Skocz do zawartości
DaraS

Lords of the Fallen

Rekomendowane odpowiedzi

:O  

Kingę brał bym na premierę :)

Myślę że miałą by dobrą średnią na metacritic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Gra jeszcze nie wyszła i już wiedzą, że spieprzyli. Trochę to śmieszne.

 

Przecież wolfenstein the new order też miał patcha na dzień dobry 5 gb.

 

Co mają powiedzieć ludzie którzy kupią halo collection,20 gb do ściągnięcia nas wita :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwsza ocena:

http://www.gamekult.com/jeux/test-lords-of-the-fallen-SU3050011922t.html  5/10

 

edit:

no i ocena z CDA 9/10 

 

btw jakość/kompresja tekstur wersji na PS4, a PC - 5GB vs 25GB :/

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wolfenstein the new order też miał patcha na dzień dobry 5 gb.

 

Co mają powiedzieć ludzie którzy kupią halo collection,20 gb do ściągnięcia nas wita :whistling:

To, że Wolfenstein miał taki patch to nie znaczy, że aaaa spoko. Jak jedni mieli to drudzy też mogą mieć. To oznacza tylko tyle, że programistyczne parówy. Goście przed Złotkiem rzucili okiem na cały produkt i krzyknęli "o kur....!"

Trochę to śmieszne. Jakby w serwisach samochodowych odwalali takie numery to masakra. Auta bez chłodnic itp bo ktoś się zapomniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wolfenstein the new order też miał patcha na dzień dobry 5 gb.

 

Co mają powiedzieć ludzie którzy kupią halo collection,20 gb do ściągnięcia nas wita :whistling:

W Wolfie, ten patch dodawał tylko funkcje sieciowe (tablica wyników) - nie był wymagany do rozgrywki. A w Halo, te 20GB to część gry a nie patch poprawiajacy działanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwsza ocena:

http://www.gamekult.com/jeux/test-lords-of-the-fallen-SU3050011922t.html 5/10

edit:

no i ocena z CDA 9/10

btw jakość/kompresja tekstur wersji na PS4, a PC - 5GB vs 25GB :/

Nie umiem w żabowy język. Jakie plusy i minusy są podane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wolfie, ten patch dodawał tylko funkcje sieciowe (tablica wyników) - nie był wymagany do rozgrywki. A w Halo, te 20GB to część gry a nie patch poprawiajacy działanie...

 

Grałem w wersję bez Patcha i z wersją z patchem,różnica jest.Nie chwalę takich zabiegów,tylko potępiam ;)

 

To, że Wolfenstein miał taki patch to nie znaczy, że aaaa spoko. Jak jedni mieli to drudzy też mogą mieć. To oznacza tylko tyle, że programistyczne parówy. Goście przed Złotkiem rzucili okiem na cały produkt i krzyknęli "o kur....!"

Trochę to śmieszne. Jakby w serwisach samochodowych odwalali takie numery to masakra. Auta bez chłodnic itp bo ktoś się zapomniał.

 

Trzeba pamiętać że auta to rzeczywistość, a gra to tylko rozrywka (dla mas teraz,kiedyś głębokie podziemie). Nigdy nie będzie gry idealnej,pozbawionej jakiejkolwiek wady ;)

 

Btw.Wracając do wątku z grą,przeczekać trzeba na jakieś renomowane recenzje,nie wliczam CDA z wiadomych przyczyn :)

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem w żabowy język. Jakie plusy i minusy są podane?

Francuskiego uczyłem się dawno temu ale plusy to:

-Ciekawy system combo

-Dobrze zaprojektowane bronie i zbroje

-Epickie walki z niektórymi bossami

Minusy:

-praca kamery

-Coś z poziomami trudności

-coś z przekładem na fracuzki

Reszty nie wiem :)

Edytowane przez Gucio79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francuzkiego uczyłem się dawno temu ale plusy to:

-Ciekawy system combo

-Dobrze zaprojektowane bronie i zbroje

-Epickie walki z niektórymi bossami

Minusy:

-praca kamery

-Coś z poziomami trudności

-coś z przekładem na fracuzki

Reszty nie wiem :)

I za takie rzeczy 5/10???

Jestem soulsowcem i oglądałem wczoraj gameplay. Gra naprawdę wyglada super. Zobaczymy ile klimatu będzie sie wylewało z tv ale myśle ze 80/100 +/-10 jak dla mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gucio, francuzki?  :laugh: francuski ... :P

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gucio, francuzki?  :laugh: francuski ... :P

Wybacz, jest niedziela, jeszcze śpię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ktora gra teraz nie wypuszcza patcha na premiere gry? Nic na to nie poradzimy ze kupujemy niedopracowane gry bo innych juz nie robia. A czy długa czy krotka to nie ma znaczenia. Akurat jest to Polska produkcja a Polski produkt trzeba wspierac bo Polak potrafi i akurat ta produkcja moze pokazac ze w świecie gamingowym liczymy sie i rozwijamy. Trzeba sie z tego cieszyć. Gra jezeli jest krotka ale bardzo dobra to mi to pasuje i wymaksowanie wszystkiego wydłuży zabawe. Ja osobiście nie lubie jak jakas produkcja jest za dluga bo mi sie nudzi ;-) a wracajac do płaczu o 5 gb patchu na początek to pomyslcie sobie ze Bf4 od premiery jest latany i dalej nie moga załatać ale kupiliście za 250 pln plus 200 pln premium :-D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Gra jezeli jest krotka ale bardzo dobra to mi to pasuje i wymaksowanie wszystkiego wydłuży zabawe.

 

Tomasz mówił że wymasterowanie gry na 100 % może zająć nam nawet 50 godzin. Każda gra jest krótka,jak się lata jak poje***ny :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla MNIE gry kóre każdy smęci że są krótkie np. Shadow of Mordor - zajęła ok. 30 - 35h i masę FUNU :)

 

Myślę że to zależy jak kto gra...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam jeszcze nad EK :>fakt cena razy 2 :), ale zawsze Wieśka wspierałem, zawsze miałem ich EK więc też pewnie kupie zastanawiam się czy na PC czy PS4, waham się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście nie podoba się popiersie bohatera z LOTF jako dodatek do kolekcjonerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowane przez pack
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla MNIE gry kóre każdy smęci że są krótkie np. Shadow of Mordor - zajęła ok. 30 - 35h i masę FUNU :)

 

Myślę że to zależy jak kto gra...

Do każdej gry czy stylu trzeba podejść indywidualnie np takie gry od Nippon Ichi to gra się w nią setki godzin chcąc wymaksować. Przygodówka coś ala Uncharted czy Tomb Raider to w przedziale 8-20h jest jak najbardziej ok. Vanquish to była krótka gra, ale za to jaka?

Ja tam mam nadzieje, że to Lords Of Fallen będzie dobre bo przynajmniej będę miał tytuł do ogrania czekając na Bloodborne. 50h na platynę jak ktoś zbiera to całkiem dobry wynik tylko jak mam mieć pierwsze przejście na 13-15h to jak w Dark Souls by zdobyć wszystko to NG++ załatwia sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh Kinga Kinga, dla Ciebie przejdę tą grę nawet 16 razy.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh Kinga Kinga, dla Ciebie przejdę tą grę nawet 16 razy.. :biggrin:

Kinga będzie w DLC :P

Na streamach, ta produkcja wygląda bardzo sympatycznie - chyba trzeba będzie dać jej szansę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baj de łej - pre download dla US już ruszył - mam dla gry 3,4GB i 4,7 dla aktualizacji 8|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×