Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

gra sprzedana,do zobaczenia w innym watku.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne!! Kradnę do tematu o sieci.

Do tematu o sieci, to sie nadają wszystkie analizy od niego. Gość jest zajebisty. To on nagłośnił sprawę skopanego netcoda w BF4.

Szkoda, że nie uzbierał pieniążków na sprzęt, by robić testy także dla PS4.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, dwóch kolesi rozwaliłeś... tyle, że to nie byli rogale :biggrin:. A ja zachodziłem w pałę dlaczego Ci trofik nie wpadł :sweat:. Następnym razem będzie lepiej ;).

Natomiast całą tą sytuację z dropem przedmiotów świetnie skomentował wczoraj kolega na party: "Do czego to doszło skoro nawet rogalom nie chce się podnosić twojego lootu." :)

Lecą same śmieci i nikomu nie chce się nawet po to schylać.

Największą żenadą są te całe zrzuty w DZ. Ograniczone czasowo, bronione przez moby, zmuszające do rywalizacji z innymi ekipami i nawet złoto z nich nie dropi.

No tak mnie sie wydawalo ze to byli zwykli agenci. Ale tak szybkk sie to dzialo ze nie szlo tego zauwazyc:)

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nadal gram, choć załoga z [exp] się nieco wykrusza. Dlatego szukam ekipy z HS do dejlisów i DZ. Jeśli grywacie wieczorami, bez spiny, to mój psn id: azrael_8_8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie tak grywam. Czasami uda się polatać z Trzebiatem. Ogólnie gdyby nie rozmowy w grupie i atmosfera coop to już bym w nią nie grał.

Nie wiem co oni muszą zrobić żeby przyciągnąć nowych graczy żeby grali i później kupili dwa płatne dodatki które są zaplanowane. Dla mnie brakuje bardzo zwykłego pvp bez obawy że w Dz ktoś Ci w plecy zacznie strzelać lub będzie używać glitchy na nieśmiertelność lub nieskończony dps. Gra ma potencjał i mam nadzieję że twórcy się ogarnąć i dadzą radę wyciągnąć ją z bagna w którym teraz brodzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem Wam, że i tak nie macie co narzekać na stan tej gry na konsolach; to co dzieje się na pc to jest prawdziwa sodoma i gomora. Ilość ludzi biegających na speedhackach, aimbotach, teleportujących się między landmarkami, przenikjących przez ściany itd. itd. jest zatrwazająca. Najlepsze jest to, że Massive nie robi z tym absolutnie nic (a nie sorry, można zaraportować delikwenta przez chat :) ), zero antycheata. Ta gierka umrze niestety bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak po kilku pierwszych dniach od premiery byłem niemal zdecydowany na zakup season passa,teraz to pluł bym sobie w brodę. Zobaczymy jak to wszystko dalej się rozwinie, choć nie mam już dużych nadziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugów ciąg dalszy. Wszyscy wiemy, że kamizelka z talentem Reckless (Brawura) zmniejsza otrzymywane obrażenia zamiast je zwiększać. A tymczasem okazuje się także, że atrybut Ochrona przed przeciwnikami elitarnymi zamiast zmniejszać od nich obrażenia, zwiększa je... https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/4g6lnk/tested_confirmed_protection_from_elites_increases/ Nie mam słów.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra powędrowała do żyda ;) wkradła się powtarzalność i nuda czas przejść na R6:The Siege

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugów ciąg dalszy. Wszyscy wiemy, że kamizelka z talentem Reckless (Brawura) zmniejsza otrzymywane obrażenia zamiast je zwiększać. .

No ja akurat nie wiedziałem , a mam .... Jak z tym zbieractwem .... Brak słów na tą gierkę serio to jest jakaś patologia :) Trzeba tablet kłaść obok siebie z odpalonym redditem kiedy będę miał ochotę włączyć :)

Ten koleżka to chyba od dwóch lat sie jarał divison bo pamietam dawno temu cos oglądałem na yt ... Dziś nawet on przyznaje ze gra szybciej zdechnie niż przypuszczał

http://youtu.be/NoV8xqsTz1o

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ta gra tak naprawdę już umarła. Jeżeli czegoś nie zrobią to przed pierwszy płatnym patchem nikt nie będzie w to grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą w to grały osoby które w ciemno wzięły passa ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec mam szanse zostać najlepszym graczem na serwerze hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum generalnie zamarło :D A tymczasem nowe glitche wychodzą :D Najazd rozpykany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni punkt ;]

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cała prawda :biggrin:

hahahahahahaha

you made my day!

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tym razem?

Jakiś Zygmunt na god mode jechał?

N6 & TT

 

Ponieważ APC można zniszczyć jedynie przez C4 to 4 graczy wchodzi na challenge mode 2 wchodzi na znanego glitcha (magic wall) a dwóch pozostałych wchodzi glitchem za drzwi pancerne na APC. Misja startuje ci co się chowają za drzwiami dają impuls wówczas ci stojący przy ścianie na zewnątrz widzą wrogów i bezkarnie ich wybijają. I tak kolejne fale aż pojawiają się kolesie z C4. Gdy ładunek jest niedaleko ci za drzwiami APC wychodzą z glitcha na umiejętności przetrwanie i zabierają a następnie podkładają ładunek. I ponownie za drzwi.. i tak aż do zniszczenia :biggrin:

Edytowane przez Edmunt
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×