Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Też próbowałem z firecrestem i się zgadzam że to trochę nudne. Wieżę mam średnią - 17.500 obrażeń. Uczę się grać nowym padem i na razie na dpsie jeszcze mi nie za bardzo wychodzi dlatego od czasu do czasu zarzucę taktykiem i firecrestem.  
No nudne, fajnie by było pograć pvp bez tych wieżyczek, kulek i bombek przylepnych. Skany, leczenie, tarcze nie sobie będą. Ale jak się inaczej nie da to trudno. Muszę się jeszcze trochę pomęczyć na bastionie żeby wbić 40 lvl (aktualnie 37) ale jak nic się nie zmieni i dalej będzie taki Mordor to moja noga chyba tam prędko nie stanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bastionie może i nudno, ale atakując (albo bronić sie) 2-3 rogali/nie rogali w DZ z firecrestem jest wesoło. Ogólnie pamiętam jak Edmunt ciągle narzekał, że grając taktykiem nie ma szans w PvP. Mam 3x AB + ninja + 2x FireCrest, 38% przyspieszenia + 280k elektroniki (jak znajdę 2 lepsze elementy zestawu to będzie 40% i 295k) i gra mi się bardzo dobrze (tylko PvP). Problem jest wtedy gdy inny gracz jest w miarę kumaty i też rzuci wiezyczke, wtedy wyklucza moja bo obie naparzaja się nawzajem. I dlatego uważam, że powinni to zmienić bo każdy DPSowiec z bazową elektronika (80k) wyklucza z gry moja wiezyczke na 15 sekund i wtedy mam lekko przesrane...

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nudne, fajnie by było pograć pvp bez tych wieżyczek, kulek i bombek przylepnych. Skany, leczenie, tarcze nie sobie będą. Ale jak się inaczej nie da to trudno. Muszę się jeszcze trochę pomęczyć na bastionie żeby wbić 40 lvl (aktualnie 37) ale jak nic się nie zmieni i dalej będzie taki Mordor to moja noga chyba tam prędko nie stanie
Bez brawury. Bastion to jednak moje ulubione DLC. Fajnie pograć w dryżynie, raz jest lepiej , raz gorzej, ale ogólnie dużo frajdy daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez brawury. Bastion to jednak moje ulubione DLC. Fajnie pograć w dryżynie, raz jest lepiej , raz gorzej, ale ogólnie dużo frajdy daje.
No jest najlepsze chyba z tych DLC to fakt. Podziemia trochę nudne i nie ma takiego klimatu jak na ulicach, przetrwanie fajne ale raz na jakiś i czas zagrać. Ale i tak od jutra będziemy napier... po walutę na skrzynki przez tydzień - lexington się kłania znowu? Czy będzie coś bardziej opłacalnego? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jest najlepsze chyba z tych DLC to fakt. Podziemia trochę nudne i nie ma takiego klimatu jak na ulicach, przetrwanie fajne ale raz na jakiś i czas zagrać. Ale i tak od jutra będziemy napier... po walutę na skrzynki przez tydzień - lexington się kłania znowu? Czy będzie coś bardziej opłacalnego?
Coś ostatnio nie jest nam dane razem pograć. Ale myślę że nowy GE nas zmobilizuje
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ridcully76 napisał:

.....lexington się kłania znowu? Czy będzie coś bardziej opłacalnego? ;)

Przechadzka po bosach z LZ zawsze na propsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idź w pizd... z tymi maskami, exclusivy psia jego raz, wstyd nakładać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym GE niema niczego co mnie interesuje.. Mam nadzieje, że w następnym będzie obsługa taktyczna.. i jakieś fajne maski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co, nie farmimy?

Chciałbym to zobaczyć jak sobie odpuszczacie

 

Michał już pewnie żonę urabia

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie nie odpuszczamy ale też niebęde robił spiny :24_stuck_out_tongue:
Czyli na spokojnie. I dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pomysł co o tym sądzicie..

 

nafarmić ile się da skrzynek z GE i w miare możliwości 10,000 waluty GE. Następnie poczekać na kolejny GE może dadzą już wtedy obsługe taktyczną. I dopiero wydać całą walute i otworzyć wszystkie skrzynki..

 

Bo tak jak mówiłem w tym GE niema niczego co bym chciał.. maski nieciekawe a tymi setami i tak niegram. Warto zrobić to co w/w ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam taki pomysł co o tym sądzicie..
 
nafarmić ile się da skrzynek z GE i w miare możliwości 10,000 waluty GE. Następnie poczekać na kolejny GE może dadzą już wtedy obsługe taktyczną. I dopiero wydać całą walute i otworzyć wszystkie skrzynki..
 
Bo tak jak mówiłem w tym GE niema niczego co bym chciał.. maski nieciekawe a tymi setami i tak niegram. Warto zrobić to co w/w ??
Myśl dobra, ja jednak też chciałbym napastnika z tego rozdania. Dlatego z miłą chęcią przyjmę wszystkie specjalne od Ciebie. Ja już nie jestem gomezik ale raczej sępik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Mam taki pomysł co o tym sądzicie..

 

nafarmić ile się da skrzynek z GE i w miare możliwości 10,000 waluty GE. Następnie poczekać na kolejny GE może dadzą już wtedy obsługe taktyczną. I dopiero wydać całą walute i otworzyć wszystkie skrzynki..

 

Zakisić walutę na kolejny GE to dobry pomysł, zwłaszcza jak sety ciebie nie interesują bo fantami ze skrzynek nawet się nie podzielisz. Inna sprawa ze skrzynkami. Nie wiadomo co z nich wyleci, tzn. to że je przetrzymasz na kolejny GE może być na nic bo mogą z nich i tak wylecieć fanty z tego GE kiedy były kupione. To trza by sprawdzić, tylko jak? Ja tak teraz robię ze skrzynkami egzotycznymi, nie otwieram bo po co? Czekam na 1.8 i nowe bronie.

Ja zobaczę pod koniec tego GE jak będę stał z zestawami, być może też trochę waluty zachowam. Na początek wszystko wydaje i otwieram skrzynki. Napastnik może być wart testów i mam hybrydę

9632a6d2514176c3e971282a4ed14a3b.jpg

w której mam po jednym elemencie służby wartowniczej i napastnika (z 50% przyśpieszenia) a którym fajnie mi się gra i z chęcią bym go podrasował trochę

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymanie skrzynek nic nie da bo i tak poleci z nich zestaw z dedykowanego GE. Info potwierdzone przez massive.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim razie zostaje waluta :24_stuck_out_tongue:
10k waluty zarobisz w ca 3 godz. Zostaje ci otwierać skrzynki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


No tak, zapomniałem że na GE nie ma rozdawnictwa elementów specjalnych. Trudno, trzeba będzie samemu zbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawki takie same za wykonanie misji czy ubicie bossów jak w poprzednim GE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tym GE sa już z gory jakies konkretne daty rozpoczęcia bo przez ta moja prace widze ze drugi raz jestem w plecy i nie będę mogl pograc albo zaczne zabierać konsole ze sobą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są konkretne terminy rozpoczęcia. Trwa to tydzień. Data kolejnego nie jest znana na razie. W sumie poza maskami to resztę (czyli elementy zestawów) można zdobyć później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×