Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Super, wiadomo kiedy dokładnie patch będzie dostępny?

 

Edit: Ok, już doczytałem, że patch ma się pojawić jutro :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietne zmiany, praktycznie kazda na plus.

 

A tutaj moje wczorajsze ekscesy w DZ, o dziwo bylo troche rogali do bicia. Pierwsza para geniuszy najbardziej pocieszna byla, pewnie potem 30 minut sie zastanawiali dlaczego oni bili za 200 a ja za 4-7k

 

Edytowane przez One Post Man
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 9 rano wylacza serwery na 3 godziny

Czyli akurat jak mam czas to sobie nie pogram:( Fak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy zostały połączone, Trzymanie dwóch takich samych tematów w tym samym dziale to trochę bezsensu :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat x słabiutko ciągnął, koledzy mogli się poczuć osamotnieni także - zapraszamy, zapraszamy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie % zbieractwa? Ja 93% i przy 26lvl DZ nadal muszę kupować cokolwiek, bo to co wypada to tylko na przemiał. Zresztą od kiedy ukończyłem fabułę, potyczki i poboczne - nie lecą żadne schematy. Latam z jakąś "niebieską" bronią główną, znikąd nic lepszego, a "żółte" to chyba legendy...

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to schematy dropią ? Mi chyba nigdy nic nie wypadło , ale masek mam już sporo nie wiem ocb a za phoenixy nikomu nie idzie sprzedać :) W ogóle ten typek na poczcie , zmienia mu się asortyment ? Od premiery ma u mnie to samo parkhan i cassidy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie % zbieractwa? Ja 93% i przy 26lvl DZ nadal muszę kupować cokolwiek, bo to co wypada to tylko na przemiał. Zresztą od kiedy ukończyłem fabułę, potyczki i poboczne - nie lecą żadne schematy. Latam z jakąś "niebieską" bronią główną, znikąd nic lepszego, a "żółte" to chyba legendy...

Mam podobnie. Poziom DZ 30. Raz mi dropnęło złoto i to wszystko. Broń nadal niebieska. Zbieram feniksy na schemat Vectora.

Tylko ciekawe skąd wezmę części ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

143/183 zbieractwa zależy od buildu. Myślę że spokojnie 1 Gold na 20 minut bicia mobow w DZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Congratulations, you won a reward on Community Intelligence"+ kod. Takie coś mi dzisiaj wpadło do skrzynki pocztowej. Odbieraliście już jakieś nagrody tego typu?

Ja dziś też dostałem takiego maila.

Dostałem Hunter Pack

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przyznać się ile rekordzista nafarmił tam w tym miejscu przy 49th/Broadway :) Bo pewnie jutro już nie bedzię :) Kurczę włączyłem i u mnie no nie ma tego gościa kolejny raz , a chciałem sobie zobaczyć jaka by była "prędkość" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też dostałem takiego maila.

Dostałem Hunter Pack

N6 & TT

A za co to? Tak dla każdego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba za trofiki związane z danymi

N6 & TT

Myślałem że to może za to że nie zabiłem żadnego psa:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mroczna Strefa, czyli miejsce, w którym można zabić innego gracza by zdobyć jego przedmioty, to świetny pomysł, jednak okazał się całkowitą klapą przez ryzyko nieproporcjonalne do nagród. Kolejna aktualizacja ma to zmienić.Mroczna Strefa, czyli miejsce, w którym można zabić innego gracza by zdobyć jego przedmioty, to świetny pomysł, jednak okazał się całkowitą klapą przez ryzyko nieproporcjonalne do nagród.

 

 

W koncu ktos poszedl po rozum do glowy,moze teraz DZ bedzie ciekawsze niz flaki z olejem:)

 

Pisalem o tym wiele razy ze ludzie boja sie zabijac,na szczescie tworcy gry tez to zauwazyli,bo PVP to bylo marne i nudne.

 

Jeszcze arena,klany,rankingi i bede zadowolony.

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mroczna Strefa, czyli miejsce, w którym można zabić innego gracza by zdobyć jego przedmioty, to świetny pomysł, jednak okazał się całkowitą klapą przez ryzyko nieproporcjonalne do nagród. Kolejna aktualizacja ma to zmienić.Mroczna Strefa, czyli miejsce, w którym można zabić innego gracza by zdobyć jego przedmioty, to świetny pomysł, jednak okazał się całkowitą klapą przez ryzyko nieproporcjonalne do nagród.

W koncu ktos poszedl po rozum do glowy,moze teraz DZ bedzie ciekawsze niz flaki z olejem:)

Pisalem o tym wiele razy ze ludzie boja sie zabijac,na szczescie tworcy gry tez to zauwazyli,bo PVP to bylo marne i nudne.

Jeszcze arena,klany,rankingi i bede zadowolony.

I deadmatch bez udziału osób trzecich :) i będzie lux :).

Pany mam pytanko zmienia się wam asortyment w bazie tam gdzie można a różne malowania do broni kupić? Mam ciągle tam jedno i to samo malowanie i jakieś ciuchy i nic więcej.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 Miliony dmg crit z headshota lol

https://giant.gfycat.com/EntireImprobableCirriped.webm

Widziałem już parę takich fragmentów, krytyk 2 miliony, boss na 31 położony jednym strzałem ale to wszystko z kilkoma buffami, 4x smart cover między innymi. Ciekawe jakie ma statystyki, bo równie dobrze mógł wsadzić wszystko w DPS i być dosłownie na strzała z małą ilością życia. Mi ze statystykami 2400/1900/1900 ze snajpy wchodzą krytyki w głowę 470-490k tylko z samym pulsem.

 

Z innej beczki, ten Caduceus co najczęściej wypada z bossów w singlu jest zarąbisty. Na ambitnym lub DZ to praktycznie leci puls i błyskowy, potem z karabinka krótkimi seriami w głowę, a jak się skończą to od razu lub po paru sekundach można używać skilli dzięki temu talentowi. Jeszcze z wysoką szansą ze sprzętu i z pulsa oraz wysokimi obrażeniami krytycznymi kosi równo. Mam nawet większy procent obrażeń krytycznych na nim niż na Vectorze (około +158% vs +120%).

 

Nie mogę się doczekać tej najnowszej aktualizacji. Wyższe nagrody z bossów (szczególnie division tech) i skrzynek w górnych strefach i na ambitnym to powinny być od początku, a nie, że wypadają niebieskie przedmioty jak się w połowie biega już w złocie. Zresztą i tak częściej jak wypada złoto to idzie do rozmontowania na części. Będzie ciekawiej bo więcej ludzi może się pokusi na rouge jak loot będzie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem zobaczymy , przed chwilą bez większych problemów zrobiłem ekstrakcję kilku złotek coś czuję że jutro to już tak różowo samemu nie będzie :) Jak dla mnie jednak kilka fragmentów z misji jak ambasada czy centrum handlowe na pvp i było by si , ciekaw sam jestem ale wydaje mi się że będzie totalna jatka w tym dz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 9 rano wylacza serwery na 3 godziny

Można chcociaż grać singla (fabułę) jak wyłącza serwery?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie lipa bo singiel powinien działać.. Co-op i multi powinny wymagac internetu no ale *uj edi znowu marudzi :D

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś dobre miejsca do farmienia na dz tak max 4 strefa? Bo nic nie mogę ciekawego wydropić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×