Skocz do zawartości
Patricko

Plants vs Zombies: Garden Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

 Trzeba będzie może sprawdzić, wygląda sympatycznie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zaraz sciagne, szczerze kojarze gre tylko ze wczesnego odpowiednika na androida, ale coz co darmoszka to darmoszka a jeszcze miejsce na konsoli jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się zastanawia nad pobraniem to polecam, ograne już dawno na 360, teraz również tutaj zamierzam, bo bardzo przyjemna gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pyranko. Aktualnie moge tylko grac 4 postaciami. Caly czas pasek instalacji sie ponalu laduje. Czy po calkowitej instalacji bedzie mozna uruchonic inne tryby gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna sciagnac to z poziomu komputera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz ps4 w trybie czuwania to bedzie sie pobieralo. Jak nie masz aktualnie konsoli przy sobie to zakup to przez PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągnałem pograłem troche i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, ciekawe po jakim czasie się znudzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra, a paczki naklejek poza wyciąganiem kasy wydłużają jej żywotność, bo są w niej różne stroje, które zmieniają nie tylko wygląd ale i właściwości danej postaci bądz upgrejdy umiejętności :) Całkiem udana gierka, chociaż pamiętam że jak zobaczyłem zapowiedź na bodajże e3 2013 to byłem sceptycznie nastawiony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pyranko. Aktualnie moge tylko grac 4 postaciami. Caly czas pasek instalacji sie ponalu laduje. Czy po calkowitej instalacji bedzie mozna uruchonic inne tryby gry ?

Po całkowitej instalacji możesz grać normalnie, zanim będziesz miał 100% możesz jedynie sobie wybrać roślinki i pozabijać zombie, ale to nawet nie jest namiastka tego co można robić po pobraniu całości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby popierdółka a czas kradnie niesamowicie :) fajna barwna grafika :) wkoncu FrostBite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna lekka gierka z ciekawym co-opem i multi. Tylko miałem jeden zgrzyt, pierwsze odpalenie, prawie ukończony jeden szpil, utracono połączenie i wywaliło mnie do menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odpaliłem i wow. Grałem chyba z 3h :D Wkręciło na maxa. Można zapraszać do wspólnej gry -> jodzio. Niby ta gierka nic, a tak raduje :) Zobaczymy jak szybko się znudzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kozacka, masa frajdy, myślałem że to będzie coś w stylu poprzedniej części.

Tutaj zaskoczenie, bardzo miłe PvP z fajnym rozwojem postaci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre mi się zainstalowala oraz aktualizacja. Mam do wyboru tylko 4 rośliny. Moge tylko biegac po mieście i zombie ubijac zainstalowano 42 % i stoi

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre mi się zainstalowala oraz aktualizacja. Mam do wyboru tylko 4 rośliny. Moge tylko biegac po mieście i zombie ubijac zainstalowano 42 % i stoi

Pisałem wyżej już, dopiero po 100% można grać normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim mi sie sciagnie miną wieki. Pobieranie idzie x prędkością nie przekraczającą 1 mb/s. :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście pobranie od 38%, kiedy odpaliłem grę, do 100% zajęło około 5 godzin... Ale warto przecierpieć, bo gra jest na prawdę mega przyjemna i wciągająca, co mówię po wcześniejszym ograniu wersji na X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Cebula rzuciła się na darmochę i wszystko ledwo żyje  :)

Ja mnie osobiscie wkur.... takie durne teksty o cebuli...   EA dalo gre wiec, normalne osoby pobieraja. A nie jakies cebulaki.

By nie robic zamieszania wracam do tematu gry :) Kto jest chetny na weekend ustawic sie na Garden Ops  poziom CRAAAaaAAzzzýyy  ? ? :) :)  Gram slonecznikiem i ratuje roslinki :biggrin:

fajnei by bylo miec jednego kaktusa w ekipie, co by barykadowal dojscia do bazy :)

Jest ktos chetny ? ? 

Edytowane przez juza_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×