Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj tak miałem.. Mam 168K dps i 70K zdrowia a koles mnie wzrokiem zabił.. A jak juz zginołem to sie okazalo ze 4 rogali i czterech neutralnych sobie razem biega.. Żal.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ta gra będzie miała dokładnie taki sam żywot jak Destiny. Zostanie tylko i wyłącznie garstka zapaleńców, a reszta oleje tą grę.

Jedynie przy wyjściu większych DLC pewnie część wróci i jak wydadzą jakąś wersję GOTY, pewnie wtedy sam się skuszę.

Na razie ta gra to festyn cheaterów, glitcherów i exploitów. Destiny było jakie było, ale poza jaskinią nie było takich cyrków jak tutaj.

ta nie bylo ;), skakanie w przepaść na nexusie, resetowanie chackointu na pierwszym story moon, a o exploitach na rajdach to juz nie wspomnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj tak miałem.. Mam 168K dps i 70K zdrowia a koles mnie wzrokiem zabił.. A jak juz zginołem to sie okazalo ze 4 rogali i czterech neutralnych sobie razem biega.. Żal.pl

No ja to zauwarzylem dosc wczesnie bo po ukonczeniu pve,gdzie gralo sie swietnie czekalem na pvp gdzie pogralem i sie zawiodlem,nuda,no i jak trafilem na goscia z 99 lvl ktorego nie moglismy zabic we 4 to podziekowalem...to nie jest multi......Tylko farma,dla mnie osobiscie najgorsze pvp w jakie gralem...bez sensu,celu i z handicapem mega przesadzonym.TO nie dla mnie.Wole multi gdzie wszyscy maja rowne szanse a przynajmniej podobne.I wtedy sie okazuje kto jest dobry a kto nie.Ogolnie jestem bardzo wkurzony na ta gre bo czekalem na nia i mial to byc moj top obok Uncharted w tym roku a zawod jest duzy,oczywiscie mowie tu o pvp bo pve dal mi duzo satysfakcji i myslalem ze bedzie juz jedynie lepiej a tu d....Szkoda bo gra ma potencjal,dobre lokacje itp,niestety jak dla mnie ubisoft robi multi do d..

 

ps.Piszece tu o jakis glitchach i oszustach,dobrze ze darowalem sobie DZ bo bym gre zamiast sprzedac pewnie wywalil.:)

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta nie bylo ;), skakanie w przepaść na nexusie, resetowanie chackointu na pierwszym story moon, a o exploitach na rajdach to juz nie wspomnę

W pve to niech ludzie maja najlepsze sprzety co mi do tego czy ktos Incursion przejdzie w 10 minut czy bedzie sie meczyl 3 dni.( to samo jesli chodzi o destiny pve) <- to.

 

W iron banerze jak wiadomo sprzet przez dluugi czas nie mial zadnego znaczenia, wiec Twoj post jest sluszny, ale mi chodzilo o ciut o cos innego. W Division kazdy wie jak jest w pvp;p

Anyway ja jeszcze gram i pewnie jeszcze troszke pogram, bo choc Insursion to zwykle glupie horde mode, ale mi sie podoba - dla mnie jedyny minus, ze znow mobki wychodza zawsze z tego samego miejsca.

Dlaczego nie moga zrobic tego random - to samo zabilo dla mnie prison of elders w Des.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mowil, ze 5 godzin temu  wstaly servery i nie ma juz glitcha w Incursion?
Wrong! 

 

TROLOLOLOLOLOLOL

 

  • Form your team (no need for electronics build now), and get to the boss fight area; don't jump down, don't get seen by mobs

  • Have one teammate go out and go to the nearest safehouse

  • Use mobile cover to glitch through texture and get the "You are out of the map" notification. Before you get teleported, fast travel to a teammate

  • You should now fall thru the map and land on top of the APC (or close to it). It would look like you are floating

  • Use sticky bombs to damage the mobs and get their attention.

  • Turret cannot damage you since there's an invisible wall between you and the rest of the room

  • Enemies should now throw grenades at you, but will instead hit and damage the APC

note - it still takes damage from grenades, just from enemies = friendlyfire

  • Go watch a movie

  • Get your loot

For faster results, do this during a wave where there are a lot of grenadiers present. Or kill enemies, leave two alive (both grenade mobs) to spawn the next wave. You should probably have 10+ of them spawned to make things faster.

Just make sure your teammates stop shooting at them once you are about to get their attention.

NOTE: Posted this for console users who cannot do the infinite stats glitch.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny i wpływ pve na pvp? Jedno slowo: VEX ;)

Mimo licznych nerfow ta bron miała kopa aż do drugiego dlc ;). No i jeszcze byl tez Gallahorn ;).

Skopiuj sobie do translatora lub zapisz sie na kurs angielskiego.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny i wpływ pve na pvp? Jedno slowo: VEX ;)

Mimo licznych nerfow ta bron miała kopa aż do drugiego dlc ;). No i jeszcze byl tez Gallahorn ;).

Dobrze moze nazwe to inaczej, W Division jeden gosciu moze zabic 1 wybuchowym strzelm 8 ludzi na raz. Ze wzgledu na glith ze statami. 

Dodatkowo, w Destiny mogles zabic goscia z Vexem jednym headshotem...w Division..no nie bardzo ze wzgledu na infinite healt.

Dla mnie eot bo chyba nie czaisz i to nie temat na takie dysputy.

 

 

@down - poczekaj jak Luis to przeczyta to poleci sprawdzic, wtedy sie dowiemy ;]

Komentarze: 

"April 23, Scheduled Maintenance...

  • "We're going to add another APC"

"Post April 23 Glitch

  • "Make APC kills each other"

Ta gra nabiera rumiencow;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kosciarz, to ściema jest raczej z tym APC.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma potencjał na dalszy rozwój, jest kilka rzeczy do poprawy - teraz zależy od twórców czy pójdą po rozum do głowy czy tradycyjnie wypuszczą 3 średnie dlc zapchaj dziury i skonczy się wsparcie. Póki co nudzilla się robi - nawet dla mnie casuala, który ma za sobą dopiero 20 godzin. Małe zróznicowane wrogów - można by to zmienic i niekoniecznie dodając zombie czy potwory. Troche zwiększyć tereny, dodać jakieś minigierki do zabicia czasu w przerwach pomiędzy zabijaniem i będzie wydłużona żywotność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem na dzień dzisiejszy te wszystkie glitche i exploity zabiły tę grę przynajmniej w DZ. Chociaż granie na PvE też straciło sens. Tak to się farmiło po to by mieć lepsze szanse na ambitnym czy też podczas najazdu. A jak od ponad 2 tygodni można najazd na glitchu robić to po co te itemy. Na DZ znowu takie koksy latają na nieśmiertelności że się odechciewa. Set mam na 211 i narazie kończę grę do pierwszego płatnego dodatku bo sezon pass kupiony. Może coś poprawią. I żeby nie było przez te 150 godzin bawiłem się dobrze ale już nie widzę sensu w farmieniu itemów. Wolę ten czas poświęcić na Dark Souls3, Quantum Brake itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież po wczorajszych fixach właściwie wszystkie glitche poszły do piachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale koksy zostały co po 8 godzin dziennie farmili najazdy.

Pozatym na Najazd jest teraz glitch który powoduje że praktycznie sam się przechodzi. Parę postów wyżej jest opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same here , wczoraj już ładnie marudziłem za co przepraszam ekipę hehe ale kurczę mam teraz set wędrowca prawie 200% zbieractwa a mi ta marna zieleń dropi z dz06 plus fiolet z tych zrzutów ....

Pierwszy raz z nudów zaczęliśmy już sztrzelac do innych graczy :) Ziew ta gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same here , wczoraj już ładnie marudziłem za co przepraszam ekipę hehe ale kurczę mam teraz set wędrowca prawie 200% zbieractwa a mi ta marna zieleń dropi z dz06 plus fiolet z tych zrzutów ....

Pierwszy raz z nudów zaczęliśmy już sztrzelac do innych graczy :) Ziew ta gra :)

Spoko fajnie sie gada i wymienia pogladami. Szkoda tylko, ze faktycznie zeby kogos ubic w dz to trzeba nie wiem chyba atomowke posiadac. W kolesi laduje sie po 60 pestek albo i wiecej i biega dalej a ja przyjme na klate nie wien ile ale padam w 2-3 sekundy moze szybciej. Szkoda ze tak sie to potoczylo. Nawet trofki za ubicie rogala teraz nie zrobie bo jak ludzie biegaja we 4 jeszcze wykoksanych to jak to zrobic. Ale co tam fajnie gra sie w ekipie, jeszcze z tak fajnymi ludzmi. Bardziej traktuje ta gierke wlasnie do tego by sobie pogadac w party a gra idzie na drugi plan bez spiny. Pozdro dla Louisa i Sala!

A propo mi trzy razy dropla zielen, chocby wczoraj a zbieractwo na poziomie 15%:)

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szuldi82
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wzajemnie , zacne towarzystwo i rozmowy o branży na poziomie zawsze na propsie :)

No ale hehe ten drop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same here , wczoraj już ładnie marudziłem za co przepraszam ekipę hehe ale kurczę mam teraz set wędrowca prawie 200% zbieractwa a mi ta marna zieleń dropi z dz06 plus fiolet z tych zrzutów ....

Pierwszy raz z nudów zaczęliśmy już sztrzelac do innych graczy :) Ziew ta gra :)

Zbieractwo nie wpływa na nic, poza dropem że zwykłych fioletowych mobków. Info z kodu gry, jest temat na reddit.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura to po co ten wskaźnik jest eksponowany jako bonus w setach wędrowca tss

Ta gra jest chaosem we wszystkich aspektach , tylko wlasnie spoko towarzystwo sprawia ze mam ochotę ja czasem załączyć , sam już nie włączam

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co? Spytaj się developera.

https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/4fpzzj/all_loot_tables_datamined_channer_breaks_it_down/

On scavenging:

The chance for a third item is from chests is 10%, unaffected by anything. The chances for the quality of material are hardcoded and do not take any factor into account.

Scavening is, by design and coding, not affecting material chests, at all. Scavenging affects ONLY and EXCLUSIVELY the chances for unnamed mobs to drop better shit. It does not affect ANY material crates, bosses or mission rewards. So, if you want more blues/purples from the random kills you do, equip scavenging.

Tak to jest zaprogramowane w grze, ale wiem że niektórzy chcą wierzyć że coś to daje.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

If you want more blues lol padłem .... Zaraz idę wymienić na dark souls 2 hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko fajnie sie gada i wymienia pogladami. Szkoda tylko, ze faktycznie zeby kogos ubic w dz to trzeba nie wiem chyba atomowke posiadac. W kolesi laduje sie po 60 pestek albo i wiecej i biega dalej a ja przyjme na klate nie wien ile ale padam w 2-3 sekundy moze szybciej. Szkoda ze tak sie to potoczylo. Nawet trofki za ubicie rogala teraz nie zrobie bo jak ludzie biegaja we 4 jeszcze wykoksanych to jak to zrobic. Ale co tam fajnie gra sie w ekipie, jeszcze z tak fajnymi ludzmi. Bardziej traktuje ta gierke wlasnie do tego by sobie pogadac w party a gra idzie na drugi plan bez spiny. Pozdro dla Louisa i Sala!

A propo mi trzy razy dropla zielen, chocby wczoraj a zbieractwo na poziomie 15% :)

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

E tam, dwóch kolesi rozwaliłeś... tyle, że to nie byli rogale :biggrin:. A ja zachodziłem w pałę dlaczego Ci trofik nie wpadł :sweat:. Następnym razem będzie lepiej ;).

 

Natomiast całą tą sytuację z dropem przedmiotów świetnie skomentował wczoraj kolega na party: "Do czego to doszło skoro nawet rogalom nie chce się podnosić twojego lootu." :)

Lecą same śmieci i nikomu nie chce się nawet po to schylać.

Największą żenadą są te całe zrzuty w DZ. Ograniczone czasowo, bronione przez moby, zmuszające do rywalizacji z innymi ekipami i nawet złoto z nich nie dropi.

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Największą żenadą są te całe zrzuty w DZ. Ograniczone czasowo, bronione przez moby, zmuszające do rywalizacji z innymi ekipami i nawet złoto z nich nie dropi.

Wbijasz na tarczy i moby mogąc pocałować cię w zadek.

Co innego jakby trzeba było je najpierw wybić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tak robię niczym rasowy QB ..... I tak jak 10 raz z rzędu wypada stamtąd fiolet to super to jest hehe

Wkurzające jest po prostu ze co 5 minut są jakieś glitche w ściany mozna wchodzić itp... A uczciwa walka nie premiuje praktycznie ... Fajne jest ten manhattan ale ileż można :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijasz na tarczy i moby mogąc pocałować cię w zadek.

Co innego jakby trzeba było je najpierw wybić.

Nie no spoko, chodzi mi tylko o to, że nagroda nie jest adekwatna do potencjalnego wysiłku jaki należy włożyć w zdobycie zrzutu. Już lepiej się na tym wyjdzie rozwalając tego bosssa co się zawsze kręci przy skrzynkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×