Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

O takiej sztuczki to ja nie znałem.

No to pozwól, że cię uświadomie. Jeśli chcesz zmienić serwer z takich czy innych powodów musisz być w punkcie kontrolnym. Odchodzisz z grupy. Następnie otwierasz mape i dajesz :triangle: a następnie wybierasz strefa mroku. Zwykle to tobie jest proponowane przeniesienie do kogoś innego. Wówczas trzymasz wciśnięty prawy analog i zostajesz przeniesiony. Jeśli natomiast to system cuebie wybrał jako dowódcę to innych przenosi do ciebie. Jeśli dołączy do ciebie 3 graczy i nadal was nie przenosi to należy wrócić do początku i ponownie wyjść z grupy i dać :triangle:. Reszta już znasz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Wyloguj się i wróć za godzinę


Wrócę za 3h tak dla pewności. Oj niedobry dzień dzisiaj na takie akcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak każdy jeden kiedy glitch z rpm nadal działa.
Czyli kuźwa glitch dalej aktywny? No komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pełny set Gwiazdy coś pięknego
A tak w dwóch słowach? Jakie atuty i pod co się sprawdza? Bo z teorii to wiadomo, ale praktyka co innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, ridcully76 napisał:

A tak w dwóch słowach? Jakie atuty i pod co się sprawdza? Bo z teorii to wiadomo, ale praktyka co innego ;)

domyślam się, że chodzi o dwie M4 albo MP7 lub Bulfroga.. bo nie trzeba przeładowywać tylko zmiana broni i wio dalej strzelasz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale to tylko przykład. Chodziło mi o to, że strzelasz z bulfroga a następnie zmiana na kolejnego i dalej walisz serią. Tak wię twoja efektywność w zadawaniu obrażeń wzrasta.. ale podkreślam to był tylko przykład..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d9391e7e5fa046ed93a04576ea03126e.jpg

 

Ten set ma +20% obrażeń dla LKM i strzelby, wiec szkoda używać snajperek albo karabinkow szturmowych. Wybrałem egzotycznego Pahkana z modem na szybkostrzelność w magazynku + stabilność na celowniku i tłumiku. Strzelba tez daje rady ale bardziej pod PvP. Do tego +150% amunicji i najważniejszy talent Berserker czyli gdy w magazynu zostało 50% amunicji to mam 75% szansy na to ze po wyczerpaniu magazynku zostanie on automatycznie uzupełniony a obrażenia i rpm wzrosną o 20%. Wyglada to troche jakby zalaczalo sie ogniwo taktyczne a efekt może się powtarzać kilka razy pod rząd. Wygląda to niezle, dzięki czemu mogłem się skupić trochę bardziej na wytrzymałości i widać różnicę. Wrzuciłem filmik tak na szybko, zwróćcie uwagę jak ładnie stabilność trzyma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda. Żałuję, że jakoś specjalnie nie zbierałem setu samotnej gwiazdy... Mam chyba z 3 elementy, reszty już raczej nie ma szans uzbierać ;/

Pytanie z innej beczki... Po co ci 90 skrzynek w ekwipunku? :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wydlada przyznaje :) ja wróciłem do pełnego taktyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świetnie to wygląda. Żałuję, że jakoś specjalnie nie zbierałem setu samotnej gwiazdy... Mam chyba z 3 elementy, reszty już raczej nie ma szans uzbierać ;/

Pytanie z innej beczki... Po co ci 90 skrzynek w ekwipunku? :24_stuck_out_tongue:

Niedługo 1.8 wychodzi, może będą jakieś nowe egzotyki itp to "pare" skrzynek z przetrwania się przyda. I może parę punkcikow do GE wpadnie
Fajnie to wydlada przyznaje  ja wróciłem do pełnego taktyka.

Ja mam "taktyka" na Alfie i gra się sympatycznie. A jak upoluje plecak ninja na elektronice to robię miksa AB/FireCrest

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się nie moge doczekać kiedy dadzą tajny zestaw taktyka. To będzie coś, bo zobacz postaram się wyjaśnić o co tyle zachodu.:

Klata taktyka - 1401 elektroniki

maska ferro - 1269 elektroniki

nakolanniki taktyka - 1401 elektroniki

plecak taktyka - 1401 elektroniki

rękawice taktyka - 1401 elektroniki

kabura taktyka - 1401 elektroniki

podstawa 2700 (o ile się nie myle)

razem 10,984 x 30 = 329,220 siły

teraz doliczamy po 10% bonusu za 3 i 5 elementów czyli 65,844 co daje w ostateczności 395,064 siły :1_grinning:. Pamiętaj, że nadal niemamy żadnego moda A przyspieszenie jest 50%. Więc jeśli wszystkie mody damy w broń palną to uzyskamy około 1330 punktów. Po dodaniu podstawy i kabury dostaniemy ~5431 co daje już ciekawe talenty :) lub dowolna inna kombinacja :)

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Żałuję, że jakoś specjalnie nie zbierałem setu samotnej gwiazdy... Mam chyba z 3 elementy, reszty już raczej nie ma szans uzbierać ;/

No właśnie słabo wygląda możliwość dozbierania brakujących elementów. Mi po GE to pewnie na palcach jednej ręki bym policzył ile wypadło części z tych nowych zestawów. A trochę się już pograło od tego czasu. No i do tego chyba brak szczęścia w czasie GE bo niektóre elementy wypadły mi po 3-4 a nawet 5 razy a inne wcale. Pozostają dwie możliwości. Albo ostro cisnąć w czasie GE na walutę i liczyć na szczęście, albo po GE na DZ i bawić się w Janosika

A ten set samotnej fajnie wygląda rzeczywiście. Ninja też bym jeszcze przytulił.

W skrzynkach teraz zebranych a otwieranych później mogą wypadać rzeczy których teraz nie ma w grze?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po GE szansa że wypadnie tajny zestaw to 1% a z tego co wypadnie szansa na konkretny element jest jeszcze mniej. Bowiem są 3 zestawy to już prawie totolotek ;) a będzie tylko gorzej bo po kolejnym GE dojdą następne 3 zestawy..

 

MarkoStyleNL w którymś filmiku mówił, że chyba to działa tylko w kwesti egzotyków. Ale jeśli masz ochote to możesz to sprawdzić. Zfarm kilka skrzynek i poczekaj do GE lub 1.8 i sprawdzisz. Wszyscy będziemy wtedy pewni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może trzeba zebrać parę skrzynek. Z obecnych egzotyków poza może lepszy plecakiem ninja w zasadzie nic mnie nie interesuje.

Z tym zbieraniem nowych setów po GE to będzie masakra w miarę pojawiania się następnych kompletów. To chyba będzie graniczyć z cudem żeby zebrać brakujące. Już wyobrażam sobie co się będzie działo na DZ. Bo wg mnie po ostatnim GE aktywność rogali znacznie wzrosła.

Trzeba będzie ostro pocisnąć w trakcie GE żeby zebrać jak najwięcej

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po GE szansa że wypadnie tajny zestaw to 1%


3% z bossów w DZ i LZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieść gminna niesie że poleciały 14 dniowe bany za używanie glitcha. Prawda to? Znaczyłoby to że można w miarę spokojnie iść na DZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale Ubisoft poleciało sobie trochę w kulki. Powinien być ban + wyczyszczenie postaci do szarego ekwipunku (ze skrytka wlacznie). Do tego wszyscy cziterzy mają wrócić na następny GE, więc to już jest jakiś żart. I wygląda na to, że ich to średnio boli bo jakiś koleś napisał, że wczoraj wieczorem po ogłoszeniu banow grał w DZ i grupki rogali dalej latają z rpm glitchem. Glitch ma być naprawiony przy okazji następnych prac, więc być może jutro. I ostatnie ale niesprawdzone info bo napisał to jeden z komentujących, ban - przynajmniej na razie - jest tylko na PC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko gra
No cieszymy się że zdrowie dopisuje, sprawy zawodowe w normie a życie rodzinne kwitnie. Brawo. 500+ czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko gra

Czyżby zdarzyło Ci się "testować" glitcha?

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×