Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies 3-4 dni normalnej gry. Dzienne jakies 80-90 fenixow z misji 2xhard(2xboss), 1xambitny(1boss), kilku bossów w dz, + jakies dzienne zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feniksy to nie problem, problemem jest raczej fakt że te zestawy poza talentami jakoś tyłka nie urywają. Mi zbytnio statów nie podniosło, a mam już 4 elementy Strikera.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega dal 4 strikera + 2 inne i ma 400k dps przy 90k zycia z tym ze wiadomo, jak nie trafia to mu z automatu obniza obrazenia

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać wszystko kwestia szczęścia z jakimi parametrami się trafi. Albo rekalibracji, ale na to potrzeba tirów z $

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wiadomo czy nie, ale wlasnie z tunelu challenge mode polecial mi zielony item.

Na ile "lighta" ta zieleń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zielony na 214 a 240 to roznica.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bossa najprawdopodobniej 191 GS leci. W DZ dwa razy wypadł mi wczoraj właśnie taki.

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bossa najprawdopodobniej 191 GS leci. W DZ dwa razy wypadł mi wczoraj właśnie taki.

Tak mi tez taki wypadl, ale lepsze to niz zolte 182.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie umie czytać to naprawiają właśnie raid - poprawiają wielokrotne wypadanie podwójnych nagród z raidu oraz lanie auta bez ściągania wrogów.

Przy okazji niby naprawiają zbugowane postaci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś doświadczenia z setem Strikera, Taktycznym i tym z Dark Zone? Ma już ktoś pełen zestaw i testował w PvE oraz PvP? Podejrzewam, że prawie każdy miłośnik SMG skłania się do seta Strikera dla tych dodatkowych obrażeń krytycznych.

 

Ja się bardziej skłaniałem do Sentry jako support. Mam już pełny set i mogę powiedzieć, że jest niesamowicie mocny. W PvE kosi wszystko jak leci. Jeszcze ostatnio wypadła mi snajperka M44 Standard na 30 lvl (lepsza od starej M44 Custom na 31 lvl) z idealnym rollem pod support - obrażenia od headów, zabicia strzałami w głowę ładują supera i strzały w głowę redukują odnawianie skilli. Przy samym pulsie z 37k skilla kładzie snajperów i szarżujących na jednego strzała, i mówię tu o mobkach na 32 lvl w DZ06, masakra. Shotgun w zamkniętych pomieszczeniach też wymiata. W tej chwili chyba na dobre już porzucam SMG bo nie widzę zastosowania. Połączenie karabinek i snajperka/shotgun wymiata. Caduceus na PvE, czarnorynkowy AK-74 na PvP. A jeśli chodzi o PvP - wszyscy latają z SMG a mi tymczasem całkiem nieźle gra się shotgunem:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili zmiane DZ na niższa poprzes chowanie zbyt wysokiego ekwipunku do skrytki :/

...a tak pięknie sie lało nooby na DZ 1 - 160 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy prawie 30k skilla na razie biegam w strikerze który znacznie zwiększa mój dps który bez tego mam marny. Biegam z cadeceusem oraz z MP5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili zmiane DZ na niższa poprzes chowanie zbyt wysokiego ekwipunku do skrytki :/

...a tak pięknie sie lało nooby na DZ 1 - 160 :biggrin:

Chyba już znaleźli na to sposób - wystarczy ponoć przenieść sprzęt ze skrytki do plecaka drugiej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem ;) 

Jutro już sprawdzę.

 

Zmieniły się przedmioty do kupienia ale generalnie albo nic nowego albo nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja idę w 4 części Sentry i dwie Strikera. Brakuje mi jeszcze nakolanników i rękawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili i juz nowy sposób,co za smieciowagra xd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkość z jaką ludzie wynajdują te glicze mnie zadziwia...

Ponoć już myślą jak ukarać tych, którzy korzystali z glicza. A tymczasem hakerzy i cziterzy na PC dostają eventualnie 3-dniowego bana bez żadnego roll-backu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dniowy ban to ostrzeżenie. Później będzie perm. Tak pisali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC mogą robić co chcą.

Konsola to zamknięty system gdzie płacimy za dostęp do sieci więc nas mogą cmoknąć z banem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, ale Massive czeka dużo roboty. Społeczność już jest tak podzielona, balans nienaprawiony eh... Jeszcze ten cały grindfest oraz zbyt łatwy hard Mode incursion jak jesteś na środku mapy. Przeciwnicy powinni napierdalac na Ciebie jak w serious sam gdy jesteś za długo w jednym miejscu. Paranoja jakas. Gram bo gameplay, gunplay i setting wciąż mi leży. Ale coś czuję, że niebawem gierka pójdzie w odstawke. dopóki nie naprawia tych exploitow, Uber tarczy z 80% damage reduction to pvp jest wg mnie bezsensu. Zamiast tak duzej redukcji obrażeń powinni dać np 60% prędkości aby po prostu spierdzielac z walki. A redukcja może max 20%. A nie, że wciskamy T i czujemy się jak w doomie po IDDQD.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up zgodze sie z tym co napisales.

 

Bo teraz to jest troche bez sensu, nawet jak ktos odpali supera to czesto slychac na proxy chat "they use super, hide".

Te supery to ja w ogole bym wyrzucil z pvp, niech sobie zostana w pve.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez te exploity ludzie sie wsciekaja, normalni ludzie. Szczegolnie jak teraz wylaczyli reward loot z Inc.

Ci co mieli sie nachapac to juz sie nachapali i maja cale sety, a ludzie ktorzy nie uzywali exploitow nie maja do nastepnego resetu szansy na loot z inc bo wylaczyli.

Logika wyje*ana w kosmos.

 

@Down moze 1% to totalnie rozne spolecznosci.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×