą sie barany chetne wpakowac ci magazynek w plecy.. Ostatecznie spadłem o poziom.. A kolesi standardowo nie idzie ubic.. Jutro bedzie lepiej bo inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tom clancy the division warto kupic?i na ile pkt multiplayer oceniacie?

jak szukasz drugiego coda, bfa, halo, ghost reacon, socom, czy innego typowo sieciowego shootera to nie warto,

Może nie idzie ubić bo maja lepszy sprzęt?

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tom clancy the division warto kupic?i na ile pkt multiplayer oceniacie?

Na dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem godzine i 4 razy zmieniałem serwer bo zawsze snajdzą sie barany chetne wpakowac ci magazynek w plecy.. Ostatecznie spadłem o poziom.. A kolesi standardowo nie idzie ubic.. Jutro bedzie lepiej bo inaczej

Jutro, to nawet nie wchodź na DZ :biggrin: Jedyny sposób na granie solo, to... z randomami... pod warunkiem, że jesteś liderem (sam prowadzisz grupę, i zaznaczasz im gdzie mają iść) bo czytałem tutaj o zbiorowych gwałtach w ciemnych zaułkach ^^ Wchodzisz do punktu kontrolnego na danym DZ, odpalasz matchmaking i przeczekujesz wszytskie propozycje dołączenia do grupy, aż gra sama przydzieli Ci "hosta". Prawie, jak gra solo... jeżeli się ktoś wyłamie, to zawsze jest was dwóch :D

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tom clancy the division warto kupic?i na ile pkt multiplayer oceniacie?

Warto dla trybu pve,czyli kooperacja,z innymi graczami jest super.Jezeli szukasz tak jak ktos napisal cos ala cod,bf,czy nawet uncharted,to nie warto,bo tu liczy sie farmienie i na tym opiera sie multi,tzn na sprzecie ktry ci daje przewage lub nie.Posiadasz lepszy sprzet wygrywasz,slabszy przegrywasz.Dodam jeszcze ze jezeli sie zdecydujesz na gre w DZ to lepiej znajdz ekipe bo tu czeste sa cyganskie solowy 4 na jednego:)Moja ocena pve 8 na10 pvp 4.

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koksy z DZ znikna - dzis wprowadza nowy przedzial dla osob z GearScore powyzej 160. Skonczy sie farmienie na DZ1 na osobach ktore dopiero co wbily 30lvl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie gdyby wprowadzili przedzial dla gearscore powyzej 200-300 dla tych z kilkoma plecakami

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snoop to ja :biggrin:

travolta pasuje mi do edmunta aczkolwiek nie mialem przyjemnosci z nim pograć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×