Skocz do zawartości
DaraS

Lords of the Fallen

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie robi miazgę ze wszystkiego. Szkoda że wcześniej nie używałem, choć miałem na stanie. Podpowiedzcie mi jeszcze jak dostać się do cytadeli bo błądzę w tych lochach i za cholerę nie wiem gdzie iść :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz tam gdzie z bossem walczyles. Albo nie walczyles jeszcze ? Ja go zabilem troche wczesniej niz inni pewnie bo to byl 3 boss jakiego pokonalem w grze a powinien byc 4ty bodajze.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najlepsze że ja właśnie do niego nie dotarłem, kręcę się w kółko przy jamie i studni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no ok, w takim razie ...

 

wyjdz z katakumb, wejdz do nich od strony pierwszej lokacji w grze (male drewniane drzwi) albo dotrzyj do 2 wieznow ktorzy o uwolnienie prosza jesli wiesz gdzie sa i naprzeciwko nich jest przejscie, stoja 2 potwory, musisz udac sie w prawo na dol o ile dobrze kojarze i ta sciezka cie do niego zaprowadzi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem !! :), wielkie dzięki. Najciekawsze że już kiedyś tam byłem ale brama była zamknięta i olałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gauntlet / Rekawica

Próbowałem ich dobić rękawicą a i tak się regenerują. Co robię źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ich dobić rękawicą a i tak się regenerują. Co robię źle?

 

Musisz je zabic 1 strzalem. Ja osobiscie wpakowalem do swojej rekawicy Flawless Power Rune (nieskazitelna runa mocy po polsku?) i na strzala je gasilem.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz je zabic 1 strzalem. Ja osobiscie wpakowalem do swojej rekawicy Flawless Power Rune (nieskazitelna runa mocy po polsku?) i na strzala je gasilem.

Jest inna metoda

Niedaleko każdego z nich stoi dzbanek, trzeba go rozbić i zabrać serce. Wtedy już nie regeneruje się. Na duchy oczywiście trucizna.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazl ktos cos fajnego pod zrecznosc?? Bo wszystkie bronie kozal ktore mam sa pod sile a ja lotrzyk:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - krótka piłka - warto kupić? 

Pytam oczywiście tych, którzy już grają. Jakieś podobieństwa do Soulsów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania jak pokonać wyznawcę łatwo mu schodzi hp ale nagle używa czaru który bije mi za 1.5k a mam 250 życia.?

Drugie pytanie to jak zidenfikowac runy i włożyć je do broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania jak pokonać wyznawcę łatwo mu schodzi hp ale nagle używa czaru który bije mi za 1.5k a mam 250 życia.?

Drugie pytanie to jak zidenfikowac runy i włożyć je do broni?

1.Jak widzisz że chce użyć ten mocny czar, szybko wejdź do któreś z kapliczek.

2. Runami zajmie się kowal. Wejście do świata gdzie się znajduje, jest zaraz przed areną wyznawcy. Żeby się tam dostać, musisz najpierw pokonać wyznawcę.

Boże, chyba nigdy tej gry nie skończę. Przecież ja non stop błądzę. Nie mam za dużo ramu w dyni i ciężko mi wszystko zapamiętać :wallbash:

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam pytanie odnośnie jednego z portali międzywymiarowych, tych co się otwierają po zabiciu lordów. Chodzi mi o ten co się o ten co się otwiera przy wejściu do innego wymiaru, tam koło cmentarza. Mianowicie:

 

Jak tam wejdę to prowadzi mnie światło po jakiś wybuchających bagnach i spada mi życie a skrzyń ni ma :( i w końcu światło gaśnie ,a mnie ubijają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam pytanie odnośnie jednego z portali międzywymiarowych, tych co się otwierają po zabiciu lordów. Chodzi mi o ten co się o ten co się otwiera przy wejściu do innego wymiaru, tam koło cmentarza. Mianowicie:

 

Jak tam wejdę to prowadzi mnie światło po jakiś wybuchających bagnach i spada mi życie a skrzyń ni ma :sad: i w końcu światło gaśnie ,a mnie ubijają

Z tego co pamiętam, musisz biec za tym światłem i być blisko niego. Jak ci wyskakują przeciwnicy, szybko ich ubijaj.

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch braci ktokolwiek dał im rade ? Lordow jak po maśle wybijalem a tych dwóch nie mogę macie jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem gdzie oni są. Mógłbyś zapodać jakiś namiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania jak pokonać wyznawcę łatwo mu schodzi hp ale nagle używa czaru który bije mi za 1.5k a mam 250 życia.?

Drugie pytanie to jak zidenfikowac runy i włożyć je do broni?

Co do drugiego pytania, jak pojdziesz dalej z fabula to Ci ziomek bedzie identyfikowal, takze bez stresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej gra ukończona zajęła 20 godzin teraz na trudniejszych poziomach będzie łatwiej bo wiadomo gdzie się kierować ;) ogólnie gra miodna choć czasami praca kamery potrafi tak WKU. ..ze głowa boli . Najlepsze to jest to ze mamy wolność w robieniu postaci i naprawdę ciekawe buildy można wyczesac jutro ng+ i usługach nianie buildu;) co do tych dwóch braci ja miałem przypal bo końcówka gry TP do cytadeli i wychodzę okrąg na tych braci krew jasna zalewala mnie ale co jest w tej grze najpiekniejsze zabijanie Lordow na każdego jest taktyka bardzo prymitywna;) ale i skuteczna a tu człowiek myśli co i jak;) a odpowiedz tkwi w jednym ciosie a nie komorach. Oj się rozpisałem propo tych braci jak pogadales z ??? To automatycznie cie tam teleportuje od razu na wprost walisz i są te dwa typki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po 14 godzinach gry zalapalem buga, w ktorym zginalem w jakiejs studni i sobie po niej dalej chodze, nie moge ani wyskoczyc, ani sie zabic, jedynie grac od nowa, gierka na sprzedaz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po 14 godzinach gry zalapalem buga, w ktorym zginalem w jakiejs studni i sobie po niej dalej chodze, nie moge ani wyskoczyc, ani sie zabic, jedynie grac od nowa, gierka na sprzedaz.

Dziwne bo jak restartuje gre to zawsze mnie przenosi do tego kamienia od sejwow...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę, 12:37h a wydawało mi się że lizałem ściany.

Mam wrażenie że producenci sami sobie największą krzywdę wyrządzili niezliczoną ilością nawiązań do serii 'Souls' przed premierą.

Lords nawet do pięt nie dorasta produktowi From Software, po przejściu nawet nie widzę sensu porównywać tych dwóch gier.

Jutro postaram się napisać coś dokładniej, ale podsumowując na razie jest średnio, ale mam nadzieję że seria się rozwinie i będzie kontynuowana.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×