Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Nom od premiery. Trochę się wkrecilem + miałem sporo wolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdą grę powinno się dawkować. Ja gram od premiery w TD i mam dopiero 20lvl. Gra jest świetna i mam już wykupiony SP. Do tego gram sobie w Rainbow Six: Siege, który dla mnie jest nie do przebicia. Do tego Far Cry Primal a dziś zacznę DIRT Rally. Oprócz tego mam wiele gier nie ogranych ale wiem, że trochę poczekają. The Division w takim układzie nie miał prawa mi się znudzić i czerpię z tej gry sporo funu ☺

Tapatalk - S5

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak wiecej osob widzi,to co ja ze gra sie dosc szybko nudzi a tryb pvp jest poprostu nieprzemyslany i slaby.Zeby nie bylo pierwszy tydzien gry byl swietny ale pozniej z kazda godzinna wkradla sie monotonia,a pvp no coz....zawod dla mnie gracza ktory przeklada wyrownanie szanse i skill nad farmienie to porazka.Zmarnowany potencjal gry jak dla mnie.Moze jeszcze uratuja pvp nowymi trybami na co jeszcze licze i czekam ze sprzedaza gry do premiery U4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się jakiś tdm bo kilka miejscówek aż prosi się o taki tryb.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo jakis tryb hardcore bez tych wszystkich zfarmionych broni,i innych itemow,na jakiejsc mapie,wycinku typu wlasnie dm,lub jakas walka o terytoria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ma Dz się świetnie bawię. za każdy razem coś innego się dzieje. albo gonimy albo sami jesteśmy gonieni. rogali mam już ponad 200 sztuk uwalonych, rzadko kiedy jest spokój na dz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki jest Max na postaci obrażeń przy krytykach, obrażeń w głowę i procent redukcji na pancerzu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szansa na trafienie krytyczne - 40%

Redukcja obrażeń z pancerza - 65%

Reszta albo nie ma albo nikt jeszcze nie osiągnął limitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra zmiany zmiany i jeszcze raz DZ  :P  Już widzę jak każda grupka graczy krąży niczym sępy w pobliżu punktów wysyłki i tylko się ślinią na myśl o złocie.

ciekawe czy mają jakieś złoto.. ciekawe czy się obłowimy.. atakujemy ich czy czekamy na mniejszą ekipę.. Zwłaszcza jeśli z każdego bosa wypada złoto to dopiero będzie "farma time"  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się powtórzyć - czy dopiero po 50 lvl DZ bedę mógł krafcić sprzęt który podniesie mi staty czy mniej więcej 5500 to górna granica do rozdysponowania ? i tylko zmienia się ukierunkowanie na elektronikę firearmsy i staminę. Bo jak chodzę po DZ to mam wrażenie że reszta graczy to betonowe bloki. Mam wsio złote zmodowane oprócz rękawic i jestem na jednego hita w pvp hyyhyhh Midas złoty to kupa, zrobiłem fajną m870 z celnoscią i redukcją pancerza właśnie do pvp ale dziś ja dopiero sprawdzę może,  ale na elitów nie działa ( pytanie: te kreski nad zdrowiem złotych mobów to jest pancerz ? ) Ogólnie dobiję jakoś do 50 DZ bo narazie 37 i zobaczę co się da ( bo narazie słabo w góre bo często sam biegam po DZ i prowadzę ataki na rogali ale sam w akcji nie mam szans a takie koksy latają że fiu fiu i same vectory )

Edytowane przez domel9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecna duzo cziterow w DZ, albo maja non stop glownego skilla odpalonego albo w jakis sposob podniesli redukcje obrazen do 100-200 % bo trafiamy na grupy osob ktorym pakuje caly magazynek w glowe przy ponad 200k dps i schodzi im moze 1/10 zycia, po chwili gine w sekunde, wychodze z punktu kontrolnego i to samo. Kolesie w ogole sie nie chowają za oslonami a oprocz mnie z 8 innych osob probuje ich ubic i wszyscy padaja jak muchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba w każdej grze.. Ja póki co mam farta rzadko spotykam rogali :P Czasami sam się nim staje ale z reguły przez przypadek lub kontrolowana prowokacja na którą się złapie. Najgorsze że zgon wiąże sie z utrata expa i kasy.. inaczej było by bardzo ciekawi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no my wbijamy expa ubijajac innych i szybko lvle lecą, mamy wykoksowane postacie 150-220 dps, powyzej 60% redukcji od obrazen kazdy ale gramy fair. Wczoraj kilkakrotnie na roznych serverach trafialismy na rogali ktorzy byli nie do zajb... co chwile odpalalismy umiejetnosc kluczowa na obrone, na dmg a oni nawet sie nie odpalali, biegali sobie obok nas i innych graczy i wszsystkich niszyczyli bez wiekszej utraty zdrowia mimo ze byli caly czas pod ostrzalem. Akcja sie dziala przy check poincie takze co chwile sie respilismy wraz z innymi az w koncu dalismy sobie spokoj

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pamietajmy też o zwykłym lagu który napewno strasznie potrafi popsuć wymianę ognia ale w takim przypadku jak pisze Bany faktycznie może coś knują dodatkowo. Panowie a co do moich wątpliowści w kwestii rozwoju postaci ktoś mnie upewni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie to tak wyglada (jak przedstawił Bany), to chyba dodatkowy tydzień sobie przerwy od TD zrobię. A szkoda, myślałem ze większe ciśnienie na gierkę bede miał, a po wbiciu 50lvl DZ balon pękł ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi zostalo jeszcze kilka rzeczy do platyny,i bedzie mozna z czystym sumieniem gre puscic dalej,niestety troche mi sie niechce powtarzac misji na hard,i ganiac za tymi znajdzkami.Ogolnie gre oceniam pod dwoma wzgledami,single w tym przypadku pve za ktorym jakos nie przepadam w grach oceniam jako swietny,fajna zabawa w grupie jeden z lepszych w jakie gralem,no i te nieszczesne pvp niestety jak juz pisalem marne,pozbawione skilla,typowo dla farmerow.Jak ktos to lubi to pewnie mu to nie przeszkadza.Tak czy siak zagram w te darmowe dlc,choc nie przyjrzalem sie dokladnie czy bedzie cos ciekawego.Warto bylo wydac 210 zl.zeby pograc i przejsc niestety na dluzsza mete jak dla mnie nuda.Wic wole sprzedac poki cena jeszcze jest dobra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ogolnie gra sie podoba, gram od premiery z ekipą i sie nie nudzi. Misji juz w ogole nie robie tylko DZ Farma polaczaona z wbijaniem rouga i ubijaniem rougow. Gonimy, uciekamy, bronimy się na roznych lokacjach i tak w kolko. Monotnia sie powoli wkrada ale jutro dojda te incursions, supply dropy i nowe bronie i gearsety wiec zakladam ze bedzie co robic. jesli gra bedzie odpowiednio wspierana updatami i dlc i kontent bedzie ok  to zakladam ze spedze jeszcze kilka dobrych miesiecy z ta produkcją.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ten double rez. Powalasz kolesia, biegniesz by go dobić z reki a ten ćwok wstaje tuz przed tobą, a ty kluczowej juz nie masz, a gnat opróżniony :(. Niech w ten wtorek wszystko naprawiają.

Tez tak macie ze zemieniajac kolejność broni podskakuje wam dps? Raz mam 140k a raz 170k i nie wiem ile jest real.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiac minal, rowne 150h przegrane. Mniej wiecej po takim czasie odstawilem tez Destiny, ale fun byl tam wiekszy - moze dlatego ze byla to pierwsza tego typu gra, a Division jest nieco odtworcze. Tak czy siak gralo sie spoko, jutro wchodzi patch i pseudo-raidy .. podejrzewam ze z tydzien-dwa jeszcze z tym tytulem pociagne, chociaz wczoraj odpalilem.. Fallouta ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiac minal, rowne 150h przegrane. Mniej wiecej po takim czasie odstawilem tez Destiny, ale fun byl tam wiekszy - moze dlatego ze byla to pierwsza tego typu gra, a Division jest nieco odtworcze. Tak czy siak gralo sie spoko, jutro wchodzi patch i pseudo-raidy .. podejrzewam ze z tydzien-dwa jeszcze z tym tytulem pociagne, chociaz wczoraj odpalilem.. Fallouta ;)

To jest nas duuuużo więcej. Dzisiaj dobiję do 50lvl DZ, do tej pory wpadło mi tam AŻ.....jedno złoto, więc aż chce się dalej grać. Łącznie również mam ok. 150 godzin, czekam na efekty jutrzejszego patcha i jak mi nie "zatrybi", to gierka na sprzedaż. Do 30lvl DZ jeszcze mnie bawiła, jeszcze wypadanie innym po 2-3 złota dziennie tłumaczyłem moim pechem. Teraz ponoć mają złote lecieć co chwila, więc jak to u UBI bywa - ze skrajności w skrajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do jutra.

Od jutra potrzebujesz 40 a nie 50 i masz gwarantowane złoto z imiennego moba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarantowane złoto? Myślałem ze drop rate dla złotych zostanie zwiększony o 100%

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarantowane złoto? Myślałem ze drop rate dla złotych zostanie zwiększony o 100%

NIe bedzie zwiekszone o 100% tylko do 100%.

Kazdy imienny mob bedzie rzucal zloto(no na 30+)

http://tomclancy-thedivision.ubi.com/game/en-GB/news/detail.aspx?c=tcm:154-245982-16&ct=tcm:148-76770-32

"From now on killing a named NPC will grant you a guaranteed High-End drop! That’s right, you will now always get a High-End item from killing a named NPC of level 30+."

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×