Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

travolta pasuje mi do edmunta aczkolwiek nie mialem przyjemnosci z nim pograć :P

 

Z travoltą czy edmuntem  :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koksy z DZ znikna - dzis wprowadza nowy przedzial dla osob z GearScore powyzej 160. Skonczy sie farmienie na DZ1 na osobach ktore dopiero co wbily 30lvl ;)

to co znowu będzie problem by pograć ze znajomymi? Najpierw byl problem z poziomem, teraz będzie z gearem :/, ... Z drugiej strony może i taki podział będzie dobry, ale zdecydowanie bardziej wolalbym naprawienie bugow , exploitow, i zbalansowanie postaci i skill pod dz (działanie na agentów);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założy się parę słabszych rzeczy i tyle :P Noobki i tak będą dostawać bęcki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy idą w DPS a tu się okazuje, że elektronika może być równie przydatna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch dostępny do pobrania. 4,9 Gb jest :)

Potwierdzam na One też jż wylądował ... A kurde obok Soulsy w folii :) Ale kurczę ciekawość mnie zżera jak teraz będzie wyglądaç DZ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze miec w teamie kogos z elektro ale wiekszosc sie przestawia lub wraca do tanka/dps. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co znowu będzie problem by pograć ze znajomymi? Najpierw byl problem z poziomem, teraz będzie z gearem :/, ... Z drugiej strony może i taki podział będzie dobry, ale zdecydowanie bardziej wolalbym naprawienie bugow , exploitow, i zbalansowanie postaci i skill pod dz (działanie na agentów);

W grze gdzie tak wazne jest wyposazenie,powinne byc podzialy,zeby wyrownac szanse,tym co na granie nie maja tyle czasu zeby farmic te wszystkie przedmioty inaczej to nie ma sensu.Bo jaki szanse ma gosc z np.Dps 50tys itp na goscia z 150?Tworcy gry postawili na farmienie mniej na skilla wiec,powinni o tym pomyslec.Fakt problem ze znajomymi sory niestety taka gre pod tym wzgledem zrobili...Mnie osobiscie draznia gry,w ktorych wazne jst expienie a nie skill,nie ma to przyszlosci.Dlatego ze maniakow i posiadaczy wolnego czasu nie jest wcale tak duzo jak tych drugich.Ta gra ma potencjal pod wzgledem pvp niestety moim zdaniem zmarnowany przez te expienie i tak wazna role jaka odgrywa w grze.Wprowadzili by tryby gdzie kazdy ma rowne szanse bez tych wszystkich itemow,i wtedy mozna by bylo grac i mowic o skillu.

Edytowane przez Pirat_x
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sticky bomb o mocy 250K HP robi robotę :biggrin:

Remote Play do zdalnej kontrol PS4 na odległość nadaje się znakomicie..

Zrzut+ekranu+2016-04-12+o+11.41.26.png

 

Edit//

 


W grze gdzie tak wazne jest wyposazenie,powinne byc podzialy,zeby wyrownac szanse,tym co na granie nie maja tyle czasu zeby farmic te wszystkie przedmioty inaczej to nie ma sensu.Bo jaki szanse ma gosc z np.Dps 50tys itp na goscia z 150?Tworcy gry postawili na farmienie mniej na skilla wiec,powinni o tym pomyslec.Fakt problem ze znajomymi sory niestety taka gre pod tym wzgledem zrobili...Mnie osobiscie draznia gry,w ktorych wazne jst expienie a nie skill,nie ma to przyszlosci.Dlatego ze maniakow i posiadaczy wolnego czasu nie jest wcale tak duzo jak tych drugich.Ta gra ma potencjal pod wzgledem pvp niestety moim zdaniem zmarnowany przez te expienie i tak wazna role jaka odgrywa w grze.Wprowadzili by tryby gdzie kazdy ma rowne szanse bez tych wszystkich itemow,i wtedy mozna by bylo grac i mowic o skillu.

 

Chciałbym zobaczyć nowego Battlefield'a w takim wydaniu (TPS + cover). Gdzie wygląd i ekwipunek nie wpływa na przewagę w grze ale skill i umiejętność podstępnego użycia elementów wyposażenia już tak.

Edytowane przez Edmunt
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skillowe gry żyją jeszcze krócej ;)

 

Battlefield jakoś daje rade :)

A propo zerknijcie tu:

a tymczasem widziałem układy znacznie wyższe :)

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekalibracja to teraz śmiech :) Gdzie jest haczyk ?

Chodzi mi o koszty ofc :)

- W sklepie wciąż Pakhan i Cassidy :/

- Koszty wytworzenia złotych części zabójcze , ale to wiadomo było

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i spore, ale że większość można kupić? Bez sensu.

Niby można, ale wymagany gearscore będzie barierą dla niejednego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, czyli poniżej 214 nie da rady  kupić? W takim razie ma to sens bo najpierw trzeba będzie wyfarmić dobry sprzęt a potem ewentualnie dokupić brakującą część. Ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoto sie sypie jak szalone w dz :) 5 minut , 2 kabury i rękawice ze skrzyni :) Ci co narzekali teraz będą zadowoleni chyba , ale no nie wiem miało to swoje emocje wcześniej , nie mnie to oceniać :)

Chyba ze to się bez kitu wiąże z tym poziomem teraz i setami , to spoko :) czyli farma once again :)

Zrzut na moim serwerze został przejęty po 4 sekundach LOL , nawet nie zdążyłem mapy otworzyć

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zloty blueprint na M1A First Wave do kupienia w safe house na trojce podobno. Wymagany gearscore 214. Jakie macie gearscory?

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś na steamie bez problemu kupił jedną część setu więc chyba nie trzeba mieć 214 gear score do tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem sobie na twitchu chwilkę jak kolesie robili incursion. Ludzie, którzy nazywali to raidem będą zawiedzeni. Goście harda zrobili w jakieś 40 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba nie był poziom chellenging tylko hard zwykły.

 

A z drugiej strony to kiepsko to wyglądało. Jedno pomieszczenie, kilka fal mobów i koniec. Nuuuda:(

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś na steamie bez problemu kupił jedną część setu więc chyba nie trzeba mieć 214 gear score do tego...

No to pewnie żeby założyć trzeba mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×