Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Tygodniowe też dają egzotyki jakby coś. A tak na marginesie to rpm glitch ma się bardzo dobrze. Dalej sporo ludzi tego używa. Ktoś wie czy te bany dotarły też na plejke czy tylko PC? 
 
 
Wiem ;) na razie mam 2 tygodniowe (aktualny prawie zrobiony) i 3 egzotyczne. W ogóle czasami można fajnie trafić - wczoraj np na napalm dorzuciło mnie do ekipy która była już po tej fazie przetrwania szturmu. Ale jeden gość miał jeszcze lepiej. Jak nam rozłączyło gościa to nowy doszedł jak już agentów biliśmy.
Co do banów to ja nie wiem. Niby są chyba na konsoli też ale czy ktoś widział/dostał to nie wiem. Wkurzające to jest bo w tej chwili pvp jest prawie niegrywalne przez te glitche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa bany na ps4

dz jest luzny od glitchy

Edytowane przez nenesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sa bany na ps4

dz jest luzny od glitchy

Luźny znaczy wolny od glitchy?

 

Jak tak to nie bardzo, parę minut temu widzialem ekipe zbuntowanych z glitchami w DZ. Wczoraj spotkałem ze 3 takie ekipy...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luźny czyli bardzo rzadko kogoś spotykam, ostatnio w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę mieć pecha więc, bo widzę nawet często. Aczkolwiek ostatnio latam i poluje na rogali to może dlatego...

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a w tygodniówce trza wysłać 30 sztuk fantów :) co znaczy 4 podjęcia, solo nawet nie ma co iść bo szkoda nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło z randomami :) kurde jakieś promocje dzisiaj na DZ czy co? Byłem tylko tyle żeby wyrobić 30 sztuk do tygodniowego i wypadły dwie tajne sztuki79db0297270c5d95e261ba1ab7f71fc8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, i robiłem nie raz, chociaż w pvp to tak średnio mi idzie

Tylko jak mi wjedzie ekipa 4 osobowa rogali to jakie mam szanse? Trochę mi po prostu szkoda czasu i nerwów jak miałbym kilka razy podchodzić do tematu bez żadnych efektów a tak mogłoby być. Raz jak graliśmy to przylazła grupka graczy (jeszcze nie rogali), popatrzyć przyszli? Raczej nie, ale że nas było wtedy też 4 (później już 3) to odpuścili. Wiem że DZ to brak zasad, ale nie rozumiem frajdy grupki 4 osobowej jak położą kogoś kto jest sam. Ja nikomu w plecy nie strzelam pierwszy, ani jak graliśmy w grupie z chłopakami z forum to pojedynczych graczy którzy nam nie wadzili nie ruszaliśmy. A nie raz już tak miałem że dostałem w plecy albo od grupy. Czasami mi to zwisa bo mam chwilę czasu i idę na jakiś punkt kontrolny czy połazić. Ale wczoraj po prostu chciałem to mieć szybko z głowy. Dlatego w grupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, i robiłem nie raz, chociaż w pvp to tak średnio mi idzie
Tylko jak mi wjedzie ekipa 4 osobowa rogali to jakie mam szanse? Trochę mi po prostu szkoda czasu i nerwów jak miałbym kilka razy podchodzić do tematu bez żadnych efektów a tak mogłoby być. Raz jak graliśmy to przylazła grupka graczy (jeszcze nie rogali), popatrzyć przyszli? Raczej nie, ale że nas było wtedy też 4 (później już 3) to odpuścili. Wiem że DZ to brak zasad, ale nie rozumiem frajdy grupki 4 osobowej jak położą kogoś kto jest sam. Ja nikomu w plecy nie strzelam pierwszy, ani jak graliśmy w grupie z chłopakami z forum to pojedynczych graczy którzy nam nie wadzili nie ruszaliśmy. A nie raz już tak miałem że dostałem w plecy albo od grupy. Czasami mi to zwisa bo mam chwilę czasu i idę na jakiś punkt kontrolny czy połazić. Ale wczoraj po prostu chciałem to mieć szybko z głowy. Dlatego w grupie.
Święta racja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robisz podjecie i widzisz rogali to po co tam stoisz? uciekaj.

 

Jak robisz podjecie i przychodzi 4 koles to tez chyba zeby nie zwiedzac darkzona? dzida

 

Darkzone nie dla każdego :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi w końcu udało się dorwać plecak ninja na elektronice z przyspieszeniem i złożyłem sobie dawno upatrzonego "taktyka" na AlfaBridge + FireCrest, ale co z tego jak teraz prawie wszyscy latają z dzialkami ma ogień i robi się to trochę nudne. Aczkolwiek nieźle to wygląda, wczoraj kilka razy walczyłem z grupami rogali i musieli się trochę nameczyc żeby mnie położyć.

 

A tak w ogóle to zwalnialem dzisiaj miejsce w konsoli i znalazłem filmik że swoimi wyglupami w DZ:

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak robisz podjecie i widzisz rogali to po co tam stoisz? uciekaj.   Jak robisz podjecie i przychodzi 4 koles to tez chyba zeby nie zwiedzac darkzona? dzida  

Darkzone nie dla każdego :1_grinning:

 

 

 

 No tak, tyle teoria, tylko że ja nie idę tam biegi trenować po całym DZ, dlatego napisałem że solo na farmienie na DZ to strata czasu  

 

 

A mi w końcu udało się dorwać plecak ninja na elektronice z przyspieszeniem i złożyłem sobie dawno upatrzonego "taktyka" na AlfaBridge + FireCrest, ale co z tego jak teraz prawie wszyscy latają z dzialkami ma ogień i robi się to trochę nudne. Aczkolwiek nieźle to wygląda, wczoraj kilka razy walczyłem z grupami rogali i musieli się trochę nameczyc żeby mnie położyć.  A tak w ogóle to zwalnialem dzisiaj miejsce w konsoli i znalazłem filmik że swoimi wyglupami w DZ: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No nudne to mało powiedziane, raczej wkurwia... bym powiedział. Choć już sam się zastanawiałem czy nie złożyć czegoś pod wieżyczkę. Jakbyś mógł to pokaż jak to wyszło. Jak dobrze pali i jest dobry ons to masz idealny zestaw na bastion hehehe. Będziesz mile widziany w każdej drużynie Wczoraj widziałem chwilę jak na twitchu grał gość z massive czy w każdym razie od producentów na firecreście na nowym obszarze który ma wejść w 1.8 - postawił wieżyczkę i stał, od czasu do czasu strzelił, wieżyczka paliła wszystkich mobków którzy podbiegali. Strach myśleć co będzie na 6 elementowym zestawie. Powiedział m. in. że już wie co chcę pod choinkę - 6 elementowy zestaw firecrest. 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bieganie solo po DZ nie jest nudne, jest zajeb...

Potwierdzam, latam solo 99% czasu jaki spędzam w DZ i bawię się przednio.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście?
"Global Event #2 begins next week with console PTS scheduled for the week after that."
No to trochę poczekamy na 1.8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak wcześniej zgadywalismy, że przed listopadem to raczej nie ma co liczyc.

Pytanie z innej beczki: Czy są jakieś prace nad division 2 i czy będzie to kontynuacja jedynki? Co prawda trochę czasu minęło od kiedy skończyłem story line, ale jeśli mnie pamięć nie myli ten rogal Kramer czy jak mu tam było, po prostu zniknal. Ktoś coś wie?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku... mogliby zrobić jakiś tryb pvp bez używania umiejętności, bo np na bastionie jest masakra. Wieżyczki wszędzie, jak postawią ze dwie w miejscu to nie idzie przejść. Nie wiem czy na glitchu napierdala... czy na firecrest ale chyba trzeba będzie sobie też taki zestaw zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni przede wszystkim zrobić tak żeby wieżyczki nie tłukły się między sobą...

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma już glitcha. 
 
To na firecrescie tak latają? Też sobie kurna dzisiaj zrobię i uj. Na bastion. Będę stawiał i latał wokoło jakieś osłony. Zanim gościu mnie dogoni to go zjara wieżyczka. Do kompletu jeszcze kulkę wezmę żeby go dobijała ;)
Wczoraj na chwilę przełączyłem się na swój set taktyczny. Taki ogólny. Około 8.000 elektroniki, 350k siły umiejętności, 50% przyspieszenia. Bez modów na wieżyczkę. Wziąłem wieżyczkę i kulkę. Punkt B był w tym sklepie. Postawiłem wieżyczkę na regale i jak któryś przylazł to biegałem wokoło tego regału puszczając jeszcze kulkę. Nawet nie mieli czasu do mnie strzelać hehe tylko spierdal... przed ogniem i kulką. Śmiesznie, tylko to trochę nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To na firecrescie tak latają? Też sobie kurna dzisiaj zrobię i uj. Na bastion. Będę stawiał i latał wokoło jakieś osłony. Zanim gościu mnie dogoni to go zjara wieżyczka. Do kompletu jeszcze kulkę wezmę żeby go dobijała

Wczoraj na chwilę przełączyłem się na swój set taktyczny. Taki ogólny. Około 8.000 elektroniki, 350k siły umiejętności, 50% przyspieszenia. Bez modów na wieżyczkę. Wziąłem wieżyczkę i kulkę. Punkt B był w tym sklepie. Postawiłem wieżyczkę na regale i jak któryś przylazł to biegałem wokoło tego regału puszczając jeszcze kulkę. Nawet nie mieli czasu do mnie strzelać hehe tylko spierdal... przed ogniem i kulką. Śmiesznie, tylko to trochę nudne.

Też próbowałem z firecrestem i się zgadzam że to trochę nudne. Wieżę mam średnią - 17.500 obrażeń. Uczę się grać nowym padem i na razie na dpsie jeszcze mi nie za bardzo wychodzi dlatego od czasu do czasu zarzucę taktykiem i firecrestem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×