Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Te nazwane bronie to jakaś farsa to powinny być najlepsze bronie w grze skoro maja talenty przypisane na stale i wkomponowanego skina i wypadac przy farmieniu raz na jakis czas. Jak można tak to spierd...ć. Nie ma w tym żadnej logiki. 

 

Gram AUG i M1A od kilku tygodni, jedyne co zmienilem po updacie to przeskoczylem o poziom wyżej w tych samych broniach bo cokolwiek innego ssie

...chyba że Ubi szykuje jakiś skok na kase i trzyma płatnego asa w rękawie

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dzien dobry przy instalacji 5,5 gb do sciągnięcia nosz kura super ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie miało nie być devision techów przy kraftowaniu broni a nadal są. Coś przeoczyłem?

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przeoczyles - mialo ich nie byc przy wiekszosci starych schematow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ja znasz mnie :biggrin:

 

p.s. Aż chciało by się powiedzieć "Panie przecież to Polacy znasz ich.. Powiedz im żeby szli do diabła... Ale panie oni właśnie z tamtąd wracają" :biggrin:

 

Edit by Edi://

A propo nowych elementów wyposażenia. Jeśli będzie się miało 50 range i odpowiednio dużo feniksów można kupić, wytwarzać i nosić te elementy? obecnie mam 170 (score gear) a te nowe zielone geary są na 214 o ile dobrze pamiętam.

 

p.s. Akademie policyjną można nadal farmić :biggrin:

Jakim niby cudem akademia jeszcze ma działać? Osłona jest już zablokowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nazwane bronie to jakaś farsa to powinny być najlepsze bronie w grze skoro maja talenty przypisane na stale i wkomponowanego skina i wypadac przy farmieniu raz na jakis czas. Jak można tak to spierd...ć. Nie ma w tym żadnej logiki. 

Z jednej strony - dobrze, że nie są najlepszymi broniami w grze bo wtedy każdy by z tym latał. Z drugiej strony - brakuje czegoś unikalnego w nich, jak wyjątkowy talent niedostępny na zwykłych broniach albo zniesione wymagania wszystkich talentów. Jedyna sensowna nazwana broń to Caduceus dzięki temu talentowi co skraca odnawianie skilli przy strzałach w głowę, który nie jest dostępny normalnie dla karabinków, przed patchem jeszcze Tenebrae bo miał dodatkowy czwarty losowy talent.

 

Jakim niby cudem akademia jeszcze ma działać? Osłona jest już zablokowana.

Jak ukończysz normalnie misję to drzwi są otwarte i można wtedy ustawić osłonę w przejściu, jak zaczniesz misję ponownie osłona zostanie w drzwiach i można przejść jak kiedyś.

Edytowane przez Trzebiat
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na incursion jest spot gdzie mozna sie wbic do pomieszczenia przez sciane, mobki i dzialka wtedy nie atakuja i mozna bić do pancera bezkarnie ze sticki-bomb. (talent na odnawianie skilla przy leczeniu sojusznikow, troche elektroniki i przebijalnosc pancerzy sie przydaje). Jak kogos interesuje to poszukajcie na YT

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim niby cudem akademia jeszcze ma działać? Osłona jest już zablokowana.

 

No UBI też tak myślało :D

Jak ukończysz normalnie misję to drzwi są otwarte i można wtedy ustawić osłonę w przejściu, jak zaczniesz misję ponownie osłona zostanie w drzwiach i można przejść jak kiedyś.

Tak też można ale można inaczej..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te incursion to poracha bzdurna rąbanka z super snajperami bięgnącymi ci pod lufę a dodatkowo fioletowi są tu nieśmiertelni :) przy okazji coś zrąbali bo nie działała mi przed chwilą ekstrakcja na 3 lokacjach w DZ  i straciłem kupę fajnego towaru bo wpadłem na idiotę złodzieja i się wkurwiłem bo jak go zaraz dopadłem i odbiłem loot  to następny z tyłu mnie pojechał i takie uroki prze jeba... bug. Napier..... się niebosko solo a potem zonk nie moge wezwać heli i dostaję w plecy szukając dobrej strefy.

Edytowane przez domel9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz pelna skrzynie, dlatego nie mogles wezwac smigla, gdyby jeszcze te fiolety byly cos warte, by bylo warto dla nich ginąc, a to głównie odpowiednik starych fioletów, tyle ze zloty, miało byc lepiej wyszlo jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skrzynia puściutka z resztą zawsze pisało że masz full - po prostu czyściłem z miśków i wchodziłem w lądowisko i nic zero możliwości wezwania i tak w 3 miejscach - i dałem się podejść bo pusto było mało kto grał, a mogłem iść i się wylogować do sejfhałsu. Dopiero się uspokoiłem hahahaha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem ze 2 razy tego buga z podjeciem ze nie moglem wezwac smigla a gdy kolega wezwal to nie moglem zawiesic, resetowalm router i odpalalem gre ponownie i mnie respilo w grupie z pelnym plecakiem i problem znikal.

 

Jesli ktos ma pelna skrzynke to podobno da sie teraz upuscic rzeczy w safehousie czy check poincie, oproznic skrzynke i wrocic po rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma pelna skrzynke to podobno da sie teraz upuscic rzeczy w safehousie czy check poincie, oproznic skrzynke i wrocic po rzeczy

 

A jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. idziesz do checkpointu
2. upuszczasz przedmiot
3. idziesz do bazy

4. czyscisz skrzynke

5. wracasz po przedmiot

ps1. nie dotyczy przedmiotow zabranych innym agentom

ps2. Masz godzine czasu od zebrania przedmiotu

 

zrodlo: https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/4engmn/if_you_have_an_item_you_want_to_extract_but_your/

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze zawsze cos znajda - zalatali strzelanie do APC przy 4 fali, to teraz wszyscy cisna przechodzenie przez sciany co skutkuje farmieniem Incursion w 20 minut na trudnym i w 45 na ambitnym ... 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wiadomo czy nie, ale wlasnie z tunelu challenge mode polecial mi zielony item.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, boss na 32 ma szanse to drapnąć. Tylko wiadomo jak to z random dropem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielone dropia z imiennych bossow w DZ jak i z tych w misjach na poziomie ambitnym. No i jeszcze "raid". Zeby miec caly zestaw 6 itemow danego setu trzeba farmic wszystkiego po troche .. ew. liczyc na schemat w sprzedazy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra około 333 feniksy za sztuke. Ile to trzeba farmić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feniksy szybko leca po updacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×