Skocz do zawartości
DaraS

Lords of the Fallen

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne bo jak restartuje gre to zawsze mnie przenosi do tego kamienia od sejwow...

 

Dlatego napisalem, ze taki bug i nic nie zrobisz. Popluczyny takie, mix soulsow (ogolna mechanika) i diablo (eq), NIE warto. Jak nie bug, ktory uniemozliwia granie dalej i gre od nowa, to bug, ze skaczesz, a zamiast skoczyc postac leci do przodu i nic nie mozna zrobic, kolejny bug to zastopowanie jakiegos bossa, ktory atakuje nic nie robiac, dopiero po chwili sie animacja odblokowuje albo jak to nazwac, nie wiem. Kolejnym bugiem byl pajak, ktory na mnie skoczyl, a znalazl sie nade mna, jakby byla jakas niewidzialna sciana, ja go zranic nie moge, on mnie, po jakiejs chwili spadl i bylo normalne. Ciezkie bronie kompletnie niegrywalne, zanim zada jakikolwiek cios to przeciwnik zdazy cie sto razy zabic. Zero apgrejdow broni, no chyba ze smiesznymi runami. Zero wyjasnienia czy po osiagnieciu odpowiedniego skilla do danej broni bedzie ona lepiej walic, czy ciezka sie poprawi i bedzie mozliwosc zadania normalnego ciosu, cos na wzor soulsow, nic. Fabuly to tam nie ma, grafika nie taka super, ciagle chodzimy po jakims klasztorze albo katakumbach. Przeciwnicy przez cala gre tacy sami, moze z 10 rodzajow. Chyba tlyko w destiny jest gorzej jesli o to chodzi. ;P Kamera to porazka, zanim sie zlockuje na przeciwniku i sie do niego obroci mija wiecznosc, w ciasnych pomieszczeniach porazka, w ogole ten lock to dziala jak chce. Nawet nie chce mi sie tego rozpoczynac od nowa i konczyc szczerze mowiac, i w dupie mam, ze to polska gra (na wspol z niemcami), ja tam sie przy niej zle bawilem i nie polecam, ocena 4/10, za checi. Jutro gra do zyda, moze komus innemu sprawi jakakolwiek przyjemnosc.

Edytowane przez Marjas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezkie bronie kompletnie niegrywalne, zanim zada jakikolwiek cios to przeciwnik zdazy cie sto razy zabic.   

Trzeba było od razu napisać że cię lali i się obraziłeś. A co ty myślałeś, że będziesz machał nimi jak szabelką, albo przeciwnik poczeka aż go ździelisz. Trzeba wyczuć odpowiednią chwilę na zadanie ciosu. W Soulsach też trzeba było mieć to opanowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również już skończyłem. Czas 19:36:00. Czasu z grą nie żauję i będę ją miło wspominał. Wiadomo, błędy są, niektóre rzeczy mogłyby być lepiej zrobione ale mimo wszystko bardzo miło spędzone 20h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pytalem kilka razy czy komu sie gra wiesza. Niestety nikt mi nie odpowiedzial.

No nic ...

wrocilem po pracy do domu, sciagnalem jeszcze raz ten update 2.0 do konsoli (safe mode), pozniej odbudowalem takze te dane na dysku (znow poprzez safe mode).

A wszystko to przez to ze mialem z konsola jakies "cyrki" z uspieniem konsoli.

Gralem pozniej ok. 2ch godzin w te gre i (nie zapeszajac) wszystko bylo wporzadku. Mam nadzieje ze nadal tak bedzie.

 

Zastanawialem sie czy warto wejsc do tych katakumb zaraz po oddaniu sztyletu Yetce - To chyba nie jest jakis wielki spoiler bo to prawie sam poczatek gry.
Pomyslalem ze co mi szkodzi i poszedlem.

Ciezko bylo, ale sie uparlem i teraz moja postac to chodzacy czolg (tyle tam sprzetu znalazlem).
Nawet turlac sie teraz nie potrafi i zastanawiam sie czy sie nie przebrac w cos co pozwoli robic przewrotki.

 

Wyszedlem z katakumb ta sama droga jak do nich wchodzilem, zatem jestem znow prawie na poczatku gry obok Yetki, a moja postac ubrana jest w jakis wypasny ciezki pancerz (postac naprawde strasznie wyglada - strasznie w sensie kozacko :). Do tego w obu rekach trzyma wiegasny topor (Moj topor)

Te poczatkowe potwory to chyba sraja na moj widok :)

Jeszcze nie przekraczalem bramy obok Yetki wiec nie wiem co mnie tam czeka, ale po tym co przezylem w katakumbach chyba nie bedzie na razie gorzej :)

 

 

BTW

Na jakim levelu konczyliscie pierwsze podejscie?

Edytowane przez mierniczek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było od razu napisać że cię lali i się obraziłeś. A co ty myślałeś, że będziesz machał nimi jak szabelką, albo przeciwnik poczeka aż go ździelisz. Trzeba wyczuć odpowiednią chwilę na zadanie ciosu. W Soulsach też trzeba było mieć to opanowane.

 

Mistrzu, nie musisz mi mowic jak sie gra w takie gry, bo ja to wiem. Wyrazilem tylko swoje skromne zdanie nt tego bugfesta, tyle. Reszcie moze sprawia przyjemnosc, niech graja, nie mam nic przeciwko. ;) Elo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te DLC z limitki są coś warte czy szkoda czasu na wklepywanie kodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, nie musisz mi mowic jak sie gra w takie gry, bo ja to wiem. Wyrazilem tylko swoje skromne zdanie nt tego bugfesta, tyle. Reszcie moze sprawia przyjemnosc, niech graja, nie mam nic przeciwko. ;) Elo.

Spokojnie, mnie też leją jak i niektórych innych. Każdy ma swoje zdanie i ja to rozumiem, nawet jak ktoś daje grze 4/10. Ale krytykowanie ciężkiej broni, było troszeczkę naciągane ;). Pokój przyjacielu i nie spierajmy się o bzdety :).

Na jakim levelu konczyliscie pierwsze podejscie?

Ja jestem przy ostatnim bossie i mam 56 level. Jak jest z new game+, czy po zabiciu ostatniego bossa przenosi mnie z automatu?. Ale i tak pewnie się jeszcze poszwendam ;)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anarom1 jak skończysz, to prosze napisz ile Ci zajęło przejście gry. Ja nadal odkładam ten tytuł (choć miałem zacząć grać już chyba od czwartku), bo musiałem dokończyć The Last of Us z dodatkiem. Teraz pewnie zacznę LofF na przemian z Watch Dogs i Metro Redux:) W sumie mam 2 tygodnie "nic nierobienia", także luzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ciezkiej broni i krytyki na jej temat to osobiscie sie z tym nie zgodze.

Od samego poczatku gry wywalilem wogole tarcza i biegam z ciezkimi mieczami (aktualnie z toporem) trzymanym w obu rekach.

Ciosy sa co prawda wolne, ale jak juz nasz czlowieczek trafi (szczegolnie tym mocniejszym atakiem) to czuc ze wroga boli.

Szybkie bronie fajne, ale nie czuje tej mocy ... takie laskotanie wroga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anarom1 jak skończysz, to prosze napisz ile Ci zajęło przejście gry. Ja nadal odkładam ten tytuł (choć miałem zacząć grać już chyba od czwartku), bo musiałem dokończyć The Last of Us z dodatkiem. Teraz pewnie zacznę LofF na przemian z Watch Dogs i Metro Redux:) W sumie mam 2 tygodnie "nic nierobienia", także luzik.

Nie chcę wykańczać ostatniego bossa gdyż mam jeszcze trochę sekretów do odkrycia. Do tego nie zaliczyłem wszystkich zadań pobocznych, no i zostało trochę portali.

Jakbym teraz stłukł bosa, na liczniku byłoby 20 godzin. Z tym że dużo błądziłem ;). Także gra naprawdę nie jest długa, ale z moim stylem grania, spokojnie wystarczy.

 

Szybkie bronie fajne, ale nie czuje tej mocy ... takie laskotanie wroga

Przy końcówce gry, można znaleźć "Miecz Gwardzisty". Mały, szybki i dość mocny. Jest lepszy od mieczyka o nazwie "Justice" (sprawiedliwość). Chociaż to i tak kwestia statystyk, ja głównie poszedłem w siłkę.

 

Panowie, wrzucam filmik jak zresetować statystyki. Może komuś się przyda ;)

 

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak odblokować platformę w jaskini kłamstw? Aktywowałem dźwignię i nic się nie dzieje (misja w której muszę się dostać do niszczycela). Jest jeszcze jedna dźwignia?

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było od razu napisać że cię lali i się obraziłeś. A co ty myślałeś, że będziesz machał nimi jak szabelką, albo przeciwnik poczeka aż go ździelisz. Trzeba wyczuć odpowiednią chwilę na zadanie ciosu. W Soulsach też trzeba było mieć to opanowane.

Tak, ale w soulsach działa to poprawnie, tutaj dziwne skrypty blokują czysty atak. Poza tym gra klatkuje i posiada mnóstwo pomniejszych bugów. Uwielbiam serię souls, ale Lords of the Fallen jest dla mnie bardzo średnią produkcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja póki co na 5h gry nie miałem ani jednego buga/glitcha.. Walki są bezproblemowe, klatkowania nie uświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w sumie nie znalazłem większych błędów, mimo że niektórych prześladowały za mocno. Czytałem wywiad z Gopem i napisał że będą systematycznie poprawiać usterki, które znaleźli gracze a twórcy przegapili.

 

Edit---

Skończyłem grę i mimo że grałem wojownikiem, wpadło trofeum za kapłana. Chyba wszystko zależy jakie wybierzemy drzewko magii. Także na New game++, można zaliczyć trofea za przejście wszystkimi klasami, grając tylko jedną :).  Trzeba tylko zmieniać drzewka. No chyba że się mylę i nie pamiętam kim zaczynałem ;) .

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś ukończyłem, bawiłem się całkiem przednio ale wielokrotnie niestety wyłaził jednak trochę niezbyt wielki budżet. Faktycznie momentami spory backtracking, lokacji powinno być więcej, pod tym względem to 100 lat za soulsami. Wizualnie nieźle ale bardzo nierówno bo momentami potrafi wyglądać jak demo UE4 by za chwilkę walić po oczach nie dopracowanymi teksturami. (Bardzo słabe refleksy otoczenia w wodzie - jak z PS2 :)) Pomijam już fakt że zawiesiła mi się na oko z 10 razy. Sterowanie też mogłoby być trochę inaczej rozwiązane w niektórych kwestiach np. wiele razy miałem taką sytuację że chcąc odpalić czar pod :circle: przełączało mi na inny niż ten co chciałem bo za krótko przytrzymałem. Pomijając jednak wszystkie minusy to klimat rozpieprza, projekty lokacji i bossów to najwyższa półka. Mam nadzieję że dzięki niezłej sprzedaży powstanie mocny sequel z prawdziwego zdarzenia. Ode mnie mocna 7 z małym minusikiem za spadki płynności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie też mogłoby być trochę inaczej rozwiązane w niektórych kwestiach np. wiele razy miałem taką sytuację że chcąc odpalić czar pod :circle: przełączało mi na inny niż ten co chciałem bo za krótko przytrzymałem. 

W opcjach można to zmienić. Czar będzie pod trójkątem a zmieniamy na inny krzyżem. Od razu to zrobiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anarom1 @zyga101 jak juz skonczyliscie LotF, to napiszcie ile zajęło Wam to czasu. Czy po skończeniu jest ochota na kolejne przejście, czy odstawiacie grę na półkę lub sprzedajecie\wymieniacie? Mi udało się dopiero dojść do I-go bossa, bo nie mam za bardzo czasu, może w weekend się uda. Czy opłaca się rozwalać wszystkie beczki\półki żeby zebrać jaki$ gadżet? Na filmiku na youtube widziałem też jak koleś sterując postacią rozwala tarczą jakieś ściany. Jakich przycisków do tego użyć i czy takie miejsca łatwo jest namierzyć? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najlepszy sposób na tych gości z tarcza, bo zajść mi ich z tyłu jest dość trudno. Czasem szybko padają a momentami nie mogę takiego zabić i chyba coś źle robie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najlepszy sposób na tych gości z tarcza, bo zajść mi ich z tyłu jest dość trudno. Czasem szybko padają a momentami nie mogę takiego zabić i chyba coś źle robie ?

Taran potem blok i unik jakby trzeba bylo. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budowanie mnoznika sluzy do znajdywania lepszego lootu i odbywa sie przez nie oddawanie expa, tak? Ale znajdowanie lepszego lootu mozna osiagnac przez budowanie Szczescia. Pojawia sie wiec pytanie ktora metoda jest lepsza? Mnoznik czy Szczescie? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co tracic pkt jak mozna sobie spokojnie samemu wbic mnoznik? :)

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budowanie mnoznika sluzy do znajdywania lepszego lootu i odbywa sie przez nie oddawanie expa, tak? Ale znajdowanie lepszego lootu mozna osiagnac przez budowanie Szczescia. Pojawia sie wiec pytanie ktora metoda jest lepsza? Mnoznik czy Szczescie? ;)

 

Budowanie mnoznika sluzy do zdobywania expa szybciej, jak masz mnoznik x2.0 tzn ze zdobywasz 2x wiecej doswiadczenia, na loot chyba tylko luck ma wplyw.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anarom1 @zyga101 jak juz skonczyliscie LotF, to napiszcie ile zajęło Wam to czasu. Czy po skończeniu jest ochota na kolejne przejście, czy odstawiacie grę na półkę lub sprzedajecie\wymieniacie?

U mnie 20 godzin i oczywiście dzisiaj startuję drugi raz. Nie odkryłem nawet połowy sekretów. Dodatkowo chciałbym zobaczyć jakie są konsekwencje wybrania innych opcji dialogowych z npc. Jest scenka w której za jedną z odpowiedzi dostajemy srebrne trofeum, za drugą nic. No i mam jeszcze do wbicia połowę trofeów, niektóre wymagają dogłębnej eksploracji.

Panowie, rozglądajcie się i uważajcie na kruche ściany. Za nimi kryją się ukryta pomieszczenia a czasami nawet większy kompleks :). Rozbijam je, biorąc rozbieg z podniesioną tarczą.

Pierwszą ściankę odkryłem przypadkowo tuż

za pierwszym bossem. Dokładnie w pokoiku gdzie znajduje się "Kostur Mnicha". Tylko trzeba uważać bo siedzi tam pajączek, więc lepiej troszeczkę podpakować i dopiero się tam udać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×