Skocz do zawartości
DaraS

Lords of the Fallen

Rekomendowane odpowiedzi

Hey.

Ja mam pytanie do tych co juz ukonczyli przygode.

Czy gra zacheca do farmy w NG+ czy konczymy raz i mamy "dosc"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największy minus to walka, jest strasznie niedopracowana. Co to w ogóle jest ten kopniak (na prostej nodze) pod R1? Chce uderzyć a on kopie :/

3 boss ten wygnaniec czy coś :) 4 śmierci i gdyby nie strata doświadczenia to rzuciłbym tę grę w cholerę :P ale po 4 śmierci poległ 

Taki byłem kozak podchodząc do niego że hej :) myślałem że mam regeneracje i trochę siły to będzie łatwo, zdziwiłem się.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grająć łotrzykiem,straciłem 17 tysięcy expa,tylko dlatego że wróg mnie wrzucił w przepaść WTF ?!

 

BTW. O co chodzi z tym kompasem ?

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie, kim gracie, jaki rodzaj magii i czy w trakcie gry moge to dowolnie zmieniac, czy cos sie juz na stale przypisuje? Zaczalem lotrzykiem zbtym zielonym rodzajem magii ofensywnej ale nie ukrywam, ze lekko mi nie idzie:) :)

Bo łotrzykiem na początku jest ciężej. Zmienisz na wojownika to zobaczysz różnicę :).

 

To ja to zrobiłem byłem już w tym wymiarze gdzie poznaje kowala zabija tam wszystkich na tej arenie tez gdzie te czerwone płomienie świecą potem wschodni i zachodni westybul i doopa krążenia w kółko

Nie wiem czy chodzi o ten rejon, ale może ten filmik z mojej gry ci pomoże. No chyba że już rozwiązałeś ten problem.

https://www.youtube.com/watch?v=DVWmSyCkMsc&feature=youtu.be

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w soulsy, ale po odpaleniu i po graniu w tą grę ok. 2h mogę stwierdzić, że jest ona dla mnie za trudna, a jestem na początku przygody. Obok tego pająka, który mnie strasznie zirytował... 3 hity i mnie nie ma... w ogóle nawet ciężko uciec i doładować hp jak ma się mało. Ogólnie zawsze grałem w mało wymagające gry, ponieważ dla mnie to jest relax a nie męczarnia i powtarzanie tych samych momentów po parę razy. Może ktoś ma jakieś rady/wskazówki które pomogę przetrwać i się nie zniechęcić? Może najpierw dopakowac postać, a potem ruszyć w dalszą przygodę?

 

Co do samej gry, grafika może być, ale bez rewelacji, dialogi i fabuła słaba, trochę bugów w tym jeden dość poważny : brak głosu postaci! zrestartowałem sava to samo, zobaczę czy po restarcie konsoli też to będzie...  dla mnie jakieś 6-7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz już problem z tym pajączkiem, to dalej cię nie widzę. Dodatkowo dajesz grze 6/10. Także ta gra nie dla ciebie i lepiej ją odstaw.

Ale jak mimo wszystko ściśniesz poślady i zaczniesz rolować, pająk i reszta już nie będą takie straszne ;)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w soulsy, ale po odpaleniu i po graniu w tą grę ok. 2h mogę stwierdzić, że jest ona dla mnie za trudna, a jestem na początku przygody. Obok tego pająka, który mnie strasznie zirytował... 3 hity i mnie nie ma... w ogóle nawet ciężko uciec i doładować hp jak ma się mało. Ogólnie zawsze grałem w mało wymagające gry, ponieważ dla mnie to jest relax a nie męczarnia i powtarzanie tych samych momentów po parę razy. Może ktoś ma jakieś rady/wskazówki które pomogę przetrwać i się nie zniechęcić? Może najpierw dopakowac postać, a potem ruszyć w dalszą przygodę?

 

Co do samej gry, grafika może być, ale bez rewelacji, dialogi i fabuła słaba, trochę bugów w tym jeden dość poważny : brak głosu postaci! zrestartowałem sava to samo, zobaczę czy po restarcie konsoli też to będzie...  dla mnie jakieś 6-7/10

 

Pobiegaj w "kólko" na pierwszej lokacji aby zebrać trochę punktów i duży mnożnik. Naucz się robić uniki i używać tarczę.

Uwielbiam jak ktoś ocenia grę po 2h gry, mistrzostwo.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce zresetować staty i spell pointy:

jeden z posągów na Square of Heroes pozwala nam na użycie sharda, a potem modlitwę - wtedy możemy znów rozdysponować punkty

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona. Czas rozgrywki mnie zaskoczył (negatywnie), wprawdzie zaczynałem od nowa, bo przez buga 4 godziny gry Warriorem do piachu, więc pierwszą lokację jako tako znałem, ale licznik na drugiej postaci (rogue 40lvl) pokazał 6 godzin 38 minut. Ogólnie to klasy są średnio zbalansowane, Rogue w lekkim pancerzu w końcówce wymięka, musiałem przerzucić się na ciężką zbroję, bo niestety gra jest zbyt klocowata, żeby dało się bawić w unikanie wszystkich ciosów niczym w soulsach. Ta gra jest stworzona pod napakowanego wojownika z wielkim mieczem, i wszystkim którzy zaczynają przygodę polecam właśnie warriora, największa frajda.

Jeszcze co do wielkości gry, wprawdzie lokacje są ze sobą zgrabnie połączone, i mają sporo smaczków i sekretów, ale w końcówce uświadamiamy sobie, jaki świat gry jest niewielki, można powiedzieć, że dostajemy 2 średniej wielkości ,,główne'' lokacje, w obrębie których są pomniejsze podziemia i budynki.

Co do Lordów, jest ich jedynie 10, walki z nimi są w większości zaprojektowane dobrze (nie podobała mi się walka z bossem wciśniętym na siłę w połowie gry, który był żałośnie słaby, oraz walka z finałowym bossem, męcząca, bo miał bardzo dużo hp).

Jakoś nie mam parcia na ng+/przechodzenie inną postacią, jeszcze wielu rzeczy nie odkryłem, ale gra w porównaniu do takich soulsów jest raczej płytka i uboga, bawiłem się dobrze (choć bugi uprzykrzały mi życie), ale gra mi nie zapadnie na długo w pamięć. Niemniej jednak dobry ruch ze strony CI Games, że starają się zyskać dobrą reputację i wkroczyć w segment gier AAA, polska branża gier nam się ładnie rozwija. Ode mnie LoTF dostaje 7/10.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za rady. Włączyłem jeszcze raz konsolę i ten pajączek za pierwszym razem padł bez najmniejszego problemu i ta ścieżka za nim do końca... 

Co do oceny gry jest ona wstępna, a nie końcowa. I ten bug, znów mi on wystąpił po pograniu z 15 min nie mam głosu postaci, ma ktoś taki problem? Trochę to wkurzające, a nie będę ciągle konsoli restartował... 

Jestem przy drugim bossie i o ile myślałem, że mam jakieś pojecie o grach (grubo kilkaset tytułów ogranych) to on udowadnia mi jak bardzo się myliłem. Po prostu czuję się jakbym pierwszy raz miał pada w ręku hehe, co nie jest miłym uczuciem. W prawdzie zrobiłem tylko 2 podejścia, ale widać że łatwo nie jest i chyba będą musiał robić rundki i wbijać expa, aby trochę dokoxić, bo tak to raczej nie mam najmniejszych szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy drugim bossie i zresztą każdym moja rada do gry wojem.

Czekamy aż boss się otworzy, trójkątem bierzemy broń w dwie łapy 2 uderzenia i odwrót.

Tym sposobem padł dość szybko, jak próbowałem go bić 1H trwało to za długi i kończyły mi się potiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, gra skonczona w ok. 15 godzin.

 

Tytul jest strasznie maly, spodziewalem sie wiekszego terenu do latania i troche sie rozczarowalem, krotki czas gry oraz sporo backtrackingu, no nie popisali sie panowie, sama walka bez zastrzezen, animacje, feeling, dynamika, tutaj panowie z CI sie akurat wykazali, klimat i design cudo, historia to dno i wodorosty, postacie poboczne i ich przytlaczajaca ilosc ... bez komentarza moze lepiej, voice acting rowniez. Do tego gra lubi sie zbugowac (nie moglem oddac 3 questow mimo ich ukonczenia oraz licznik eliksirow zatrzymal mi sie na 9, mimo zebrania co najmniej 11), lub sie tez scrashowac. Gra nie nalezy do najtrudniejszych, przynamniej jak latalem zakuty w ciezka zbroje, wiekszosc walk z bossami wygladala na zasadzie ze stoje sobie w miejscu i wycieram nimi podloge, choc to pewnie tez przez to ze poszedlem przypadkiem do wysoko lvlowych katakumb po 2 godzinach grania i wykoksilem sie tam znajdujac My Axe oraz set Eternal Legend, po wyjsciu z nich wszystko na strzala zabijalem a do samych katakumb wrocilem dopiero pozniej w fabule (wiedzialem ze to podejrzane miejsce bylo jak mnie na strzala niszczyli, ale sie nie poddalem i zabilem tam wszystkich. :whistling:)

 

Niemniej jednak przyjemne doswiadczenie, licze ze przy okazji sequelu poprawia techniczne wpadki, wydluza rozgrywke i zatrudnia lepszego scenarzyste. Jest potencjal na fajna serie.

 

TL;DR - takie se, 6/10

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier#%e, jak jest oczysc planetarium, npc sie zbugowal i nic sie nie da, musze odnowa grac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakies rady na temat bosa w

katakumbach

?

tez na nim siedze ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez na nim siedze ... 

Ja robię to tak,gram wojownikiem.

 

Zakładm Pawez (po zabiciu 2 bosa daje nam tą tarcze),jak on się rozpędza to wtedy wciskam R2 i on się odbija od tarczy i przez chwilę jest oszołomiony,zabiorę mu trochę życia.,i znów tak robię,zabiore mu tym sposobem może z 1/4 życia i dentka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, gra skonczona w ok. 15 godzin.

Jesteś albo aż tak dobry albo rzeczywiście gra jest taka krótka.

Po 15h w DSII potulnie przemykałem jeszcze w początkowych lokacjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze moze ze z 6 godzin to czysty backtracking byl ;), gra nie jest dluga, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się używa tych okruchów żywotności, mam tego masę i nie wiem jak z tego korzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się używa tych okruchów żywotności, mam tego masę i nie wiem jak z tego korzystać

 

Wejdz w menu ekwipunku,i tam masz opcję dodaj do ulubionych czy coś w tym stylu,a potem na polu bitwy wciskasz kwadrat (raz),wyberasz owy napój.Używa się go jak napoju leczniczego :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona. Czas rozgrywki mnie zaskoczył (negatywnie), wprawdzie zaczynałem od nowa, bo przez buga 4 godziny gry Warriorem do piachu, więc pierwszą lokację jako tako znałem, ale licznik na drugiej postaci (rogue 40lvl) pokazał 6 godzin 38 minut. Ogólnie to klasy są średnio zbalansowane, Rogue w lekkim pancerzu w końcówce wymięka, musiałem przerzucić się na ciężką zbroję, bo niestety gra jest zbyt klocowata, żeby dało się bawić w unikanie wszystkich ciosów niczym w soulsach. Ta gra jest stworzona pod napakowanego wojownika z wielkim mieczem, i wszystkim którzy zaczynają przygodę polecam właśnie warriora, największa frajda.

Jeszcze co do wielkości gry, wprawdzie lokacje są ze sobą zgrabnie połączone, i mają sporo smaczków i sekretów, ale w końcówce uświadamiamy sobie, jaki świat gry jest niewielki, można powiedzieć, że dostajemy 2 średniej wielkości ,,główne'' lokacje, w obrębie których są pomniejsze podziemia i budynki.

Co do Lordów, jest ich jedynie 10, walki z nimi są w większości zaprojektowane dobrze (nie podobała mi się walka z bossem wciśniętym na siłę w połowie gry, który był żałośnie słaby, oraz walka z finałowym bossem, męcząca, bo miał bardzo dużo hp).

Jakoś nie mam parcia na ng+/przechodzenie inną postacią, jeszcze wielu rzeczy nie odkryłem, ale gra w porównaniu do takich soulsów jest raczej płytka i uboga, bawiłem się dobrze (choć bugi uprzykrzały mi życie), ale gra mi nie zapadnie na długo w pamięć. Niemniej jednak dobry ruch ze strony CI Games, że starają się zyskać dobrą reputację i wkroczyć w segment gier AAA, polska branża gier nam się ładnie rozwija. Ode mnie LoTF dostaje 7/10.

 

W końcu jakiś sensowny post z oceną gry. Dzięki. Przekonałeś mnie aby wstrzymać się raczej z zakupem. Skupie się zatem dalej na Metro Redux, a później to się pomyśli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×