Skocz do zawartości
DaraS

Lords of the Fallen

Rekomendowane odpowiedzi

@Bansai

Dzięki za info o My Axe i zbroi, brakuje ci w tej zbroi (Eternal) też rękawic do zestawu?

Wyczyściłem prawie całe katakumby, a okazało się że My Axe był w pierwszym pomieszczeniu :P

Podeślij jeszcze screen jak możesz lub chociaż staty postaci jak kończyłeś grę, ciekawy jestem builda.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary cziter B. :D od kilku dni wisi na neogafie temat o MyAxe ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaczalem grac (oczywiscie po sciagnieciu tego duzego patcha) i myslalem ze to moze moja konsola szwankuje, bo gra robila mi takie cuda jak zadna inna :)

 

Na poczatku (w ciagu ok 2ch godzin) - dwie permamentne zwieszki gry. Trzeba bylo wyjsc z gry (zamknac aplikacje) i zaczac od checkpointa (oczywiscie caly progres gry w dupe wsadzil :) )

Raz podaczas rozmowy z ta panienka Yetka czy jak jej tam - nie mialem wogole glosu (widac tylko bylo napisy). Po skonczonej rozmowie glos powrocil (slychac bylo odglosy walki czy stekanie biegnacego bohatera). Zaczalem znow rozmowe z Yetka i znow nie mialem glosu.

Pomoglo dopiero zrestartowanie gry.

Inna sprawa - jak postac znalazla te strzelajaca rekawice i ja podniosla to takze mialem kilka sekund jakiegos "przestoju" - dopiero po kilku sekundach pad zaczal reagowac.

Az sie boje grac bez co chwilowego savowania (nici z budowania tych procentow) bo jak sie znow gra zawiesi to znow caly progres pojdzie na grzyby.

 

Az sprawdzilem czy mam sciagnietego tego patcha i jest.

Tez ktos mial z gra takie problemy? Czy to moze moja konsola zdycha (choc tydzien temu wrocila z naprawy) i mam ja slac jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam takie rzeczy w tej grze, wiec nie jesteś jedyny. Pytanie o my axe, jest on w katakumbach przed drugim bossem czy później?

Edytowane przez senor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jest za 3 bossem, na arenie gdzie walczyłeś z bossem znajdziesz okrągłe wrota po lewej na końcu, wchodzisz w nie.

Idziesz przed siebie jedyną ścieżką i zaraz po lewej będziesz miał drzwi zamknięte runą, otwierasz je.

W środku jest skrzynia i My Axe, jest to sprzęt typowo dla woja, wymaga 22 siły.

 

UPDATE:

Drzwi są po prawej, mój błąd.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Wam takze gra (nie konsola - bo mozna zamknac aplikacje przytrzymujac przycisk na padzie) czasami potrafi sie zawiesic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie przywiązywać się do My Axe, bo są mocniejsze rzeczy. Ja biegam aktualnie z fajnym mieczykiem,  który wymaga 28 siły. Tylko trzeba pamiętać żeby zaglądać w każdy kąt i nie lecieć na pałę, człowiek dzięki temu zawsze coś fajnego znajdzie ;). Z nudów wrzuciłem kilka screenów i filmik ;)

 

2zocd9z.jpg

 

33nug6r.jpg

 

 

bdjt2.jpg

 

 https://www.youtube.com/watch?v=0ZzeY1iau5c&feature=youtu.be

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary cziter B. :biggrin: od kilku dni wisi na neogafie temat o MyAxe ;p

 

Wybacz ale nie uzywam poradnikow do tego typu gier :/

 

I wspolczuje kazdemu kto to robi.

 

@anarom

 

Tez znalazlem ten miecz, bodajze najsilniejsza bron jaka udalo mi sie znalezc, jednak ja latalem z mieczem co sie nazywa "justice" o ile dobrze kojarze, zwykly i szybki 1 reczny miecz ktory ma staty lepsze od My Axe nawet :biggrin:

 

@shema

 

Ja w tych katakumbach caly set znalazlem chyba.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjściowo miał obrażeń coś koło 200, ale wsadziłem runkę i zrobiło mi się 272 ;). Lecę sprawdzić czy mam ten mieczyk o którym piszesz, fajna sprawa :)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anarom 1 widzę, że pykasz w gierkę aż miło:) Daleko jesteś? Jak gra się prezentuje po dłuższym czasie? Ja może pod wieczór zasiądę, bo dopiero wczoraj wieczorem mi sie patch ściągnął.

P.S. Chodzisz na Falubaz?

Edytowane przez trick76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwisz się ale nie. Aż wstydzę się w pracy powiedzieć że nie przepadam za żużlem ;).

Gra bardzo mi się podoba. Na tyle że nie mam ochoty biec do przodu, żeby szybką ją ukończyć. Latam sobie beztrosko i siecze monstra. Zaglądam w każdy kąt, zbieram notatki itd. No i jest do zrobienia kilka pobocznych questów. Myślę że kończąc grę w 15 godzin, nie odkryłbym połowy sekretów.

Niestety po dłuższym graniu muszę ocenę lekko obniżyć przez błędy, które niestety czasem się zdarzają. Także moja ostateczna nota to 8/10.

Może z czasem wyjdzie łatka poprawiająca ich większość, wtedy dołożę z pół, może i jedno oczko. Pamiętaj że to kwestia gustu i nie sugeruj się tym.

 

Z innej beczki. Panowie jak zabić

duchy, bo nic nie mogę im zrobić. No i tych kolesi, co przy końcówce życia odnawia im się energia i tak cały czas.

Edytowane przez anarom 1
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ze sie powtarzam, ale zawiesza wam sie czasem gra?

Pytam, bo boje sie ze konsola znow pojdzie mi do naprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwisz się ale nie. Aż wstydzę się w pracy powiedzieć że nie przepadam za żużlem ;).

Nie ma się czego wstydzić, ja też tego badziewia jakim jest żużel nie znoszę i szkoda, że nasze miasto jest postrzegane (oprócz winobrania i zagłębia kabaretowego) tylko poprzez pryzmat jeżdżenia jednośladami w lewo oraz pseudokibiców robiących syf i rozpierdziel.

I moje pytanko co do gry: czy przypomina ona trochę Darksiders połączone z Soulsami?

Edytowane przez FancyMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że chyba troszeczkę przypomina Darksiders, zwłaszcza wygląd niektórych lokacji i lekko koksowy wygląd postaci. Ale mimo wszystko, najbardziej jej blisko Soulsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że chyba troszeczkę przypomina Darksiders, zwłaszcza wygląd niektórych lokacji i lekko koksowy wygląd postaci. Ale mimo wszystko, najbardziej jej blisko Soulsów.

Tak dokładnie o ową "koksowatość" głównego bohatera mi chodziło :P jest niczym Wojna czy Śmierć. Kurczę, żałuje, że nie wydali tej zacnej gry na PS 3, ale pewnie kiedyś w nią zagram :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anarom 1 nawet jak dajesz 8/10, w dodatku zaglądając wszędzie, to chyba nie jest tak źle. Z drugiej strony - czy sa gry bez błędów?

@FancyMichael to, że nie lubisz żużla, to nie powód do złości. Czy wszechobecna polska piłka (s)kopana nie "oferuje" czasem takich samych doznać, a nawet jeszcze gorszych? Są pewne stereotypy od których sie nie ucieknie (Zielona Góra - żużel, Warszawa - Legia, Poznań - Lech, itd...), w dodatku lubię żużel, stąd moje pytanie.

Co do gry: nie grałem ani w żadnych Soulsów, ani Darksiders, także moje postrzeganie będzie nieskażone porównaniami do tych bodajże najlepszych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, panowie jak zabić

duchy, bo nic nie mogę im zrobić. No i tych kolesi, co przy końcówce życia odnawia im się energia i tak cały czas.

 

Gauntlet / Rekawica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FancyMichael to, że nie lubisz żużla, to nie powód do złości. Czy wszechobecna polska piłka (s)kopana nie "oferuje" czasem takich samych doznać, a nawet jeszcze gorszych? Są pewne stereotypy od których sie nie ucieknie (Zielona Góra - żużel, Warszawa - Legia, Poznań - Lech, itd...), w dodatku lubię żużel, stąd moje pytanie.

 

Gdzie ja niby wyraziłem złość w stosunku do Ciebie czy do żużla? Moja opinia jest subiektywna i nie musisz się z nią zgadzać. Twoja sprawa, że lubisz żużel, ja nie muszę. A co do stereotypów to najłatwiej przyznać że są i koniec; a chodzi o to, aby pokazywać, że wcale nie mają tak wielkiego znaczenia, jakie im się nadaje. Stereotypy tworzą ludzie, których zdanie w większości przeważa i bardzo często to zdanie jest błędne, chore i pozbawione jakiegokolwiek sensu. Myślę, że zrozumiesz teraz mój pogląd na w/w temat.

 

@anarom1 Oglądałem trochę gameplay'ów z gry i powiedz mi jedno: dlaczego ten epicki miecz wypadający z pierwszego bossa jest słabszy niż początkowa broń jakiejkolwiek klasy? Czy w Lordsach też bronie mają rangi S, A, F itd. jak w Soulsach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czego wstydzić, ja też tego badziewia jakim jest żużel nie znoszę i szkoda, że nasze miasto jest postrzegane (oprócz winobrania i zagłębia kabaretowego) tylko poprzez pryzmat jeżdżenia jednośladami w lewo oraz pseudokibiców robiących syf i rozpierdziel.

I moje pytanko co do gry: czy przypomina ona trochę Darksiders połączone z Soulsami?

Kolego, po prostu się bardzo obruszyłeś, że ktoś śmie tu wspomnieć o sporcie, którego nie lubisz. I nie napisałem, że złość była skierowana do mnie. Ja też nie lubię stereotypów, ale od tego się nie ucieknie. Co myślisz jak ktoś Ci zada pytanie na temat Francuzów, Rosjan, Czechów? Myślę, że odpowiedź znam, chyba że na siłę to zmienisz. Wybacz, ale to nie moja wina, że dane miasto, naród postrzegamy w taki, a nie inny sposób, do czego przyczynia się TV, internet, ludzie. Nie ma możliwości weryfikacji każdego stereotypu, każdego postrzegania. Przykład: Zielona Góra jest obecna w TV głównie za sprawą żużla i...sruuu...mamy stereotyp, że tylko ten sport tam jest najważniejszy i nic poza tym. Ja mieszkałem sporo czasu w Anglii. Z tym krajem jakoś kojarzy mi się Monthy Python, Benny Hill. Stereotyp?Na palcach jednej ręki mogę policzyć ile angoli kojarzy te nazwy.

@anarom 1 mam nadzieję, że nie masz za złe, że piszę o ZZ:)

Czy wiadomo coś o tym jak sprzedaje się Lords of the Fallen? Ile CI Games włożyło kasy w ten projekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, po prostu się bardzo obruszyłeś, że ktoś śmie tu wspomnieć o sporcie, którego nie lubisz. I nie napisałem, że złość była skierowana do mnie. Ja też nie lubię stereotypów, ale od tego się nie ucieknie. Co myślisz jak ktoś Ci zada pytanie na temat Francuzów, Rosjan, Czechów? Myślę, że odpowiedź znam, chyba że na siłę to zmienisz. Wybacz, ale to nie moja wina, że dane miasto, naród postrzegamy w taki, a nie inny sposób, do czego przyczynia się TV, internet, ludzie. Nie ma możliwości weryfikacji każdego stereotypu, każdego postrzegania. Przykład: Zielona Góra jest obecna w TV głównie za sprawą żużla i...sruuu...mamy stereotyp, że tylko ten sport tam jest najważniejszy i nic poza tym. Ja mieszkałem sporo czasu w Anglii. Z tym krajem jakoś kojarzy mi się Monthy Python, Benny Hill. Stereotyp?Na palcach jednej ręki mogę policzyć ile angoli kojarzy te nazwy.

@anarom 1 mam nadzieję, że nie masz za złe, że piszę o ZZ:)

Czy wiadomo coś o tym jak sprzedaje się Lords of the Fallen? Ile CI Games włożyło kasy w ten projekt?

 

Nie jesteś moim kolegą, gdyż nie wiesz kiedy potrafię się "obruszyć" to po pierwsze. Po drugie nie do końca zrozumiałeś chyba, co anarom1 napisał na temat żużla: że boi się przyznać będąc Zielonogórzaninem, ze nie lubi tego sporu. To jest Twoim zdaniem normalne? I tak masz rację tylko w jednym: na wspomnienie żużla robi mi się niedobrze, gdyż stereotypy, które dot. tego sporu nie odbiegają dalece od prawdy; inaczej to ma się w przypadku przytoczonych przez Ciebie stereotypów dot. nacji czy seriali komediowych. Koniec offtopu.

 

@anarom1 Jeszcze jedno pytanko: czy da radę zapisywać save'y z Lordsów na pendrive? Bo w Darksach I Demonsach można było tylko poprzez chmurę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anarom1 Oglądałem trochę gameplay'ów z gry i powiedz mi jedno: dlaczego ten epicki miecz wypadający z pierwszego bossa jest słabszy niż początkowa broń jakiejkolwiek klasy? Czy w Lordsach też bronie mają rangi S, A, F itd. jak w Soulsach?

Generalnie nie ma czegoś takiego jak rangi, bynajmniej ja tego nie zauważyłem. Z bossów bronie są nie najlepsze.

 

@anarom 1 mam nadzieję, że nie masz za złe, że piszę o ZZ:)

Nie ma problemu. Generalnie dajcie już spokój z tym żużlem bo wpadnie moderacja i będzie lanie ;). Pamiętajmy że jesteśmy ziomkami i nie możemy się kłócić :). Idę grać.

 

@FancyMichael. Można bez problemu save wrzucić na pena.

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, głupie i szybkie pytanie, czy ta świetna MyAxe o której tu wspominacie to tzw. "Mój Topór" w wersji PL ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z założenia my to mój, a axe to topór :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@anarom

 

Tez znalazlem ten miecz, bodajze najsilniejsza bron jaka udalo mi sie znalezc, jednak ja latalem z mieczem co sie nazywa "justice" o ile dobrze kojarze, zwykly i szybki 1 reczny miecz ktory ma staty lepsze od My Axe nawet :biggrin:

Właśnie przed chwilą znalazłem ten mieczyk. Masz rację, mocniejszy i szybszy niż "My Axe" :). Teraz go używam i czasami przełączam sobie na ten większy o nazwie "Ostatnia Wola". Oczywiście na duszki też coś mam ;)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×