Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemka. Dzisiaj sobie odpaliłem po dłuższej przerwie grę i chcę zrobić misje Zaginieni w akcji. Jednak moja klasa wyposażenia to 64 XD Rozumiem, że w SM najlepiej wyfarmić? Czy wystarczy wykonywać misje na trudniejszych poziomach? Nie wiem, zapomniałem;p

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzę że takie zainteresowanie że nWet nikt nie wrzucił info o kolejnych najazdach i aktualizacji :) Motyw z rozsianiem po mapce npc z unikalnym lootem powinien być od początku bardzo liczyłem na wykorzystanie tej świetnej mapy a nie byc zmuszonym do biegania w kwadracie zwanym dz :) Za późno te zmiany gierka już dawno sprzedana szkoda :)

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komu szkoda temu szkoda.. Ja mam i nie sprzedam bo gra dostarcza mi ogromną ilość frajd.. :D ostatnimi czasy zebrałem kilku ziomków do gry i co wieczór pykamy w ekipie. Pass kupiony na premiere wiec jeszcze sporo zabawy przed nami ;D

Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze grają bo ostatnio cisza na forum..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grać i jestem zachwycony :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja płytę sprzedam jak tylko na storze pojawi się promocja żeby wziąć cyfrówkę bo nie zamierzam się rozstawać z Division jeszcze przez długi czas.

Szkoda tylko, że spośród tylu znajomych, którzy grali w Division została teraz tylko garstka a reszta poszła na Dark Souls 3, Uncharted 4 itp. Tutaj też ostatnio pusto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy za bardzo chcieli i znudziło im się.. teraz patch 1.2 wprowadzić ma kolejne zmiany i geary i inne elementy które mają urozmaicić rozgrywkę.. jest więc spora szansa, że wiele rzeczy ulegnie zmianie :D

 

p.s. ja się na premierę za kieszeń szarpnąłem na 400zł i po sprawie.. Ale warto było.. Bawię sie lepiej jak w Battlefield'a.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się już pierwsze omówienia.. co i jak..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#dobrazmiana się zapowiada w TheDivision. :biggrin: Trzeba będzie wrócić do gry jak już patch wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze z miesiąc temu nie było problemu ze znalezieniem kompanów do wspólnej zabawy. Co nie odpaliłem konsoli to zawsze ktoś ze znajomych grał w Division. Teraz już nie widzę żeby ktokolwiek w to grał. Zresztą nie ma się co dziwić, liczne bugi i glitche oraz zwyczajna nuda skutecznie zniechęcają do zabawy. Ja grę wciąż posiadam. Liczę, że wprowadzenie nowej zawartości i załatanie błędów podniesie jeszcze Division z klęczek i będę się jeszcze przy niej dobrze bawił. Wciąż uważam, że gra ma duży choć jeszcze w pełni niewykorzystany potencjał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haaa ta gra naprawdę jeszcze żyje?

To taki jednostrzałowiec na 1,5 miecha (z online) dopóki dopóty wszystkim nie zbrzydnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby syndrom Destiny...

Wąchałem się z zakupem na konsolę, później kumple zaczęli mnie namawiać na wspólną grę na pc. Już prawie zamówiłem ale wtedy wyszła sprawa z glitchami i farmieniem eq z wykorzystaniem lewych serwerów. Wtedy odpuściłem sobie zakup wersji pc. Spokojnie poczekam na konsolową edycję zawierającą dodatki z pierwszej sezon passa. (pewnie wtedy będzie, przynajmniej przez chwilę, ruch na serwerach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dłuższego czasu z kumplami trzaskamy wszystko i wszystkich :D zabawa przednia hehe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem w tym tygodniu, po dłuższej przerwie na inne mesjasze i z randomami bawię się świetnie. W czerwcu pierwszy płatny dodatek, a że SP kupiony na premierę, to czekam z niecierpliwością;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tydzień temu, również się świetnie bawię i randomów do pomocy nie brakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z randomami? Serio? The Division naprawdę zyskuje na party ze znajomymi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Nautilus napisał:

Z randomami? Serio? The Division naprawdę zyskuje na party ze znajomymi. 

No wiadomo, że ta:D Ale jak się nie ma micro, a przede wszystkim gra się o różnych porach, to randomy są w sam raz;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne, każdy gra jak lubi. Ja z randomami robiłem tylko na szybko daily missions. Natomiast DZ czy choćby ostatni najazd Incrusion tylko z ekipą. Szkoda, że się wykruszyła:( No, ale jak już wspominałem parę postów wyżej, nie dziwię się.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie dodadzą trochę i wrócę :) Do tego czasu będzie latała za grosze a przynaj że te 3 misje na krzyż to szlak trafia :)

 

 

[private mode] Black klopsik we wstecznej bierz Szuldi już szuka po lombardach :) [private mode]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie dodadzą trochę i wrócę :) Do tego czasu będzie latała za grosze a przynaj że te 3 misje na krzyż to szlak trafia :)

 

 

[private mode] Black klopsik we wstecznej bierz Szuldi już szuka po lombardach :) [private mode]

Hehe tak szukam tylko musze u4 ograc i biere blak klopsa

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, mikelsgrom1 napisał:

W czerwcu pierwszy płatny dodatek, a że SP kupiony na premierę, to czekam z niecierpliwością;p

W lipcu. Xbox One ma miesiąc ekskluzywności na dwa pierwsze DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co zrobią z pozostałymi platformami? Bo chyba nie oczekują, że będziemy jechać na kontencie dodanym w 1.2 przez prawie dwa miechy. I to zakładając, że łatka nie zarobaczy gry jak zrobił to 1.1... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uważam, że nie powinno być w ogóle wyłączności czasowych.. Ale jeśli patch 1.2 wprowadzi odpowiednią ilośc ciekawych zmian to można w to grać jeszcze dłuuuuugo nawet bez nowych dodatków.. Ja gram głównie 2-3 godziny wieczorem. Więc bawię się wybornie ale jeśli ktoś gra po 8-12 godzin to choćby niewiem ile mu dali to szybko się znudzi i będzie narzekał.

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O większości zmian juz wiesz, są w trailerze, reszta będzie raczej kosmetyczna, jakbalans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co zrobią z pozostałymi platformami? Bo chyba nie oczekują, że będziemy jechać na kontencie dodanym w 1.2 przez prawie dwa miechy. I to zakładając, że łatka nie zarobaczy gry jak zrobił to 1.1... 

Zrobią tyle, co przez ostatnie dwa miesiące ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×