Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Z ta 12x lunetą coś jest nie tak dopiero teraz udało mi się ją sprzedać ale mi sama nie schodziła z szyny, natomiast nie mogłem jej sprzedać przez dłuższy czas, cały czas była w ekwipunku. Teraz trafiłem różowego m14 socoma ale jeszcze nie dałem ognia bo wczoraj do nocy latałem ze znajomymi o 7 leveli lepszymi i robiłem za wsparcie to nabiłem 6 leveli w 3h i teraz czyszczę ekwipunek bo mnie zasypało towarem. W walce z lepszymi mobami polecam LKM z dużym magiem - potrafią przygnieść miśków ogniem i czaszki nie odpowiedzą w gracza na hita i wtedy mały level ma szanse przynajmniej ujść z życiem hyhyyh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 6-7 lvl próbowałem robić misje na Hard, z randomami, nie ma bata.... byłem niemiłosiernie lany przez mobków. Na Normalu za to jest zbyt łatwo, bez sensu...

Wczoraj też mnie pokusiło, żeby zrobić misję w szpitalu na hardzie z randomami i stwierdzam, że matchmaking połączony ze skalowaniem przeciwników do poziomu osoby posiadającej najwyższy lvl w party po prostu ssie. Grupa, którą wyszukało składała się z gości na 5, 6, 12 i 10 (mój poziom) lvlu i walczyliśmy dzielnie ponad dwie godziny z przeciwnikami na 12 poziomie, z czego większość czasu próbowaliśmy odbić ten cholerny dach - my to znaczy ja na 10 poziomie i gość na 12, bo dwóch pozostałych, albo ginęła, albo stała gdzieś z tyłu nic w zasadzie nie robiąc. Cała misja zakończyła się fiaskiem, w zasadzie straciłem ponad 2h i szczerze mówiąc nie podoba mi się to :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo nie kalkuluje sie tak męczyć na poczatku, gdy w późniejszym etapie gry te same misje powtórzysz w zadaniach dziennych, a i nagrody jakie otrzymasz na długo sie nie przydadzą. Lepiej czerpać z gry przyjemność niż tracić nerwy. Chyba ze grałbyś ze znajomymi na podobnych poziomach, wtedy taka misja tez nie powinna sprawiać większych problemów jak na normal. Matchmaking wymaga poprawy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam buga w hooj. przedmioty z DZ mi sie nie pojawiaja w skrzynce po ekstrakcji. Restartowalem gre i nic...

Nacisnij R1 i przejdz do odpowiedniej zakladki w skrzynce :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz ogarnąłem wczoraj. ale wstyd :biggrin: już mi sie nuż w kieszeni otwierał

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 sie nuż w kieszeni otwierał

A nuż miałeś tam nóż...  :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:biggrin: nusz nosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj zwrocilem na to uwage, wiec albo byl to jakis chwilowy blad albo cos jest mocniej skopane.

Chodzi mi o naliczanie zabojstw Rogue. Ubilem ich wczoraj troche, wlasnorecznie z kolby, ale co? Gra zalicza zabojstwa innym graczom. Mysle ze no ok, bylo trochu innych ludkow dookola, moze byl szybszy w tym samym momencie z kula. Potem stwierdzilem ze moze nalicza osobie ktora lacznie zada najwiecej obrazen.

Ale nie. Poznym wieczorem biegalem po DZ ze znajomymi, wpakowalem caly magazynek w Rogue, dobilem i tzoooo? Znajomek Krzyhu zabija gracza XXX. No a Krzyhu gdzies z tylu sobie biega. Ja sie pytam wy ty fy.

Ale to drobiazg. Gra mesjasz i goty. Siedze w pracy i zastanawiam sie czy dzisiaj znajde jakas dobra pukawke.

Nie zna zycia ten, kto nie gra w The Division. EOT

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą...jak się wali z kolby?  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciskasz gałe

@DamianGrecky widze że ubiłeś 21 rogali do tej pory

Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zna zycia ten, kto nie gra w The Division. EOT

 

Tró :)

 

Faktycznie, chyba póki co pobiegam sam, jak dobiję do jakiegoś sensownego levelu i wydropię/scraftuję giwerę co zadaje po kilka tysi obrażeń to dopiero się będę bawił w misje drużynowe, szkoda nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciskasz gałe

@DamianGrecky widze że ubiłeś 21 rogali do tej pory

Gdzie to mozna sprawdzic?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fuck, wszyscy moga zobaczyc jaki ze mna no life :-/

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fuck, wszyscy moga zobaczyc jaki ze mna no life :-/

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Ale z Ciebie nolife.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem przyjemność biegać po SM3-6. Masakra, co tam się wyprawia ^^ Chce całe miasto w strefie DZ, bo ten tryb strasznie wkręca i ostatnio nawet sprawdziłem, ze 4h snu wystarcza :) Teraz muszę odpuścić, bo umrę przed konsola ^^

Gdyby ktoś był chętny na taka wyprawę, to dać znać, bo nawet złoto leci ^^

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem przyjemność biegać po SM3-6. Masakra, co tam się wyprawia ^^ Chce całe miasto w strefie DZ, bo ten tryb strasznie wkręca i ostatnio nawet sprawdziłem, ze 4h snu wystarcza :) Teraz muszę odpuścić, bo umrę przed konsola ^^

Gdyby ktoś był chętny na taka wyprawę, to dać znać, bo nawet złoto leci ^^

Na jakim lvl tam biegałeś, 30?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30/33. Trzech nas tam w sumie biegało, aczkolwiek z tym bieganiem to przesada - raczej taktyczna eliminacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zapowiedzieli update w przyszłym tygodniu - ciekawe co znerfują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wlasnie zlota edycje, jest sens teraz aktywowac season passa? Sa jakies gratisy z tej okazji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo, ciuchy w tej grze to podstawa, reszta ssie pauke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno pierwszy Raid ma wejść w kwietniu a drugi w maju? Coś więcej o tym wiadomo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×