Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dawno nie grałem i właśnie pobieram aktualizację. Zauważyłem że niektórzy stosują plecak " Ninja"

Co on daje nam po aktualizacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władzę. Wszystko. Poważnie, uzupełnia sety o jedną część ekwipunku. Czyli jeden zielony + ninja = dwa zielone itp.

I stosują go raczej wszyscy którzy go mają. Super rzecz. I zaje..cie spóźniłeś się - ominął Cię GE czyli sety specjalne. Części tych setów mają podwyższone staty i można kalibrować po dwie modyfikacje. Żałuj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej grając zestawem 4x Dead Eye  to teraz wystarczy  3 zielone i  efekt ten sam  ?

Zastanawiam się  co najlepiej  dorzucić do tego zestawu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej grając zestawem 4x Dead Eye  to teraz wystarczy  3 zielone i  efekt ten sam  ?

Zastanawiam się  co najlepiej  dorzucić do tego zestawu ?

Deadeye był teraz w zestawach specjalnych składających się z 6 elementów. Zwykły z 4 jest nic nie wart już. Zresztą specjalny też nie jest zbyt mocny. Ale odpowiadając na pytanie to tak.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej grając zestawem 4x Dead Eye  to teraz wystarczy  3 zielone i  efekt ten sam  ?
Zastanawiam się  co najlepiej  dorzucić do tego zestawu ?
Trzy zielone plus plecak ninja to tak jakbyś miał cztery elementy, do tego możesz dołożyć np. 2 taktyki i też ci policzy jako 3 z tym plecakiem. Czyli mając np.
3 dead eye + ninja + 2 taktyki to bonusy masz jak z 4 dead eye i 3 taktyków. Fajnie można kombinować. Ja np zmontowałem coś takiego wykorzystując części 3 setów (jeszcze może do poprawki, na razie testy). 2 foto na M4.6620f597fcd57281ec11b8d1858142d3.jpgb075ee1cdc142783ea08f160408a0c57.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że foto na M4 to dla mnie specjalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, czemu? Wam wczoraj wrzucałem. Taki przykład co można zrobić. Zastanawiam się czy też nie pójść mocniej w broń palną w tym secie. Na FB piszą że kolejny GE 26.09 będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, czemu? Wam wczoraj wrzucałem. Na FB piszą że kolejny GE 26.09 będzie.

Żartuję.  GE za miesiąc, nie jest źle.  co do broni palnej ja bym zobaczył ile elektroniki mi wystarczy do w miarę szybkiego respienia leczenia, skanów. I tyle, resztę dał bym w broń. I jeżeli to ma być dps zrezygnowałbym z jednego taktyka.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żartuję.  GE za miesiąc, nie jest źle.  co do broni palnej ja bym zobaczył ile elektroniki mi wystarczy do w miarę szybkiego respienia leczenia, skanów. I tyle, resztę dał bym w broń. I jeżeli to ma być dps zrezygnowałbym z jednego taktyka. 
 
 
 
Tak chyba pokombinuję, bo zajebiaszczo się gra z taką celnością i stabilnością. Michał poleczy w razie czego ;)
Na solo mam set taktyczny z leczeniem ok. 15k p. zdrowia/sek.
To teraz jest pytanie co oni tam wykombinują na kolejny GE. Jak wprowadzą zmiany, a tak pewnie będzie to niewiadomo pod co się ustawiać i trenować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak dziś musimy ogarnąć i wypracować sobie metode na ClearSky. Aby nie być do tyłu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pvp to my raczej tylko przy okazji po drodze jak się nawiną hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak dziś musimy ogarnąć i wypracować sobie metode na ClearSky. Aby nie być do tyłu..

Święta racja
ale wy te buildy robić na pve czy pvp? o_o

I na PVP i na PVE. Co do PVE to damy radę ale chętnie poznamy Twoje uwagi co do PVP. Co najlepiej i w jakich proporcjach. Często chadzam na Bastion a to typowe PVP więc propozycja jakiegoś setu mile widziana.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tylko DZ, Last stand ostatnio grałem z 2-3msc temu, na last standzie na pewno bym kombinował z buildem ale jezeli chodzi o DZ to dla mnie na tą chwile tylko hexo/banshee.

na hexo mam staty coś rodzaju 400k/300k/157k (mogę się mylić +/- 5-10k) a banshee 360k/300k/130k

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja gram tylko DZ, Last stand ostatnio grałem z 2-3msc temu, na last standzie na pewno bym kombinował z buildem ale jezeli chodzi o DZ to dla mnie na tą chwile tylko hexo/banshee.

na hexo mam staty coś rodzaju 400k/300k/157k (mogę się mylić +/- 5-10k) a banshee 360k/300k/130k

 

Możesz rozwinąć pojęcie hexo? Ok mam już.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
high end exotic (złote + egzotyczne)
Ok. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny GE będzie normalnie w przyszłym miesiącu. Leaderbordy będą zmieniać w 1.8

 

 

Wczoraj chyba wyczerpałem limit farta. Ze zwykłej skrzynki za exp poleciał mi egzotyk i tajny element :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Następny GE będzie normalnie w przyszłym miesiącu. Leaderbordy będą zmieniać w 1.8
 
 
Wczoraj chyba wyczerpałem limit farta. Ze zwykłej skrzynki za exp poleciał mi egzotyk i tajny element :1_grinning:
I kto ma tu dzikie szczęście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajny ze zwykłej skrzynki? Myślałem, że tylko z imiennych na DZ i zasobników bastionu lecą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy a jak tak to gdzie można dostać te słynne fioletowe mody 3% obrażeń dla elitarnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że nie wiem czy jest sens robić sky....wątpie że sie da rade zrobić szybciej niż 6 minut .....na ps4....rożnica jest mocna miedzy pc a ps 4 w samym sterowaniu postacią...a to daje roznice w czasie.Mysle że dobrą alternatywą bedzie Lexington na 6 paku samotnej gwiazdy...grałem ostatnio z randomami we 3 mielismi 6 pak i M4...często wchodzi przyspieszenie....czyli 6 skil i potrafi sie załadowac 2-3 pod rzad....co daje 200-260 pestek bez przeladowania na speedzie.....normalnie masakra ..kładą się pięknie....i tak mi sie zdaje że zrobiliśmy to szybciej niż 6 minut..tylko ktoś pisał że próg lvl2 nagród wynosił 8000..więc 7500 może być mało....ale mowie to bylo szybciej niż 6 minut....wiec moze da rade zrobić 11 tazy w ciągu godziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W te 6 minut nie tylko Ty wątpisz. Na pc pewnie da radę. Mówisz że 6pak samotnej daje radę? Fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×