Skocz do zawartości
Patricko

Mad Max

Rekomendowane odpowiedzi

A komu chcesz ten błąd zgłosić? Moze sprobuj wczytać save i powtorzyc zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi jeden strzępek historii, konkretnie siódmy od końca. Ktoś wie może gdzie mogę go znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem po przerwie dłuższej do Maxa, pograłem prę godzinek i ...hmm znowu trochę się monotonia wkrada. Zaczyna do mnie docierać, że moje narzekania wynikają chyba głównie z przesytu sandboxami tpp, a tu jeszcze Wiedźmin czeka w kolejce ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej powie mi ktos jak splądrować miejsce poszukiwań oznaczone na mapie nr 13

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-10-06-mad-max-wydmy-zlom-strzepek-historii

Tylko to mi zostało. misje wszystkie mam na 100 % wiem, ze można bylo tam wjechać podczas pewnej misji ale wtedy nie oczyscilem terenu. Teraz brama jest zamknięta. Pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej powie mi ktos jak splądrować miejsce poszukiwań oznaczone na mapie nr 13 http://www.eurogamer.pl/articles/2015-10-06-mad-max-wydmy-zlom-strzepek-historii Tylko to mi zostało. misje wszystkie mam na 100 % wiem, ze można bylo tam wjechać podczas pewnej misji ale wtedy nie oczyscilem terenu. Teraz brama jest zamknięta. Pomocy :)

Masz poradnik z filmikami do czyszczenia każdej lokacji.

http://www.ps3trophyclub.pl/showthread.php?8594-Mad-Max-Poradnik&p=44333#post44333

 

Gra monotonna jak pierwszy Assasins Creed ale nie mogę się oderwać. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest jakiś soundtrack? Gra mi się ściągnęła w jakiś 80% ale już gram i trochę brak jakiejś klimatycznej muzy smuci.jak się pobierze do końca pojawi się muzyka?

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś soundtrack? Gra mi się ściągnęła w jakiś 80% ale już gram i trochę brak jakiejś klimatycznej muzy smuci.jak się pobierze do końca pojawi się muzyka?

Tzn. co ? Jak ? Kiedy?  W czasie gry nie ma żadnej muzy, tylko kurz i piach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muza na początku konkret to byłem ciekawy bo ktoś jako plus dał świetny soundtrack więc myślałem, że w czasie gry coś jest :) Wróciłem już do Maksa i pytanie jak te żetony można zdobywać do ulepszeń postaci (wytrzymałość, większa ilość wody)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Muza na początku konkret to byłem ciekawy bo ktoś jako plus dał świetny soundtrack więc myślałem, że w czasie gry coś jest :) Wróciłem już do Maksa i pytanie jak te żetony można zdobywać do ulepszeń postaci (wytrzymałość, większa ilość wody)?

O ile pamiętam to te żetony dostaje się głównie za wykonywanie wyzwań. Dawno już nie grałem i nie pamiętam dokładnie nazwy... ale jest taka długaśna lista tych wyzwań, typu zabij iluś przeciwników bez otrzymania ciosu, zniszczy wszystkie wieżyczki na obszarze itp.

Za wykonywanie zadań  też chyba te żetony się dostawało.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Muza na początku konkret to byłem ciekawy bo ktoś jako plus dał świetny soundtrack więc myślałem, że w czasie gry coś jest :) Wróciłem już do Maksa i pytanie jak te żetony można zdobywać do ulepszeń postaci (wytrzymałość, większa ilość wody)?

Robisz wyzwania. Jak dobrze pójdzie to po opuszczeniu pierwszego terytorium Max powinien być dopakowany na full. Wtedy gra robi się banalnie łatwa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już drugi miesiąc się męczę z tą grą, gdyby nie zabójczy klimat już dawno bym ją z dysku wywalił. Najpierw dałem radę 8 h i miesiąc przerwy a teraz kolejne 10 i już mam dosyć. Zdecydowanie za długa jest ta gra i można by ją konkretnie odchudzić z ilości obozów, pól minowych i innych pierdół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, klimat jest genialny, ale gra po jakimś czasie robi się tak nudna i powtarzalna, że trzeba ją sobie dawkować. Ja poi co odstawiłem bo mnie pochłonął Wiedzmin, jak skończę to spróbuje wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 28.07.2016 o 12:59, sLk napisał:

Miałem podobnie, klimat jest genialny, ale gra po jakimś czasie robi się tak nudna i powtarzalna, że trzeba ją sobie dawkować.

Dlatego porównałbym ja do pierwszego AC. Obie gry miały świetny klimat ale też i zmarnowany potencjał. AC w drugiej części rozwinął skrzydła. Mad Max sequela raczej się nie doczeka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, malpka napisał:

Dlatego porównałbym ja do pierwszego AC. Obie gry miały świetny klimat ale też i zmarnowany potencjał. AC w drugiej części rozwinął skrzydła. Mad Max sequela raczej się nie doczeka.

 

Zgadzam sie. Klimat pierwszego AC pasował mi bardziej niz renesansowa Italia a mimo to w dwojke grało sie znacznie lepiej. A to ze Max nie doczeka sie sequela to imo szkoda, bo uniwersum jest bardzo ciekawe i mozna by je jeszcze troche poeksplorowac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest patent na bug z miejscami poszukiwań.  Puchar za splądrowanie wszystkich wpadł. Niestety przy wyzwaniach mam 190/191.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, dziadek_mruz1 napisał:

Witam, czy jest patent na bug z miejscami poszukiwań.  Puchar za splądrowanie wszystkich wpadł. Niestety przy wyzwaniach mam 190/191.   

 

Złapałeś glitcha. Jeśli celujesz w platynę to musisz przejść grę ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram teraz w Maxa. Ogólnie to klimat fajny. Główny bohater to pewnie daleki krewny Aidena z Watch Dogs, klimat, pustkowia i postacie...nie powiem całkiem spoko. Jedynie powoli wtrąca się już monotonia, a ja ledwo zrobiłem 2 misje dla 4 szefa obozu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, malpka napisał:

 

Złapałeś glitcha. Jeśli celujesz w platynę to musisz przejść grę ponownie.

 

Toś kolegę pocieszył :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sLk napisał:

 

Toś kolegę pocieszył :wink:

 

Taka jest prawda. Sam to przerabiałem. Na szczęście okazało się że glitcha nie dorwałem. Fora są pełne poradników i porad jakie lokacja ktoś mógł pominąć. Takie porady nikomu nie pomogły. Po prostu pech i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, śmieje się.. Mnie by się pewnie nie chciało jeszcze raz przechodzić. Sam w pewnym momencie przerwałem. Pewnie wrócę jeszcze, ale platynowanie sobie chyba odpuszczę skoro takie kwiatki się mogą pojawić. A jest na to jakiś sposób inny?  Może jakiś sejw w odpowiednim miejscu itp? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po każdym odwiedzonym miejscu i jego splądrowaniu trzeba po prostu wejść w statystyki i sprawdzić czy zaliczyło... ;) Jak zaliczyło to następne itd. Co 10-15 miejsce backup sejwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam pytanie czy ta gra u Was tez tak lagowala w okreslonych momentach np. przy wejsciu do domu lub jazda w kurzu? Dzieje soe to sporadycznie - czsami jazda w kurzu jest plynna. Dziekuje.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobne dropy przy odbijaniu konwojów i chyba trzy razy w jaskiniach gdzie gra chodziła w dosłownie kilku klatkach. Ogólnie i tak chodzi nieporównywalnie lepiej niż Just Cause 3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. Chyba pierwsza gra w ktorej sa tak zauwazalne dla mnie dropy klatek. Juz myslalem ze mickonsola umiera :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×