Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie przecież to Massive :1_grinning: Na co liczyliście? ;D
Szczyt szczytów zrobić patcha na glitch i go nie naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie ile czasu naprawiali „zaginionych w akcji” ?? Co załatali to już był nowy sposób hehe powtórka z rozrywki :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



 


Z jednej strony dobra zmiana z tymi maskami, ale to, że nagrodami za tablice wyników będą skrzynki epidemi to trochę lipa. Ile moga dać za tier 3? 10 max? 3h walki z bossami w LZ i DZ + parę misji i sam sobie tyle kupię bez żadnego ciśnienia. Za leaderboard powinny być jakieś unikatowe nagrody albo klucze do skrzynek Premium. Wracając do masek, nie wygląda to na jakiś trudne wyzwania, powiedziałbym że raczej czasochłonne (chociaż nawet nie w polowie tak bardzo jak wyzwania w podziemiach - na szczescie) ale czy oni zdają sobie sprawę, że sporo osób pracuje 5 dni w tygodniu i nie każdy ma czas siedzieć kilka godzin dziennie i tydzień trwania GE to trochę za krótko?

Dobra a tak z innej beczki, przeglądałem te nagrody z wyróżnień i te wszystkie maski są w dziale 'Szturm'. Co to jest bo się nie orientuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym co piszesz, nie ma sensu cisnąć na wynik pod ranking. I faktycznie, przy pracy zostaje niewiele czasu na granie.



Dobra a tak z innej beczki, przeglądałem te nagrody z wyróżnień i te wszystkie maski są w dziale 'Szturm'. Co to jest bo się nie orientuje?

Nie wiem dokładnie czy o to ci chodzi w pytaniu ale "Szturm" to chyba po prostu robocza nazwa tego GE. Sęk w tym że skala obrażeń jakie Mobki będą zadawać uzależniona będzie od ich odległości od nas. Im będą dalej tym większe obrażenia będą zadawać. Więc trzeba będzie cisnąć aby znaleźć się jak najbliżej nich. Podejrzewam że sami nie będą się kwapić żeby podchodzić. Tyle teoria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie było na PTS. Jedynie shotguny rushowały jak zawsze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gomez, nie jest tak źle z tą Gwiazdą na PvP. Nie chciałem, ale mi się wtracili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gomez, nie jest tak źle z tą Gwiazdą na PvP. Nie chciałem, ale mi się wtracili


Elegancko. Dalej z Pakhanem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W patchu 1.8 panowie. W podziemiach będą dropić exotyki oraz tajne zestawy. Tak samo jak każdy bos w LZ i DZ. W podziemiach będą się pojawiać łowcy. Zawsze w ilości (ilość graczy + 1). Czyli jeśli solo to 2 łowców. A jak 4 to 5 łowców. PTS rusza jutro na PC i ma każdy dostać 4000 devisiontech wiec jutro dowiemy dię jak ma działać stół do optymalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W patchu 1.8 panowie. W podziemiach będą dropić exotyki oraz tajne zestawy. Tak samo jak każdy bos w LZ i DZ. W podziemiach będą się pojawiać łowcy. Zawsze w ilości (ilość graczy + 1). Czyli jeśli solo to 2 łowców. A jak 4 to 5 łowców. PTS rusza jutro na PC i ma każdy dostać 4000 devisiontech wiec jutro dowiemy dię jak ma działać stół do optymalizacji.
Wreszcie podziemia ruszyli. Ciekawie będzie, i sens grania tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronie exotyczne dostaną „buff” czyli nasze MDR’y będą jeszcze mocniejsze :1_grinning: zabicie łowcy ma dać wyjątkowo wysoki procent na coś wartościowego. Ale jeśli nas zabije łowca to już koniec nieda się nas wskrzesić. Będziemy musieli czekać aż łowcy zginą lub zabiją pozostałych z ekipy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strój łowcy to chyba jedyna rzecz na którą wydałbym walutę premium...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No elegancko :)
Koledzy przypomniało mi się że mieliśmy dokończyć ustawkę na DZ pod akta (tą z granatami). Jakby który pamiętał jak będziemy w komplecie to byłoby miło bo pewnie znowu mi wyleci ze łba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam specjalnie ciśnienia na wykonywanie tych zadań ale jeżeli da się coś zrobić w miarę łatwo i szybko to czemu nie skorzystać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zalogować go gry..

Też macie błąd Delta C-1-200 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wyłączone serwery na ok. godzinę.

 

Edit:

Emergency maintenance incoming September 22 at 04:00 PM CEST / 10:00 AM EDT / 07:00 AM PDT, approx. 1 hour.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MDR nie ma na liście więc wynika z tego, że go nie ruszają :) w sumie to dobrze..

Na streamie widziałem ten stół optymalizacji.. tam się będzie wykręcać  maksymalne wartości wszystkiego :1_grinning: tak więc nic straconego.

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzieliście to? Planowane zmiany w statach broni.

1e72854de28e1a30496080fdf52e1c68.jpg

+32% do showstoppera??? Ta broń już teraz nieźle sobie radzi w PvP. Jeśli to prawda to wszyscy będą w tym biegać...

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×