Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi



Mówisz że 6pak samotnej daje radę? Fajnie.

Można pyknąć lexa z ciekawości, w ile czasu ogarniemy. Chociaż ja ciśnienia na te maski nie mam. Do tego jeżeli zasada będzie taka sama to mam nadzieję że jak dostaniemy jedną znowu to tym razem inną. Nie wyobrażam sobie żeby znowu największa liczba graczy dostała znowu konserwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujemy. Też ciśnienia nie mam ale w tej wyglądam jak zmutowany mrówkojad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbujemy. Też ciśnienia nie mam ale w tej wyglądam jak zmutowany mrówkojad.
eeee tam, kwestia dobrania odpowiedniej czapki i koszuli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta maska od ciebie ridi wykręciłem ją elegancko. Mając tylko jeden element tajnego zestawu przekroczyłem 9600 elektroniki :)

 

p.s. Panowie wczoraj z tym czystym niebem to było jakieś nieporozumienie hehe. Trzeba będzie co innego popróbować bo to nam raczej nie wyjdzie ;) (pomimo, że wszyscy dawali z suebie wszystko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dluzszej przerwie w końcu w kraju :) odpaliłem Division i tyle zmian dwa dni pograłem nawet jakiś tajny element gearsetu znalazłem ale powiedzcie o co chodzi z tym lexem i tymi maskami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to elegancko, wiedziałem że może ci przypasować a ja nie używam (w skrzyni 4 czy 5 leżą). Wpadł mi drugi plecaczek ninja po napalmie. Ale jeszcze gorszy niż ten co miałem. Farta jakiegoś mam ostatnio. Wczoraj dołączyłem do grupy która w smoczym gnieździe wchodziła już do hali z tym wozem strażackim, a dzisiaj do grupy która w napalmie była już po tej części gdzie trzeba przetrwać szturm. Łatwo zarobione dwa egzotyczne zasobniki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta maska od ciebie ridi wykręciłem ją elegancko. Mając tylko jeden element tajnego zestawu przekroczyłem 9600 elektroniki   p.s. Panowie wczoraj z tym czystym niebem to było jakieś nieporozumienie hehe. Trzeba będzie co innego popróbować bo to nam raczej nie wyjdzie  (pomimo, że wszyscy dawali z suebie wszystko)

 

 

Może i dawaliśmy wszystko ale chaos był. Jakbyśmy grę uporządkowali to pewnie dalibyśmy radę. I damy radę. Sorry za zachowanie ale ch..j mnie strzelał, bez urazy. Wieczorem gracie?

Witam wszystkich po dluzszej przerwie w końcu w kraju  odpaliłem Division i tyle zmian dwa dni pograłem nawet jakiś tajny element gearsetu znalazłem ale powiedzcie o co chodzi z tym lexem i tymi maskami ?

Poczytaj wstecz, wszystko jest wyjaśnione.   

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po dluzszej przerwie w końcu w kraju  odpaliłem Division i tyle zmian dwa dni pograłem nawet jakiś tajny element gearsetu znalazłem ale powiedzcie o co chodzi z tym lexem i tymi maskami ?
Maski to możesz zlać bo to element wyglądu, co drugi teraz biega z konserwą na ryju i wygląda tak samo. Także bądź sobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2017 o 20:25, rgomez napisał:

W te 6 minut nie tylko Ty wątpisz. Na pc pewnie da radę. Mówisz że 6pak samotnej daje radę? Fajnie.

 

Da sie da :1_grinning: dokładnie w 4:50 zrobilismy to.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Da sie da :1_grinning: dokładnie w 4:50 zrobilismy to.
 
Robiłeś to z MarcoStyle? Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rgomez napisał:
5 minut temu, Psycho_Mantis napisał:
 
Da sie da :1_grinning: dokładnie w 4:50 zrobilismy to.
 

Robiłeś to z MarcoStyle? Gratulacje.

Nie z marco. marco zrobił wyzwanie dla graczy konsolowych . my byliśmy pierwszą druzyna która pobiła jego rekord.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie z marco. marco zrobił wyzwanie dla graczy konsolowych . my byliśmy pierwszą druzyna która pobiła jego rekord.
Gratulacje tym bardziej. Jakieś rady, jak ustawić drużynę? Nam to nie wychodzi za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, rgomez napisał:
52 minuty temu, Psycho_Mantis napisał:
Nie z marco. marco zrobił wyzwanie dla graczy konsolowych . my byliśmy pierwszą druzyna która pobiła jego rekord.

Gratulacje tym bardziej. Jakieś rady, jak ustawić drużynę? Nam to nie wychodzi za bardzo.

2 x napastnik ( ożywienie obowiązkowo + fioletowe mody z obrażeniami do elit) broń sasg  + lvoa-c/ m4 zniszczenie reakcja zajadłość. uszkodzenia pancerzy i obrażenia dla elit gdzie sie tylko da (  możne poza nakolannikami )

2 x medyk (jeden odzysk , jeden obsługa taktyczna - obowiązkowo musi używać puls)

 

reszta tak jak na filmiku .w pierwszej fazie najlepiej jest biegać parami 1dps/1medyk i jak najszybciej likwidować przeciwników aż aktywuje sie kolejna fala.

2 faza wymaga trochę szczęścia ( RNG z działem ) . takze trzeba najkrótszą drogą udać sie z bezpiecznikiem w połowie drogi druzyna dzieli sie na 2 i na niebieskim ulti załatwia oba bezpieczniki. bezpieczniki obowiązkowo noszą medycy. na koniec czekamy na bossa koło helikoptera - trzeba go zabić jak najszybciej bo jesli zajmie to za długo przeciwników na mapie bedzie za dużo. Po bossie zabić pozostałych NPC i w sumie tyle.

Edytowane przez Psycho_Mantis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 x napastnik ( ożywienie obowiązkowo + fioletowe mody z obrażeniami do elit) broń sasg  + lvoa-c/ m4 zniszczenie reakcja zajadłość. uszkodzenia pancerzy i obrażenia dla elit gdzie sie tylko da (  możne poza nakolannikami )

2 x medyk (jeden odzysk , jeden obsługa taktyczna - obowiązkowo musi używać puls)

 

reszta tak jak na filmiku .w pierwszej fazie najlepiej jest biegać parami 1dps/1medyk i jak najszybciej likwidować przeciwników aż aktywuje sie kolejna fala.

2 faza wymaga trochę szczęścia ( RNG z działem ) . takze trzeba najkrótszą drogą udać sie z bezpiecznikiem w połowie drogi druzyna dzieli sie na 2 i na niebieskim ulti załatwia oba bezpieczniki. bezpieczniki obowiązkowo noszą medycy. na koniec czekamy na bossa koło helikopteru - trzeba go zabić jak najszybciej bo jesli zajmie to za długo przeciwników na mapie bedzie za dużo. Po bossie zabić pozostałych NPC i w sumie tyle.

Dzięki, będziemy próbować. Którego pulsa?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś może sprawdzić u siebie to byłbym wdzięczny. Mam problem z nabijaniem premii za 4 taktyki. Niedział ani na 3x taktyk + ninja ani na wersji 4x taktyk. I nie czaje o co chodzi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś może sprawdzić u siebie to byłbym wdzięczny. Mam problem z nabijaniem premii za 4 taktyki. Niedział ani na 3x taktyk + ninja ani na wersji 4x taktyk. I nie czaje o co chodzi.
 
A nie zmienili nic? Że teraz nabija tylko drużyna? Będę dostępny to sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staramy się dużo biegać w kółko też, żeby przeciwnik nie mógł się zorientować ilu nas naprawdę jest. Taki fortel wojenny hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Staramy się dużo biegać w kółko też, żeby przeciwnik nie mógł się zorientować ilu nas naprawdę jest. Taki fortel wojenny hehe
I to działa. Ostatnio na jednej misji Boss tak zwariował że dostał zawału. Reszta pouciekała krzycząc coś " big army, big army". Najazdu nie mogliśmy skończyć.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktyk wygląda bardzo ciekawie :)

Bonus za 2 taktyki daje 15% + bonus za 5 daje następne 10%. Razem jest 25% do tego klata i rękawice po 9% + kabura 7% i mamy kolejne 25%. Wiec mamy ostatecznie 50% przyspieszenia i nadal żadnego moda :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taktyk wygląda bardzo ciekawie
Bonus za 2 taktyki daje 15% + bonus za 5 daje następne 10%. Razem jest 25% do tego klata i rękawice po 9% + kabura 7% i mamy kolejne 25%. Wiec mamy ostatecznie 50% przyspieszenia i nadal żadnego moda :1_grinning:
Rozwiń. Piszesz o secie specjalnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×